2018 m. spalio 18 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Komitetai

Tarybos komitetų ir komisijų posėdžių darbotvarkės

Biudžeto, ekonomikos ir ūkio reikalų komitetas

Pirmininkas

 

 
Pirmininko pavaduotojas
Eduardas Martynkinas

8 674 21 041

eduardas.martynkinas@radviliskis.lt

Andrius Grabauskas

8 677 16 108

andrius.grabauskas@radviliskis.lt

Jurgis Baublys

8 698 49 422

jurgis.baublys@radviliskis.lt

Jonas Povilaitis

8 687 12 788

jonas.povilaitis@radviliskis.lt

Rimantas Vaičiurgis

8 685 27 770

rimantas.vaiciurgis@radviliskis.lt

Kęstutis Dainius

8 687 54 550

kestutis.dainius@radviliskis.lt

Investicijų ir kaimo plėtros komitetas

Pirmininkas
Darius Jurėnas

8 687 50 843

darius.jurenas@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotojas
Dalius Čapaitis

8 687 50 034

dalius.capaitis@radviliskis.lt

Audronis Jegnoras

8 615 27 870

audronis.jegnoras@radviliskis.lt

Algirdas Venckus

8 620 90 352

algirdas.venckus@radviliskis.lt

Algirdas Fergelis

8 679 12 269

algirdas.fergelis@radviliskis.lt

Justas Malinauskas

8 614 91 033

pamatai@inbox.lt

Kazimieras Augulis

8 682 33 805

kazimieras.augulis@radviliskis.lt

Socialinių reikalų, sveikatos ir teisėtvarkos komitetas

Pirmininkas
Algimantas Ruseckas

8 698 31 234

algimantas.ruseckas@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotoja
Vida Janulaitienė

8 686 90 451

vida.janulaitiene@radviliskis.lt

Jolanta Staškūnienė

8 686 24 684

jolanta.staskuniene@radviliskis.lt

Skaidra Dišlė

8 675 47 363

skaidra.disle@radviliskis.lt

Eglė Ivanauskytė

8 622 87 918

egle.ivanauskyte@radviliskis.lt

Kultūros, švietimo ir sporto komitetas

Pirmininkas
Jonas Pravilonis

8 686 21 598

jonas.pravilonis@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotoja 
Aldona Januševičienė

8 652 43 467

aldona.januseviciene@radviliskis.lt

Kostas Dočkus

8 686 24 028

kostas.dockus@radviliskis.lt

Vida Stasė Skarelienė

8 610 20 842

vida.skareliene@radviliskis.lt

Rima Tarbūnienė

8 686 35 102

rima.tarbuniene@radviliskis.lt

Sigitas Zajančkauskas

8 682 24 226

sigitas.zajanckauskas@radviliskis.lt

Kontrolės komitetas

Pirmininkas
Algirdas Venckus

8 620 90 352

algirdas.venckus@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotoja
Skaidra Dišlė

8 675 47 363

skaidra.disle@radviliskis.lt

Justas Malinauskas

8 614 91 033

pamatai@inbox.lt

Sigitas Zajančkauskas

8 682 24 226

sigitas.zajanckauskas@radviliskis.lt
Paskutinis atnaujinimas: 2018-08-24 10:00:44
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: