Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sportas
Paplūdimio tinklinio turnyras Radviliškyje subūrė ne tik apskrities sportininkus

Net 16 komandų subūrė aštuntasis mėgėjų paplūdimio tinklinio turnyras, suorganizuotas sezono atidarymo proga liepos 14 d. prie Radviliškio sporto arenos esančiose paplūdimio tinklinio aikštelės. Jame susirungė komandos iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Mažeikių, Pakruojo ir Radviliškio.

Skaityti toliau...
Radviliškio neįgalieji sportavo Pakruojo sporto šventėje

Karštą birželio 28 dienos rytą Radviliškio neįgalieji vyko į Pakruojyje vykusią sporto šventę. Su Pakruoju radviliškiečius sieja sena draugystė, ne vieną kartą drauge  sportuota, draugauta.

Radviliškio teniso kortuose – teniso vasaros sezono atidarymo turnyras „FASMA CUP“

Radviliškio teniso kortuose  birželio 14–17 dienomis virė įtemptos kovos. Čia Radviliškio teniso klubas suorganizavo teniso vasaros sezono atidarymo turnyrą „FASMA CUP“.

Radviliškio sporto arenoje – neįgaliųjų sporto žaidynės

Į Radviliškio sporto areną susirinkę neįgaliųjų draugijų nariai iš ne tik sportavo, bet ir džiaugėsi buvimu kartu, bendravo, dalijosi kasdienybės džiaugsmais ir rūpesčiais. Į Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos organizuotą tradicinę sporto šventę šiais metais atvyko komandos iš Bauskės (Latvija), Šiaulių, Pakruojo, Kelmės, Kuršėnų, Pasvalio, Rokiškio. Radviliškiui atstovavo Radviliškio diabeto klubo „Likimas“, Radviliškio Dienos užimtumo skyriaus ir Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariai.

Lietuviškų ristynių turnyras „Trakų vasara 2018”

Birželio 2 d. Trakuose vyko lietuviškų ristynių turnyras „Trakų vasara 2018”. Pirmą kartą šioje gana neseniai atkurtoje imtynių šakoje dalyvavo Radviliškio ŠSPC ir imtynių sporto klubo „Radviliškio laisvūnas” imtynininkas Tomas Kačiukevičius. Sportininkas svorio kategorijoje iki 90 kg iškovojo antrą vietą.

Jaunieji tenisininkai iš Radviliškio sėkmingai pasirodė turnyre Šiauliuose

Gegužės 11–13 dienomis Šiauliuose vyko U7 ir U9 amžiaus kategorijos teniso turnyrai. Septynmečių turnyre dalyvavo du Radviliškio rajono savivaldybės ŠSPC tenisininkai Mantas Povilianskas ir Nojus Mikalauskas. Patyręs tik vieną pralaimėjimą, Mantas Povilianskas užėmė antrą vietą. Nojus Mikalauskas užėmė ketvirtą vietą.

Radviliškiečiai futbolininkai – Vakarų / Šiaurės regiono U-19 jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų futbolo pirmenybėse

2018 m. balandžio mėnesį prasidėjo Lietuvos  I lygos Vakarų / Šiaurės regiono U-19 jaunių  sporto mokyklų ir klubinių komandų futbolo pirmenybės, kuriose dalyvauja Radviliškio ŠSPC 2000 metas gimusieji ir jaunesni futbolininkai. Radviliškio ŠSPC futbolininkai keturias rungtynes žaidė išvykoje: 3:2 nugalėjo Šiaulių FA (įvarčius pelnė Alanas Kustikovas, Titas Boriavičius ir Robertas Bardauskas); 0:7 Radviliškio ŠSPC pralaimėjo Plungės FK „Babrungasׅ“; 1:4  Tauragės FK „Tauras“ (įvartį pelnė Titas Boriavičius); 1:5  Gargždų FK „Banga“ (įvartį pelnė Alanas Kustikovas).

Radviliškio sporto arenoje – tradicinis tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras

Gegužės 5 d. Radviliškio arenoje vyko kasmetinis tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras „Radviliškis 2018“, kuriame dalyvavo per 50 dalyvių iš Latvijos ir Lietuvos.

Merginų tinklinio turnyras Lietuvos šimtmečiui paminėti

Gegužės 4 d. Šeduvos gimnazijos sporto salėje vyko merginų tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Turnyre dalyvavo keturios komandos: Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro, Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro, Mažeikių tinklinio klubo „Skraiduolis“ ir Šeduvos gimnazijos.

2018 m. NISSAN Lietuvos motokroso čempionato I etape – radviliškiečio E. Čepulio pergalė

Motokroso sezonas įgauna pagreitį ir atneša gimtajam Eimanto Čepulio miestui Radviliškiui gražių pergalių. Nespėjus nuslūgti emocijoms po Latvijos čempionato, kuriame E. Čepulis užėmė pirmąją vietą, balandžio 21 dieną mažasis sportininkas vėl lipo ant nugalėtojų pakylos. Vilniuje, Pagirių trasoje įvyko 2018 m. NISSAN Lietuvos motokroso čempionato I etapo varžybos, kuriame E. Čepulis (motociklo klasė 50cc) užėmė antrąją vietą. Labai gaila, kad dėl blogų oro sąlygų (dideli vėjo gūsiai kėlė smėlio audras) varžybos po pirmų važiavimų buvo nutrauktos. Šis sprendimas iš E. Čepulio atėmė galimybę važiuoti antrąjį važiavimą ir iš antros vietos pakilti į pirmąją.