2017 m. kovo 27 d., pirmadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Aptarti būsimi Radviliškio miesto Aušros aikštės atnaujinimo darbaiSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justė Venckutė, Statybos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas , susitikę su AB „Panevėžio statybos trestas“ filialo „Gerbusta“ direktoriumi Kęstučiu Kastricku, projekto vadovu Andriumi Jėčiumi ir UAB „Inžinerinė mintis“ projekto vadovu Tomu Buroku aptarė Radviliškio miesto Aušros aikštės atnaujinimo darbų detales. Rangovai kalbėjo apie planuojamus darbus: aptarti konkretūs darbai, jų kiekiai.

„Nėra kalbos, kad Aušros aikštės netvarkysime. Ją būtina sutvarkyti. Juk turi miestas turėti reprezentacinę erdvę miestiečiams susiburti, šventėms švęsti. Darbus reikia pradėti iš karto, kai tik atšils. Lėšos aikštės prieigoms sutvarkyti, Dariaus ir Girėno ir Gedimino gatvėms, centrinei miesto sankryžai planuojamos skirti iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos programos“ׅ, – susitikime kalbėjo meras A. Čepononis.

Pasak jo, šiais metais Lietuvos automobilių kelių direkcija šiam projektui planuoja skirti apie 500 tūkst. eurų, Radviliškio rajono savivaldybė – 395 tūkst. eurų. „Užteks klausyti pažadų. Jau dvejus metus tikinama, kad va kitais metais tai jau tikrai skirsime lėšų Aušros aikštės Radviliškyje sutvarkymui. Nesame skolingi nė vieno euro bankams, tokios savivaldybės nėra visoje respublikoje, tad, jei valstybė pinigų neskirs, galime ir paskolą pasiimti ir susitvarkyti reprezentacinę Radviliškio miesto erdvę“,ׅ – sakė meras.

Atšilus orams pirmiausia planuojama išardyti likusias senas gatvių ir aikštelių dangas, atlikti kitus paruošiamuosius darbus pagrindinės miesto aikštės įrengimui. Būtina nutiesti, atnaujinti likusius inžinerinius tinklus – vandentiekio ir paviršinių nuotekų gatvės ir aikštės apšvietimui reikalingus tinklus, iškelti ar pertvarkyti energijos skirstymo operatoriaus esamus tinklus bei pradėti atnaujinti aikštės dangas.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: