2017 m. lapkričio 20 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Komitetai

Tarybos komitetų ir komisijų posėdžių darbotvarkės

Biudžeto, ekonomikos ir ūkio reikalų komitetas

Pirmininkas
Vaidas Smalinskas

8 686 54 161

vaidas.smalinskas@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotojas
Eduardas Martynkinas

8 674 21 041

eduardas.martynkinas@radviliskis.lt

Andrius Grabauskas

8 677 16 108

andrius.grabauskas@radviliskis.lt

Jurgis Baublys

8 698 49 422

jurgis.baublys@radviliskis.lt

Jonas Povilaitis

8 687 12 788

jonas.povilaitis@radviliskis.lt

Rimantas Vaičiurgis

8 685 27 770

rimantas.vaiciurgis@radviliskis.lt

Investicijų ir kaimo plėtros komitetas

Pirmininkas
Darius Jurėnas

8 687 50 843

darius.jurenas@radviliskis.lt

Audronis Jegnoras

8 615 27 870

audronis.jegnoras@radviliskis.lt

Algirdas Venckus

8 620 90 352

algirdas.venckus@radviliskis.lt

Algirdas Fergelis

8 679 12 269

algirdas.fergelis@radviliskis.lt

Justas Malinauskas

8 614 91 033

justas.malinauskas@radviliskis.lt

Kazimieras Augulis

8 682 33 805

kazimieras.augulis@radviliskis.lt

Dalius Čapaitis

8 687 50 034

dalius.capaitis@radviliskis.lt

Socialinių reikalų, sveikatos ir teisėtvarkos komitetas

Pirmininkas
Algimantas Ruseckas

8 698 31 234

algimantas.ruseckas@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotoja
Vida Janulaitienė

8 686 90 451

vida.janulaitiene@radviliskis.lt

Jolanta Staškūnienė

8 686 24 684

jolanta.staskuniene@radviliskis.lt

Skaidra Dišlė

8 675 47 363

skaidra.disle@radviliskis.lt

Eglė Ivanauskytė

8 622 87 918

egle.ivanauskyte@radviliskis.lt

Kultūros, švietimo ir sporto komitetas

Pirmininkas
Jonas Pravilonis

8 686 21 598

jonas.pravilonis@radviliskis.lt

Kostas Dočkus

8 686 24 028

kostas.dockus@radviliskis.lt

Aldona Januševičienė

8 652 43 467

aldona.januseviciene@radviliskis.lt

Vida Stasė Skarelienė

8 610 20 842

vida.skareliene@radviliskis.lt

Rima Tarbūnienė

8 686 35 102

rima.tarbuniene@radviliskis.lt

Sigitas Zajančkauskas

8 682 24 226

sigitas.zajanckauskas@radviliskis.lt

Kontrolės komitetas

Pirmininkas
Algirdas Venckus

8 614 91 033

algirdas.venckus@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotoja
Skaidra Dišlė

8 620 90 352

skaidra.disle@radviliskis.lt

Justas Malinauskas

8 675 47 363

pamatai@inbox.lt

Sigitas Zajančkauskas

8 682 24 226

sigitas.zajanckauskas@radviliskis.lt
Paskutinis atnaujinimas: 2017-10-23 11:06:50
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: