2018 m. vasario 19 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Jaunimo reikalai

Jaunimas nori būti išgirstas, nori būti laikomas visaverčiu proceso dalyviu, jis nori atlikti savo vaidmenį kuriant Lietuvą, Europą. Į jaunimą labiau norisi žiūrėti ne kaip į problemą, o kaip į pozityvią ateities kūrimo jėgą, todėl Radviliškio rajono savivaldybės jaunimo politikos formavimo ir įgyvendinimo ateities planai, perspektyvos yra orientuotos į tai, kad jaunas žmogus būtų išgirstas ir jam būtų padedama spręsti rūpimus klausimus.

Radviliškio rajono jaunimas – Radviliškio krašto visuomenės ateitis. Aktyvus pilietis išugdomas tik tuomet, kai jaunas žmogus gali pamatyti savo asmeninių pastangų rezultatus. Tik dalyvaudamas mokyklos, gyvenamojo rajono, miesto ar asociacijos gyvenime jaunimas gali įgyti patirties ir pasitikėjimo, kurių jam reikia dabar ar prireiks vėliau darant tolesnį žingsnį viešajame gyvenime ir Europos lygio veikloje.

Padėdama rajono jaunimui įsitraukti į visuomenės gyvenimą, rajono Savivaldybė siekia, kad jaunimas savo iniciatyva ir kūrybinėmis galiomis taptų jaunosios kartos kultūros progreso pavyzdžiu visam Šiaulių regionui.

Radviliškio rajono jaunimo politikos koncepcija

Jaunimo politikos įgyvendinimas Radviliškio rajono savivaldybėje

Teisinė informacija

Naudingos nuorodos


Jaunimo reikalai
Susitiko projekto „ATRASK SAVE“ savanoriai

Sausio 24 d. buvo suorganizuotas didžiausio socialinio projekto Lietuvoje „Atrask save“ buvusių ir esamų savanorių susitikimas.

Savanorystė – viena iš projekto galimybių įgyti patirties, praktikos, puiki proga susipažinti su pasirinkta įstaiga ar organizacija. Radviliškio rajone yra 29 savanoriai. Susitikime dalyvavo šeši savanoriai, kurie savanoriavo rajono įstaigose ar organizacijose. Gaila, kad dėl įvairių aplinkybių susitikime negalėjo dalyvauti daugiau šia veikla užsiimančių žmonių.

Skaityti toliau...
Didžiausias socialinis projektas Lietuvoje kviečia prisijungti!

Nuo 2015 m. spalio 1 d. Radviliškio rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, startavo Jaunimo garantijos iniciatyvos (JGI) projektas „Atrask save“, kuris skirtas 15–29 metų amžiaus jaunuoliams, kurie niekur nedirba, nesimoko ir neužsiregistravę darbo biržoje. 

Projektas „Atrask save“ finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšomis. Projekto trukmė – 2015 m. spalio 1 d. – 2018 m. rugsėjo 20 d. Tai didžiausias socialinis projektas Lietuvoje.

Skaityti toliau...
Radviliškiečiai kartu su visu pasauliu paminėjo tarptautinę savanorių dieną

Tarptautinės savanorių dienos iniciatyvą XX a. pabaigoje iškėlė Jungtinių Tautų Organizacija. Ši iniciatyva skirta supažindinti visuomenę su savanorių veikla (savanoryste), jų tarnybomis ir skatinti žmonių norą įvairiose srityse siūlyti savo paslaugas – ne tik savo šalyje, bet ir užsienyje. Jau tada pripažintas savanorystės poreikis, suvokta jos prasmė, tiek savanoriui, tiek sričiai, aplinkai, kurioje asmuo savanoriauja. Ši prasminga diena minima nuo 1985 m. gruodžio 5 dieną.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono moksleivių forumas ,,Lyderystė slypi tavyje"

Gruodžio 2–4 d. Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinėje vyko Radviliškio rajono moksleivių forumas ,,Lyderystė slypi tavyje". Į forumą susirinko mokiniai iš 15 rajono mokyklų. Forumo tikslas – skatinti jaunus bei iniciatyvius gimnazijų, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų mokinius atrasti save, įsitraukti į savanorystę, aktyvų visuomeninį gyvenimą. Forumo dalyviai žaidė įvairius žaidimus. Dalyviai geriau pažino vienas kitą. Folkloro ansamblis ,,Aidija“ negailėjo jėgų ir  visus dalyvius išmokė naujų šokių bei žaidimų.

Skaityti toliau...
Projektas „Atrask save“ ir mano savanorystė

Projekte „Atrask save“ dalyvauju nuo 2016-06-21. Pirmoji pažintis su savanoryste buvo Radviliškio r. jaunųjų krikščionių demokratų organizuojamame renginyje „Apšviesk naktį sporto ritmu“ (2016-07-01) – padėjau išpiešti mažųjų šventės dalyvių veidukus įvairių pasakų personažais.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono jaunimas atranda naujų laisvalaikio užsiėmimų

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus kuruojamas Atviras jaunimo centras, pateikęs paraišką finansavimui gauti iš Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų, gavo finansavimą projektinei sveikatingumo veiklai vykdyti. Projektui „Man svarbus kitas – aš svarbus kitam“ įgyvendinti skirta net 10 700 Lt finansinė parama.

Skaityti toliau...
Pradedamas įgyvendinti projektas „Prisijunk, pajudėk ir keiskis“

Radviliškio Pilietinio Jaunimo Organizacija (PiJO), vadovaujama pirmininkės Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkės Skirmantės Petraitienės, sėkmingai vykdo Radviliškio jaunimo sveikatos stiprinimo veiklą.  PiJO projektas „Prisijunk, pajudėk ir keiskis“ buvo pateiktas Sveikatos apsaugos ministerijai pagal Nevyriausybinių organizacijų, dalyvaujančių sveikatos stiprinimo veikloje, projektų finansavimo tvarkos aprašą. Projektui skirtas 5 686 Lt finansavimas.

Skaityti toliau...
Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke surengta Tarptautinės jaunimo dienos šventė

Rugpjūčio 12 dieną Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke surengtas triukšmingas Tarptautinės jaunimo dienos minėjimas – „Rock pirmadienis/Burbuliatorius“.

Skaityti toliau...
Prisidėk prie ES jaunimo politikos formavimo!

Esi jaunas žmogus? Turi savo nuomonę apie visuomenės procesus ir jauną žmogų Lietuvoje? Pareikšk ją šioje trumpoje apklausoje ir padėk formuoti Europos jaunimo politiką.

Skaityti toliau...
Jaunimo erdvei – 100 dienų

Prieš 100 dienų įsikūrusi „Jaunimo erdvė“ sukvietė po vienu stogu šią erdvę lankantį jaunimą ir Radviliškio rajono savivaldybės vadovus apžiūrėti nuveiktų darbų, įvertinti parašytų projektų, pasidalyti naujomis mintimis ir idėjomis. Susitikti su jaunimu ir išklausyti jų norų ir pageidavimų atėjo Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys, mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Jonas Pravilonis, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Vaidotas Jakavičius.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: