2018 m. kovo 17 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sportas
„Rytų kovotojo“ sportininkai Šiauliuose vykusiame XVIII Baltijos šalių WKF čempionate iškovojo 11 apdovanojimų

Kovo 10 d. Šiauliuose vyko tarptautinis XVIII Baltijos šalių WKF čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos ir Lietuvos. Savo šalis atstovavo apie 350 karatė sportininkų. „Rytų kovotojas“–RŠSPC sportininkai šiame čempionate iškovojo 11 apdovanojimų.

Skaityti toliau...
Mes sportuojame Lietuvai!

Į Šiaulėnų Marcelino Šikšnio sporto salę vasario 20 d. rinkosi moksleiviai, lankantys neformaliojo vaikų švietimo būrelius. Mokiniams šiuo metu žiemos atostogos, bet į draugišką futbolo turnyrą „Mes sportuojame Lietuvai“, skirtą Lietuvos atkūrimo 100-ečiui, atvyko komandos iš Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos, Radviliškio „Radviliškis“ sportininkai, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos ir Šaukoto skyriaus  berniukų ir mergaičių komandos.

Skaityti toliau...
Imtynininkų pergalės Lietuvos vaikų laisvųjų imtynių čempionate

Sausio 26 d. Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų laisvųjų imtynių čempionatas, kuriame varžėsi jaunieji imtynininkai iš visos Lietuvos. Daugeliui tai pirmosios rimtesnės varžybos. Geriausiai iš radviliškiečių pasirodė Dainius Jonaitis, kuris svorio kategorijoje iki 50 kg nugalėjo visus savo varžovus ir tapo čempionu. Pirmoje kovoje jis nugalėjo imtynininką iš Raseinių G. Karčiauską, antroje – N. Tumą iš Vilkaviškio, o finalinėje kovoje užtikrintai nugalėjo A. Linkevičių iš Šiaulių.

Skaityti toliau...
Baisogalos sportininkai tarpzoninėse kvadrato varžybose – pirmieji

Sausio 27 d. Baisogalos sporto klube „Auridana” vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų (gim 2007 m. ir jaunesnių) tarpzoninės kvadrato varžybos. Jose varžėsi stipriausios kelių zonų komandos: Plungės r. Žemaičių Kalvarijos M. Valančiaus gimnazijos, Šiaulių r. Kairių pagrindinės mokyklos ir Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio pradinių klasių komandos.

Skaityti toliau...
Kviečiame dalyvauti Radviliškio rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto programų, projektų dalinio finansavimo konkurse

Skelbiamas Radviliškio rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto programų, projektų dalinio finansavimo konkursas. Sporto programų, projektų paraiškas pateikti Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajam specialistui Rimui Špakauskui (104 kab., Aušros a. 10) per 30 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo datos, įskaitant ir skelbimo dieną.

Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempionate – radviliškiečių pergalės

jųSausio 19–20 Kauno sporto halėje vykusiame Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempionate susirungė 32 moterų imtynių atstovės, 66 laisvojo stiliaus kovotojai ir 85 graikų-romėnų imtynių stiliaus meistrai. Čempionate dalyvavo ir radviliškiečiai, kurie namo grįžo su pirmos ir trečios vietos medaliais.

Skaityti toliau...
Radviliškyje – paplūdimio teniso turnyras

Radviliškio teniso klubas sausio 20 d. Radviliškio sporto arenoje tradiciškai suorganizavo jau penktąjį paplūdimio teniso turnyrą. Pasak organizatorių, kasmet paplūdimio teniso turnyras sukviečia vis daugiau žmonių, susidomėjusių šia sporto šaka.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono atstovai – tarptautinio rankų lenkimo turnyro nugalėtojai

Gruodžio 9 dieną Vilniuje vykusiame Tarptautinis rankų lenkimo turnyre „Vilniaus taurė 2017“ sportininkai iš Grinkiškio, Baisogalos ir Radviliškio, atstovavo Lietuvai ir komandinėje įskaitoje iškovojo I vietą.

Skaityti toliau...
Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionato nugalėtojas – Lukas Gelažis

Lapkričio 24 d. Pagėgiuose vyko Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionatas, kuriame varžėsi jaunieji imtynininkai iš visos Lietuvos.

Iš radviliškiečių imtynininkų geriausiai sekėsi Lukui Gelažiui, kuris nugalėjo visus varžovus ir tapo čempionu svorio kategorijoje iki 73 kg. Pirmoje kovoje jis nugalėjo K. Jeneckį iš Pagėgių. Antroje užtikrintai ant mečių paguldė D. Utarą iš Vilniaus. Finalinėje imtyje radviliškietis taškų persvara nugalėjo A. Dijoką iš Šiaulių.

Skaityti toliau...
Baisogaliečiai atstovaus rajonui kvadrato varžybose

Lapkričio 15 d. Baisogalos sporto klube „Auridana“ vyko Lietuvos moksleivių rajoninės kaimo vietovių mokyklų mokinių kvadrato varžybos. Dalyvavo po keturias  mergaičių ir berniukų komandas. Baisogaliečiams atstovavo 17 šeštokų ir 4 penktokai.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: