2017 m. spalio 17 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Renginiai
Skelbimai
2017-10-16

Radviliškio miesto kultūros centro muzikos klubas „Seni pažįstami“ jau 20 metų džiugina koncertais. Šventiniame, šiai gražiai sukakčiai skirtame koncerte muzikos klubo prezidentą Sigitą Jagminą, jo narius ir bičiulius sveikino gausybė svečių ir pilnutėlė salė žiūrovų.

2017-10-16

Radviliškio rajono savivaldybės delegacija dalyvavo Vilniuje dvyliktą kartą suorganizuotoje „Auksinių krivūlių“ įteikimo ceremonijoje, kurioje už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės. Renginys tradiciškai skirtas Lietuvos vietos savivaldos dieną. 14 ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos atstovai paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus – labiausiai tam tikrose srityje pasižymėjusias savivaldybes – bei įteikė apdovanojimus.

2017-10-16

Įkyrus rudeninis lietus nesutrukdė beveik 500 žygeivių sudalyvauti Pėsčiųjų žygių asociacijos Šiaulių regiono skyriaus suorganizuotame tradiciniame žygyje „Pergalių ir kovų keliais“. Septintąjį kartą organizuoto žygio maršrutas – tarsi istorijos pamoka, kurioje pasakojama Lietuvos valstybingumo istorija. Žygeivių maršrutas driekiasi pro Minaičius, pro Miknių-Petrėčių sodybą – vietą, kurioje visos Lietuvos partizanų apygardų vadai pasirašė Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio 1949 m. vasario 16 d. Nepriklausomybės Deklaraciją, nelieka pamiršta ir Lietuvos kariuomenės savanorių pergalė prieš Bermonto kariuomenę ir jos reikšmė Lietuvai.

2017-10-16

„Nebus tikriausiai lengva, bet ne lengvu keliu ir einate, vyrai. Neškite žinią pasauliui apie Lietuvą, apie Radviliškį, tarnaukite Lietuvai ir vykdykite šalies įsipareigojimus“, – sakė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, į tarptautinę taikdarių misiją vakarų Afrikoje esančiame Malyje išlydėjęs radviliškiečius karius savanorius iš Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 608 kuopos. Jungtinių Tautų vadovaujamoje situacijos stabilizavimo misijoje Malyje „Minusma“ Lietuva dalyvauja nuo 2016 metų rugpjūčio. Lietuvos kariai operacijoje keturis mėnesius vykdys tarptautinių pajėgų apsaugos funkcijas Vokietijos kontingento sudėtyje. Lietuvos kariai koviniuose veiksmuose nedalyvaus, jie saugos Gao regione įsikūrusią Vokietijos karių stovyklą. Malyje prancūzų vadovaujama tarptautinė bendruomenė siekia pažaboti islamistų kovotojus.  

2017-10-16

Prieš keletą mėnesių išrinkta nauja Baisogalos gimnazijos taryba, ieškodama idėjų veiklai, nutarė apsilankyti kito rajono gimnazijoje. Spalio 9 dieną Baisogalos  gimnazijos  tarybos nariai – mokiniai, mokytojai ir tėvai, savivaldos nariai ir jų vadovė, vadovaujami gimnazijos direktorės R. Juškevičienės, atvyko į Anykščių J. Biliūno gimnaziją. Čia gausų svečių būrį sutiko J. Biliūno gimnazijos administracija, mokinių parlamento nariai bei jų vadovė.

2017-10-13

Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyriaus šeštos klasės mokinys Virginijus Skumanas tapo projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ šeštokų finalo nugalėtoju. Mokinys jau penktoje klasėje bandė savo jėgas šiame intelektualiame projekte, kur buvo patekęs į finalą, tik truputį pritrūko sėkmės iki pergalės. Atkaklus mokinys nenuleido rankų ir vėl bandė savo jėgas būdamas šeštoje klasėje. Šį kartą Virginijui vėl pavyko įveikti pirmąjį turą ir finale jis varžėsi su šeštokais iš Vilniaus bei Panevėžio mokyklų. Žingeidus mokinys finale įveikė savo varžovą iš Vilniaus ir tapo šeštokų turo nugalėtoju.

2017-10-13

Informacijos daugėja, tačiau ir mitu tikinčiųjų skaičius didėja

„Rūšiuoji pakuočių atliekas? O kam? Juk jos vis tiek pilamos į bendrą šiukšliavežį, kur susimaišo su mišriomis komunalinėmis atliekomis“, – deja, vis dar tenka girdėti panašius pasisakymus.

2017-10-13

Skelbiamas projektų finansavimo konkursas jaunimo ir nevyriausybinėms organizacijoms. Projektus finansinei paramai gauti reikia pateikti iki 2017 m. lapkričio 1 dienos.

2017-10-13

Jau penkerius metus iš eilės, minėdami Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centrą „Ąžuoliukas" lankantys vaikai vykdo akciją „Rudeninė puokštė iš vaikų rankų“.

2017-10-13

VMI atliktas metinio pajamų deklaravimo vertinimas rodo, kad 157 tūkst. šalies gyventojų, pateikdami pajamų deklaraciją už 2016 m., vis dar gali susigrąžinti apie 17 mln. eurų. Šiemet  daugiau kaip 700 tūkst. gyventojų grąžinta beveik 101 mln. eurų mokesčio permokos.

2017-10-13

Spalio 11 d. Šeduvos kultūros ir amatų centre vyko poezijos ir dainų vakaras „Per žemę ėjom lyg per širdį“. Bernardo Brazdžionio ir Jono Strielkūno poeziją skaitė Lietuvos teatro ir kino aktorė, poezijos skaitovė, teatro režisierė Olita Dautartaitė.

2017-10-13

Šeduvoje organizuota Lietuvos neįgaliųjų draugijų meno mėgėjų kolektyvų šventė „Vilties paukštė 2017“ sukvietė dainuojančius Lietuvos neįgaliųjų draugijos narius iš Šiaulių miesto ir rajono, Akmenės, Jonavos, Pagėgių, Pakruojo, Kelmės, Radviliškio.

2017-10-13

Baigėsi antrasis Konstitucijos egzamino etapas. Antrajame Konstitucijos egzamino etape Radviliškio rajono savivaldybėje egzaminą laikė tie, kurie sėkmingai įveikė  pirmojo etapo testą apie pagrindinį šalies įstatymą. Net devyni Radviliškio rajono savivaldybės gyventojai varžosi dėl Konstitucijos egzamino nugalėtojo vardo.

2017-10-13

Vakar buvo diena, kai pagaliau po šešerių metų pasibaigė tai, kas man neleido dirbti pilna jėga, kas neleido  visų jėgų atiduoti tiems darbams, kurie būtų reikšmingi rajono žmonėms.

Visą tą sudėtingą ir šešėlių pilną laiką Jūsų geri žodžiai ir  palaikymas buvo didelė moralinė parama man ir mano šeimai. Ačiū Jums  visiems.

Tikiu, kad ir vėl drauge eisime tuo keliu, kuriuo eina kuriantys, dirbantys žmonės. Tuo keliu, kuris neturi pradžios ir pabaigos, tik rezultatą. To ir sieksime visi kartu, tuo ir gyvensime.

Antanas Čepononis,
Radviliškio rajono savivaldybės meras

2017-10-12

Spalio 4–10 dienomis Radviliškio rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojo Kazimiero Augulio, dalyvavo iškilminguose šventiniuose renginiuose, skirtuose Umanės miesto dienos minėjimui. Kartu su Savivaldybės mero pavaduotoju į Umanės miestą dalyvauti šventiniuose renginiuose ir aptarti Radviliškio rajono ir Umanės miesto bendradarbiavimo galimybių vyko Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai Jonas Pravilonis ir Audronis Jegnoras. Šventėje dalyvavo 10 oficialių delegacijų iš Lenkijos, Estijos, Gruzijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir iš kitų Ukrainos miestų.

2017-10-12

Radviliškio rajono savivaldybėje vyko civilinės saugos stalo pratybos, inicijuotos Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Šiaulių departamento.

2017-10-12

Spalio 24 dieną Mankiškių bendruomenei sukaks 10 metų. Zita Augienė, Mankiškių kaimo bendruomenės pirmininkė,  sako, kad per 10 metų Mankiškių bendruomenė patyrė visko, bet gerų patirčių buvo daugiau ir noro dirbti bendruomenės žmonių labui vis daugėja.

2017-10-12

Paskutinį rugsėjo savaitgalį į rudeniškomis spalvomis pasipuošusius Butėnų bendruomenės namus atėjo bobų vasara. Čia sugužėjo butėniškiai, svečiai ir net 22 vokalinių ansamblių nariai, kuriuos sukvietė septintąjį kartą vykęs tradicinis vokalinių ansamblių festivalis „Bobų vasara“. Pilnutėlė salė žiūrovų puikiai nuteikė festivalio organizatorius ir dalyvius, kurie džiaugėsi galėdami savo dainas dovanoti kitiems.

2017-10-09

Šalies regionų aplinkos apsaugos departamentų (RAAD) specialistai pradėjo vykdyti akciją „Garažiukas“. Nuo spalio 3 d. iki lapkričio 4 d. vyksiančios akcijos metu pareigūnai tikrins mažus autotransporto techninę priežiūrą, ardymą ar panašią veiklą vykdančius subjektus, siekdami įvertinti, ar veikla vykdoma nepažeidžiant aplinkosauginių reikalavimų.

2017-10-06

Viešieji ryšiai – tai organizacijos komunikacijos su jai svarbiomis auditorijomis vadyba ir organizacijos reputacijos, patikimumo, puikios reputacijos kūrimo ir palaikymo funkcija. Rugsėjo–spalio mėn. Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų komanda turėjo galimybę išklausyti mokymų ciklą „Viešieji ryšiai“. Užsiėmimuose kiekvienas seminaro dalyvis turėjo progą iškelti rūpimus klausimus, rasti į juos atsakymus bei reflektuojant suvokti elgsenos priežastinius ryšius, kuriančius skatinančią, auginančią, atsakomybe prisotintą aplinką.

Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Spalis
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: