2018 m. kovo 23 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Renginiai
Skelbimai
2018-03-23

14 Radviliškio rajone veikiančių sporto klubų kūno kultūros ir sporto programų, projektų konkursui pateikė 19 paraiškų. Įvertinus pateiktas paraiškas, krepšinio, futbolo, badmintono, teniso, karatė, šachmatų, automobilių, laisvųjų imtynių, motociklų ir įvairių sporto šakų veteranų sporto klubams paskirstyta 41 800 eurų.

2018-03-23

Balandžio 10 d. (antradienį) 10.00 val. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos mažojoje salėje (Aušros a. 10, Radviliškis, II a.) vyks Trišalės tarybos posėdis. Bus kalbama apie daugiabučių atnaujinimo, rajono kelių ir  gatvių būklę ir tvarkymo galimybes.

2018-03-23

Jau trečią kartą Alksniupių pagrindinė mokykla sukvietė kolektyvus į Lietuvos pagrindinių mokyklų mokinių dainos festivalį-konkursą „Dainuoju pavasarį“. Kiekvienais metais konkursantai dainuoja dainas apie gamtą, pavasarį, o šiemet skambėjo dainos ir Lietuvai, gimtinei.

2018-03-22

Dažnai įvaikinusioms ar globojančioms mažus vaikus šeimoms tenka susidurti su klausimu – sakyti ar nesakyti vaikui tikrąją tiesą apie jo kilmę ir praeitį? Globėjus ir įtėvius dažnai kamuoja įvairios baimės, kurios trukdo atvirai kalbėtis su jų šeimoje augančiu vaiku. Įvaikinusios ar globojančios šeimos mano, kad vaikas, nežinodamas tikrosios tiesos, bus laimingesnis ir saugesnis, išvengs neigiamų emocijų ir skaudžių išgyvenimų.

2018-03-22

Kovo 21 dieną Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka organizavo susitikimą su poetu, eseistu, literatūros kritiku Gintaru Bleizgiu. Svečias nustebino renginio lankytojus ne tik tuo, kad būdamas poetas nusprendė parašyti romaną dienoraščio principu, bet ir tuo, kad yra itin jautrios sielos žmogus, nepaprastai domisi ekonomika, yra verslo konsultantas ir dar turi begalę įvairiausių pomėgių.

2018-03-22

Kovo 15 dieną Radviliškio miesto seniūnijoje susitikę tremtiniai Stasė Janušonienė, Irena Palionienė ir Algis Juozapaitis, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Radviliškio miesto seniūnas Ernestas Mončauskas ir Jo pavaduotoja Vigilija Dževečkienė, Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Artūras Valuckas aptarė architektūrinio ansamblio Laisvės alėjoje detales, įamžinti tinkamas datas, diskutavo apie Trijų kryžių ir kompozicijos „Skausmo ir kančios kelias“ prie Radviliškio bažnyčios atnaujinimą.

2018-03-22

Skėmiuose susitikę Šiaulių apskrities ir Raseinių vietos veiklos grupės atstovai ir administracijų darbuotojai aptarė įgyvendinamą vietos plėtros strategiją 2016–2023 m. Susitikime dalyvavo Akmenės, Joniškio, Kelmės Šiaulių, Pakruojo ir Raseinių vietos veiklos grupėse dirbantys žmonės.

„Visos VVG šiame tradiciniame susitikime aptaria iškilusias problemas, pasidalija patirtimi, sprendžia įvairius klausimus, susijusius su strategijos įgyvendinimu“, – sakė Andžela Barčkienė, vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ projekto vadovė.

2018-03-21

2018 m. kovo 21 d., Šiauliai. Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) praneša, kad Šiaulių apskrityje visą kovą vyksta krovinius gabenančių automobilių patikros keliuose. Tai – prevenciniai veiksmai, kuriais siekiama atkreipti dėmesį į įpareigojimą teikti išrašomų važtaraščių duomenis į Elektroninių važtaraščių sistemą (i. VAZ)*.

2018-03-21

Kovo 15 d. Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centre vyko globėjų ir įtėvių savipagalbos – dailės terapijos – užsiėmimas kartu su psichologe Rūta Repšiene. Užsiėmimo tikslas – atskleisti globėjų ir įtėvių patiriamas įvairias emocijas, kritines situacijas ir surasti būdus, kaip jas išgyventi.

2018-03-21

2018 m. balandžio 5 d. Radviliškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje 13.00 val. vyks Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Su svarstomų klausimų projektais susipažinti galima čia.

Su posėdžio darbotvarke galima susipažinti čia.

TARYBOS KOMITETŲ POSĖDŽIAI

2018-03-21

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą", bendradarbiaudama su „Vaikų linija" ir atsakingu verslu, pristato mokiniams skirtą virtualų testą, kuris padės atpažinti netinkamą elgesį ir pasitikrinti, ar teisingai reaguojama į patiriamas ar stebimas patyčias.

2018-03-21

Artėjant valstybės šimtmečiui, Valstybės pažinimo centras pakvietė leistis į dvylikos užduočių 100-mečio kelionę. Kiekvieną mėnesį projekto dalyviai turėjo priimti naują iššūkį, padėsiantį susipažinti su įdomiausiais Lietuvos šimtmečio įvykiais.

Radviliškio viešosios bibliotekos kolektyvas pasiryžo dalyvauti dvylikos užduočių kelionėje, kurios metu kūrė, skaitė, keliavo, prisiminė ir atrado. Viso projekto metu Radviliškio bibliotekos darbuotojos parengė dvi lietuvių autorių labiausiai skaitomų knygų parodas, siuntė Lietuvai sveikinimus, projektavo žemėlapį, dalyvavo parko švarinimo talkoje, kūrė viziją, kaip šiandien galėtų atrodyti Lietuvos Taryba.

2018-03-21

Į profesionalios dailininkės Lauros Guokės surengtos parodos „Lietuvos kaime“ Alksniupių kultūros namuose atidarymą susirinkę žmonės iš Alksiupių ir artimiausių miestelių apžiūrėjo unikalią iš Kauno kilusios, bet jau beveik aštuonerius metus Pavartyčiuose senelių sodyboje gyvenančios ir kuriančios menininkės parodą.

2018-03-21

Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis domėjosi, kaip po atliktų remonto darbų atrodo Šeduvos globos namų Polekėlės padalinio patalpos. Šiai įstaigai buvo sustabdytos veiklos licencijos iki tol, kol bus įvykdytos Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patikros metu nurodytos pastabos dėl socialinės globos normų aprašo nustatytų reikalavimų neatitikimo.

2018-03-21

Tyruliškiai pagaliau turi vietą knygai, susibūrimams, pokalbiams. Šiandien duris atvėrė atnaujintos Radviliškio viešosios bibliotekos Tyrulių filialo patalpos. Jaukios, šiltos ir šviesios patalpos – ir Tyrulių bibliotekininkės Saulės Remeikienės, ir visų bibliotekos skaitytojų svajonė. Bibliotekoje atnaujintos ir Žaislotekos patalpos, čia linksmai ir šiltai dienas leidžia Tyrulių mažieji, būsimi bibliotekos lankytojai.

2018-03-21

Kas gražiau, praktiškiau ir reikalauja mažiau priežiūros? Kas labiau tinka miesto erdvėms? Apie tai šiandien diskutuota aptariant Aušros aikštės Radviliškyje apželdinimą. Atnaujintą aikštę planuojama atidaryti šiais metais liepos mėnesį. Šiandien darbai dar nevyksta, neleidžia oro sąlygos, bet jau diskutuojama apie tai, koks bus aikštės apželdinimo planas. Radviliškio rajono savivaldybės vadovai meras Antanas Čepononis, mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir jos pavaduotoja Justė Venckutė drauge su Radviliškio miesto seniūnu Ernestu Mončausku ir seniūnijos kraštotvarkininke Birute Mačiuliene aptarė, kaip ir kokiais augalais galėtų būti apželdintos aikštės erdvės.

2018-03-21

Vytautas Juozapaitis apie Radviliškį.
Pokalbis spausdintas žurnale STRUCTUM.

Radviliškio garbės pilietis, gerbiamas operos solistas, kultūros veikėjas ir politikas profesorius Vytautas Juozapaitis maloniai sutiko pakalbėti apie savo gimtąjį miestą – Radviliškį, kurį atsimena su nostalgija, nes jame liko gražiausi jaunystės prisiminimai. Šiemet Radviliškis dalyvauja projekte „Išmanusis miestas IV“ ir atnaujinimui pateikia miesto erdves, siekdamas, kad jos prilygtų Europos miestų aplinkai.

2018-03-21

2018 metais bus įgyvendinami Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektai. Projektų tikslas – gerinti neįgaliųjų socialinę integraciją į visuomenę. Bus teikiamos socialinės paslaugos, atitinkančios realius neįgaliųjų poreikius, kurios atkurtų ar palaikytų neįgaliųjų socialinius ir savarankiško gyvenimo įgūdžius, didintų neįgaliųjų savarankiškumą ir užimtumą bei galimybes dalyvauti visuomenės gyvenime.

2018-03-20

Spalvinga eisena, puikiai nusiteikęs jaunimas, akcija „100 inkilų į Lietuvą sugrįžtantiems paukščiams“ ir raginimai saugoti Žemę, kurią, kaip ir Tėvynę, turime tik vieną. Tokie pagrindiniai motyvai šiandien pasitiko radviliškiečius miesto gatvėse. Čia Radviliškio rajono ekologinio ugdymo centras ir Radviliškio Gražinos mokykla suorganizavo renginį „Žemę ir Tėvynę turime tik vieną“, skirtą Žemės dienai bei Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

2018-03-20

Informuojame, kad 2018 m. kovo 24 d. nuo 7 iki 22 val. Radviliškio mieste ir Linkaičių miške Lietuvos šaulių sąjungos Radviliškio 601 šaulių kuopa šviesiu bei tamsiu paros metu vykdys kolektyvinio rengimo lauko pratybas.

Pratybose šauliai su savimi turės imitacinius ginklus, imitacinių šaudmenų nenaudos.

Lietuvos šaulių sąjungos Radviliškio 601 šaulių kuopos informacija

Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272801020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Kovas
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: