2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Komitetai

Tarybos komitetų ir komisijų posėdžių darbotvarkės

Biudžeto, ekonomikos ir ūkio reikalų komitetas

Pirmininkas
Vaidas Smalinskas
8 686 54 161 vaidas.smalinskas@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotojas
Eduardas Martynkinas
8 674 21 041 eduardas.martynkinas@radviliskis.lt
Andrius Grabauskas 8 677 16 108 andrius.grabauskas@radviliskis.lt
Jurgis Baublys 8 698 49 422 jurgis.baublys@radviliskis.lt
Jonas Povilaitis 8 687 12 788 jonas.povilaitis@radviliskis.lt
Rimantas Vaičiurgis 8 685 27 770 rimantas.vaiciurgis@radviliskis.lt

Investicijų ir kaimo plėtros komitetas

Pirmininkas
Darius Jurėnas
8 687 50 843 darius.jurenas@radviliskis.lt
Audronis Jegnoras 8 615 27 870

audronis.jegnoras@radviliskis.lt

Algirdas Venckus 8 620 90 352 algirdas.venckus@radviliskis.lt
Algirdas Fergelis 8 679 12 269 algirdas.fergelis@radviliskis.lt
Justas Malinauskas 8 614 91 033 justas.malinauskas@radviliskis.lt
Kazimieras Augulis 8 682 33 805 kazimieras.augulis@radviliskis.lt
Dalius Čapaitis 8 687 50 034

dalius.capaitis@radviliskis.lt

Socialinių reikalų, sveikatos ir teisėtvarkos komitetas

Pirmininkas
Algimantas Ruseckas
8 698 31 234 algimantas.ruseckas@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotoja
Vida Janulaitienė
8 686 90 451 vida.janulaitiene@radviliskis.lt
Jolanta Staškūnienė 8 686 24 684 jolanta.staskuniene@radviliskis.lt
Skaidra Dišlė 8 675 47 363 skaidra.disle@radviliskis.lt
Eglė Ivanauskytė 8 622 87 918 egle.ivanauskyte@radviliskis.lt

Kultūros, švietimo ir sporto komitetas

Pirmininkas
Jonas Pravilonis
8 686 21 598 jonas.pravilonis@radviliskis.lt

Kostas Dočkus

8 686 24 028

kostas.dockus@radviliskis.lt

Aldona Januševičienė 8 652 43 467 aldona.januseviciene@radviliskis.lt
Vida Stasė Skarelienė 8 610 20 842 vida.skareliene@radviliskis.lt
Rima Tarbūnienė 8 686 35 102 rima.tarbuniene@radviliskis.lt
Sigitas Zajančkauskas 8 682 24 226 sigitas.zajanckauskas@radviliskis.lt

Kontrolės komitetas

Pirmininkas
Justas Malinauskas
8 614 91 033 justas.malinauskas@radviliskis.lt
Pirmininko pavaduotojas
Algirdas Venckus
8 620 90 352 algirdas.venckus@radviliskis.lt
Skaidra Dišlė 8 675 47 363 skaidra.disle@radviliskis.lt
Sigitas Zajančkauskas 8 682 24 226 sigitas.zajanckauskas@radviliskis.lt
Paskutinis atnaujinimas: 2017-07-31 09:05:38
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: