2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Akcijoje „Aš už Lietuvą“ – parama dviem Radviliškio rajono šeimomsSpausdinimo versija

2017 metais vyko pilietinė akcija „Aš už Lietuvą“. Projekto sumanytojai skatino visus piliečius padovanoti dieną Lietuvai rengiant pilietines akcijas, tvarkant aplinką, padedant šalia esantiems žmonėms, padovanoti po gerą darbą savo šaliai. „Danske bank“ darbuotojai, vykdydami projektą „Dovana Lietuvai“, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro (toliau – RPBSPC) klientams pasiūlė finansinę paramą. Prie akcijos prisijungė ir Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras. Pasirinktos dvi šeimos iš Radviliškio rajono, gyvenančios Šaukoto ir Tyrulių seniūnijose.

Pirmoji šeima gyvena Šaukoto seniūnijoje, nuosavame name, kuriam buvo reikalingas kapitalinis remontas. Šeimai „Danske Bankasׅ padovanojo 500 eurų, už kuriuos Algirdo Adomaičio TŪB „Alytukas“ sutiko padėti savo darbais. Name buvo apšildytos ir išbetonuotos vieno kambario grindys, todėl ateinančią žiemą šeima jau galės gyventi šilčiau. Šaukoto seniūnijos seniūnas Vidmantas Tamošiūnas prisidėjo prie akcijos ir šeimai padovanojo tris plastikinius langus, kuriuos sudėjo Algirdo Adomaičio įmonė. Šeima dėkoja „Danske bank“ kolektyvui, Algirdo Adomaičio įmonei ir Šaukoto seniūnijos seniūnui Vidmantui Tamošiūnui.

Tyrulių seniūnijoje gyvenančiai šeimai bute buvo reikalingi plastikiniai langai, kadangi senieji mediniai langai buvo nusidėvėję ir prastos būklės. Tarpininkaujant Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centrui ir Šeimos labdaros ir paramos fondui, rasta plastikinius langus montuojanti įmonė. 2017 m. liepos 13 d. bute pakeisti langai. Šeimos nariai džiaugiasi naujais plastikiniais langais savo namuose. 

Šeimos reiškia didžiulę padėką „Danske bank“ darbuotojams už šią gražią idėją ir jos įgyvendinimą ir dėkoja Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centrui ir Šeimos labdaros ir paramos fondui už tarpininkavimą kuriant šeimos aplinką.

Asta Biliuvienė ir Virginija Poškuvienė,
RPBSPC socialinės darbuotojos

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: