2018 m. rugsėjo 24 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Renginiai
Skelbimai
2018-09-23

Sekmadienį į Grinkiškio Šv. Mergelės Marijos apsilankymo bažnyčią iš visos seniūnijos žmonės rinkosi paminėti Tėvo Stanislovo 100-ąsias gimimo metines „Tėvo Stanislovo keliais“.

2018-09-23

Šiandien Radviliškio rajono savivaldybėje drauge su Lietuvos generolo P. Plechavičiaus karių sąjungos Šiaulių rinktinės vadu Nerijumi Kundrotu, žygeiviu entuziastu ir pėsčiųjų žygių organizatoriumi, aptarti organizaciniai dviejų žygių klausimai.

2018-09-23

Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos posėdyje svarstyti Radviliškio rajono įmonių prašymai dėl finansinės paramos skyrimo. Apsvarstyti ir patenkinti aštuonių įmonių prašymai. Įmonėms išdalyta per 11 tūkst. Eur: 4 naujoms įmonėms iš dalies padengtos įmonių įregistravimo išlaidos, vienai įmonei suteikta finansinė parama už dalyvavimą su savo produkcija šalies parodoje, dviem įmonėms iš dalies padengtos išlaidos, patirtos įsigijus pagrindinių priemonių, reikalingų verslui vystyti ar plėsti.

2018-09-21

Nelaukdamas vakaro Baisogalos gimnazijos kieme tradiciškai suliepsnojo laužas Baltų vienybės dienos proga. Aplink jį susibūrė ne tik gimnazijos bendruomenė, bet ir svečiai, atvykę pasidalyti su mokiniais senųjų baltų amatų paslaptimis. Juos į gimnaziją  pakvietė M. Miliuvienė, karjeros ugdymo mokytoja. Apie tai, kodėl ši diena minima, pasakojo gimnazijos istorijos mokytoja L. Bagdonienė. Po to mokiniai išsiskirstė grupėmis susipažinti su senaisiais baltų amatais.

2018-09-21

Spalio 4 d., ketvirtadienį, 12 val. Radviliškio rajono gyventojai  kviečiami dalyvauti Konstitucijos egzamine 2018 ir pasitikrinti savo žinias. Norintiems pasitikrinti konstitucines žinias gyventojams Radviliškio rajono savivaldybė sudaro galimybes tai padaryti kuo arčiau namų, todėl egzaminas vyks keliose vietose. Visų norinčiųjų laukiame Radviliškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje (Aušros a. 10, Radviliškis, II a.), Baisogalos, Sidabravo, Pakalniškių, Šeduvos miesto, Šaukoto seniūnijų salėse.

2018-09-21

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcija ir šio savaitraščio žurnalistu prisistatantis Marius Aleksiūnas savaitraštyje „Radviliškio kraštas“ ir jų valdomose socialinio tinklo Facebook paskyrose Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ ir Marius Aleksiunas nuolat ir tendencingai skleidžia neteisingą informaciją apie Radviliškio rajono savivaldybės administracijos vykdomą projektą „Radviliškio miesto Aušros aikštės rekonstravimas Aušros a. 10, Radviliškis“ ir jam skiriamas lėšas.

2018-09-21

Minimalus pradinis nuompinigių dydis – 1,60 Eur (be PVM) už 1 kv. m patalpų per mėnesį ir 43,00 Eur (be PVM) už visą inventorių ir įrangą (turto sąrašas PDF formatas) per mėnesį. Mokami nuompinigiai negalės būti mažesni už kiekvienų metų pradžioje Savivaldybės tarybos nustatyta tvarka perskaičiuojamus minimalius nuompinigius.

2018-09-20

Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau septintus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Saugoti gamtą ir rūšiuoti atliekas kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, VšĮ Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su savivaldybe.

2018-09-20

Rugsėjo 19 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalione lankėsi Radviliškio rajono seniūnijų seniūnai, Savivaldybės administracijos direktorius pavaduotoja Justė Venckutė ir  Savivaldybės administracijos skyriaus Juridinio skyriaus vyr. specialistas Vidmantas Benevičius. Susitikime dalyvavo Valstybinės miškų urėdijos Radviliškio regioninio padalinio atstovas.

2018-09-20

Rugsėjo 12 - 16 dienomis Radviliškyje vėl lankėsi mokinių ir mokytojų grupė iš Švedijos, Radviliškio draugystės miesto Skaros. Jau aštuntą kartą projekto „Charity Group“ („Labdaros grupė“) atstovai atvažiuoja padėti rajono socialiai remtiniems žmonėms. Kiekvienais metais mokiniai iš Skaros Katedral gimnazijos savo šalyje renka pinigus, organizuodami įvairias veiklas: pardavinėja savo kepinius įvairiuose renginiuose, organizuoja loterijas, koncertus, renka pinigines aukas iš kaimynų, giminaičių, pažįstamų. Surinktus pinigus jie atveža Radviliškio miesto ir rajono žmonėms, kuriems reikalinga pagalba.

2018-09-19

2018 m. rugsėjo 13 d. Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje viešėjo delegacija iš Švedijos. Tai jau antras švedų projekto „Charity group“ atstovų vizitas Radviliškio viešojoje bibliotekoje. Atvykę svečiai – mokytojai ir mokiniai – iš Švedų Skaros Katedral gimnazijos praėjusiais metais domėjosi, ko labiausiai reikėtų Radviliškio rajono socialiai remtinų šeimų vaikams, kaip jiems galėtų padėti. Buvo išsakytas poreikis dėl mokyklinių priemonių paramos. Radviliškio viešosios bibliotekos filialų darbuotojos surinko duomenis ir sužinojo, kuriems jų skaitytojams šios paramos labiausiai reikia.

2018-09-19

Savaitgalį pasibaigė XI Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos.

Seniūnų trikovės rungtyje moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Skėmių seniūnė Ingrida Gladkienė, o radviliškiečiai rajonų grupėje iškovojo dešimtąją vietą. Žaidynėse dalyvavo komandos iš keturiasdešimties rajonų. Radviliškio rajono moterų krepšinio komanda užėmė penktąją vietą, vyrų veteranų komanda – 18 vietą, šaškininkai – 14 vietą, šachmatininkai – aštuntą vietą, virvės traukikai – šeštą vietą.

2018-09-19

 

Kultūros ministerijoje įvykusiame posėdyje paaiškėjo 2019 metų Lietuvos mažosios kultūros sostinės.


2018-09-18

Informuojame, kad Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. rugsėjo 12 d. įsakymu Nr. A-985 „Dėl bazinės mokyklos skyrimo“ bazine mokykla paskirta Radviliškio Lizdeikos gimnazija (adresas – Lizdeikos g. 6c, 82180 Radviliškis, tel. (8 422) 51 655, el. p. zidruna.onaitiene@gmail.com, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Židrūna Onaitienė).

2018-09-18

Ankstyvoji intervencija yra apibrėžiama kaip socialinių pedagoginių bei psichologinių  pagalbos priemonių taikymas vaikams, po to, kai yra nustatoma ar sužinoma, jog jie vartoja psichoaktyviąsias medžiagas, siekiant paskatinti jų nevartoti.

2018-09-18

Rugsėjo 14 d. Radviliškyje skambėjo nuostabi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje gerai žinomo Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ atliekama muzika. Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka kartu su bibliotekos ir šio koncerto mecenate bei globėja Radviliškio miesto garbės piliete Elona Vaišniene šį muzikinį pasirodymą padovanojo Radviliškio miesto moksleiviams. Tai simbolinis pasveikinimas jaunimui, kuris neseniai pradėjo naujus mokslo metus, ir visai Lietuvai, šiais metais mininčiai Valstybės atkūrimo šimtmetį.

2018-09-18

Rugsėjo 14 d. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis dalyvavo susitikime su į Radviliškio vagonų depą atvykusiais LR susisiekimo ministru Roku Masiuliu, LR Seimo nariais Algirdu Butkevičiumi, Aurimu Gaidžiūnu ir Algirdu Sysu ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ generaliniu direktoriumi Mantu Bartuška.

2018-09-18

Rugsėjo 14 dieną 19 rajono neįgaliųjų dalyvavo Kauno sporto halėje vykusiose respublikinėse neįgaliųjų žaidynėse. Radviliškio rajonui atstovavo 15 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių ir trys Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro Dienos užimtumo skyriaus jaunuoliai su vadovu Dariumi Palucku.

2018-09-14

Baigiantis vasarai Kražiuose ypatingomis simbolinėmis dovanomis – senojo Stelmužės ąžuolo palikuonimis – buvo apdovanotos Šiaulių apskrities veikliausios bendruomenės ir jų nariai. Ypatingas dovanas gavo dvi Radviliškio rajono savivaldybės teritorijoje veikiančios bendruomenės: Skėmių ir Pociūnėlių.

2018-09-14

Jau šešioliktąjį  kartą Baisogalos gimnazijos komanda dalyvavo tarptautiniame piligriminiame žygyje ,,Kryžių kalnas – Šiluva“, kurį organizuoja Šiaulių vyskupija.  Rugsėjo 7-9 d. kartu su  400 piligrimų pėsčiomis ėjome iš Kryžių kalno į  Švč. Dievo Motinos apsireiškimo šventovę Šiluvą pasveikinti švenčiausią Mergelę Mariją su gimtadieniu, be to, geriau pasiruošti popiežiaus Pranciškaus atvykimui. Todėl pasirinktas ir žygio pavadinimas: „Kristus Jėzus – mūsų viltis“. Žygis prasidėjo rugsėjo 7 d. šv. Mišiomis Kryžių kalne, kurias aukojo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis,  po to pats ekscelencija,  žygio  iniciatorius, vadovavo jam.

2018-09-21

Minimalus pradinis nuompinigių dydis – 1,60 Eur (be PVM) už 1 kv. m patalpų per mėnesį ir 43,00 Eur (be PVM) už visą inventorių ir įrangą (turto sąrašas PDF formatas) per mėnesį. Mokami nuompinigiai negalės būti mažesni už kiekvienų metų pradžioje Savivaldybės tarybos nustatyta tvarka perskaičiuojamus minimalius nuompinigius.

2018-09-19

Kviečiame visus daugiabučių namų gyventojus atvykti į Radviliškio rajono savivaldybę, kurioje Jus konsultuos ir į Jūsų klausimus dėl daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) atsakys profesionalūs ekspertai. Seminaras vyks Aušros a. 10, Radviliškis.

2018-09-18

Skelbiama pretendentų atranka Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo auklėtojo pareigoms užimti.

Darbo krūvis – 1 etatas; darbo sutartis – neterminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti – ikimokyklinio ugdymo auklėtojo profesinė kvalifikacija.

2018-09-18

DĖMESIO!
Vadovaudamiesi 2017 m. birželio 21 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 496 „Dėl Lietuvos Respublikos darbo kodekso įgyvendinimo“ patvirtintu Konkursų valstybės ir savivaldybių įmonėse, iš valstybės, savivaldybių ir Valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetų bei iš kitų valstybės įsteigtų fondų lėšų finansuojamose valstybės ir savivaldybių įstaigose  ir viešosiose įstaigose, kurių savininkė yra valstybė ar savivaldybė, organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašu (toliau Aprašas), informuojame, kad nuo 2017 m. liepos 1 d. konkursai įmonių, įstaigų vadovų  ir kitoms Apraše nurodytoms pareigoms skelbiami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą ir prašymus šioms pareigoms eiti pretendentai centralizuotai turi teikti per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (el. būdu per VATIS Prašymų teikimo modulį) (www.vtd.lt).

2018-09-13

Radviliškio plaukimo baseinas skelbia 16,10 m2 ploto patalpų, skirtų masažo paslaugoms teikti, esančių adresu V. Kudirkos g. 2, Radviliškyje, viešą nuomos konkursą.

Minimalūs pradiniai nuompinigiai – 5,65 Eur be PVM už 1 m2 patalpų per mėnesį. Patalpos nuomojamos masažo veiklai vykdyti. Dėl išsamesnės informacijos ir patalpų apžiūros kreiptis tel. (8 422) 66 053, 8 656 35 292.

2018-09-13

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatas ieško eismo įvykio, įvykusio 2018 m. rugsėjo 5 d. apie 14.10 val. Radviliškio r. sav., Šeduvoje, Šiaulėnų ir Sporto g. sankryžoje, liudytojų. Iš eismo įvykio vietos pasišalino baltos spalvos VW PASSAT automobilis. Mačiusius šį įvykį, apgadintą baltos spalvos VW PASSAT automobilį ar žinančius ką nors apie eismo įvykyje dalyvavusį automobilį, prašome paskambinti telefonais: (8 700) 61348, 112, susisiekti el. paštu laima.petraviciene@policija.lt arba per facebook paskyrą: Radviliškio Veiklos skyrius

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos  komisariato informacija

2018-09-10

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Grinkiškio seniūnija skelbia 46,52 kv. m ploto negyvenamųjų patalpų, esančių Mokyklos g. 2, Pašušvio mstl., Radviliškio r., viešą nuomos konkursą.

Minimalūs pradiniai nuompinigiai – 0,25 Eur. be PVM už 1 kv. m. patalpų per mėnesį. Nuomos sutarties trukmė – sutartinė, bet ne ilgesnė kaip 5 metai. Patalpos nuomojamos, bet kokiai veiklai, išskyrus gamybą.

Paraiškos dalyvauti konkurse kartu su kitais dokumentais pateikiamos užklijuotuose vokuose 2018 m. rugsėjo 12–21 dienomis (darbo valandomis) Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Grinkiškio seniūnijos specialistei Daliai Kšanienei (102 kabinetas, Tilto g. 41, Grinkiškio mstl. Radviliškio r.).

Konkursas įvyks 2018 m. rugsėjo 24 d. 9.30 val. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Grinkiškio seniūnijoje, 101 kabinete (Tilto g. 41 Grinkiškio mstl., Radviliškio r.).

Pradinį įnašą, lygų paskelbtam 3 mėnesių pradiniam nuompinigių dydžiui su PVM (42,22 eurus), konkurso dalyviai sumoka į Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Grinkiškio seniūnijos atsiskaitomąją sąskaitą Nr. LT91 7300 0100 0257 1440, „Swedbank“ AB.

Išsamesnė informacija teikiama telefonais: (8 422) 46 318.

Grinkiškio seniūnijos seniūnė Giedrė Bložienė

2018-09-06

Projekto pavadinimas - Šilumos tiekimo tinklų Naujoji g. – Alyvų g. – Lizdeikos g. Radviliškio mieste naujos statybos projektas.
Statinio adresas - Naujoji g. – Alyvų g. – Lizdeikos g., Radviliškyje.
Naudojimo paskirtis - Inžineriniai tinklai.
Statinio pavadinimas - Šilumos tiekimo tinklai.
Statinio projekto vadovas: Marius Račkauskas.
Statinio projekto vadovo asistentas: Edvinas Valaitis.
Statytojas: UAB „Radviliškio šiluma“, Žironų g. 3, Radviliškis, tel. +37061453507, el.p. chlebauskas@radsiluma.lt.
Projektuotojas: UAB „Bormann Consult“, Kęstučio g, 59-7, Kaunas, tel. +37060685169, el.p. e.valaitis@bormann-consult.lt.

2018-09-04

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatas ieško eismo įvykio, įvykusio 2018 m. rugpjūčio 30 d. apie 19.15 val. Radviliškio m. Paplentės 1-oji gatvėje, liudytojų. Įvykio metu susidūrė vaiko (10-11 metų) vairuojamas dviratis su kitu dviračiu, vairuojamu moters. Mačiusius šį įvykį, ar žinančius ką nors apie eismo įvykyje dalyvavusį vaiką, prašome paskambinti telefonais: (8 700) 61348, 112, susisiekti el. paštu laima.petraviciene@policija.lt arba per facebook paskyrą: Radviliškio Veiklos skyrius

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato informacija

2018-09-02

Vadovaudamiesi Būsto pritaikymo neįgaliesiems 2016–2018 metais tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. rugpjūčio 10 d. įsakymo Nr. A1-460, 28 punktu ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. rugpjūčio 31 d. įsakymu Nr. A-942–(8.2) „Dėl termino nustatymo“, informuojame, kad Radviliškio rajono gyventojų prašymai dėl būsto pritaikymo neįgaliesiems 2019 metams priimami nuo 2018-09-03 iki 2018-10-19. Dėl būsto ir aplinkos pritaikymo kreiptis į Radviliškio rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrių (Aušros a. 10, 109 kab., Radviliškis), telefonas (8 422) 69049.

Socialinės paramos skyriaus informacija

2018-08-27

Dėl geležinkelio kelio remonto nuo 2018-08-31 8.00 val. iki 17.00 val. Radviliškio rajone, rajoniniame kelyje Nr.3004 Krekenava-Skėmiai-Grinkiškis (22,4 km), esanti geležinkelio pervaža tarpstotyje Gudžiūnai-Baisogala (160+494 km) bus uždaryta autotransporto eismui.

Autotransporto eismas bus nukreiptas aplinkiniais keliais: Nr. 3004; 2005; 3019; 144. Kelio apylankos ilgis - 26,8 km.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ informacija

Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: