Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sportas
Radviliškio rajono atstovai – tarptautinio rankų lenkimo turnyro nugalėtojai

Gruodžio 9 dieną Vilniuje vykusiame Tarptautinis rankų lenkimo turnyre „Vilniaus taurė 2017“ sportininkai iš Grinkiškio, Baisogalos ir Radviliškio, atstovavo Lietuvai ir komandinėje įskaitoje iškovojo I vietą.

Skaityti toliau...
Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionato nugalėtojas – Lukas Gelažis

Lapkričio 24 d. Pagėgiuose vyko Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionatas, kuriame varžėsi jaunieji imtynininkai iš visos Lietuvos.

Iš radviliškiečių imtynininkų geriausiai sekėsi Lukui Gelažiui, kuris nugalėjo visus varžovus ir tapo čempionu svorio kategorijoje iki 73 kg. Pirmoje kovoje jis nugalėjo K. Jeneckį iš Pagėgių. Antroje užtikrintai ant mečių paguldė D. Utarą iš Vilniaus. Finalinėje imtyje radviliškietis taškų persvara nugalėjo A. Dijoką iš Šiaulių.

Baisogaliečiai atstovaus rajonui kvadrato varžybose

Lapkričio 15 d. Baisogalos sporto klube „Auridana“ vyko Lietuvos moksleivių rajoninės kaimo vietovių mokyklų mokinių kvadrato varžybos. Dalyvavo po keturias  mergaičių ir berniukų komandas. Baisogaliečiams atstovavo 17 šeštokų ir 4 penktokai.

Prasidėjo 2017–2018 m. Regiono krepšinio lygos sezonas

Geromis ir emocingomis varžybomis pradėtas 2017–2018 m. Regiono krepšinio lygos sezonas. Spalio 27 dienos vakare Radviliškio sporto arenos  tribūnos skambėjo nuo žiūrovų emocijų: čia susitiko „KK Radviliškis-ŠSPC“ ir Šakių „Šakiai“.

Kviečiame dalyvauti Radviliškio rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto programų, projektų dalinio finansavimo konkurse

Skelbiamas Radviliškio rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto programų, projektų dalinio finansavimo konkursas. Sporto programų, projektų paraiškas pateikti Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajam specialistui Rimui Špakauskui (104 kab., Aušros a. 10) per 30 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo datos, įskaitant ir skelbimo dieną.