2018 m. gruodžio 16 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Baisogaloje paminėtos Lietuvos kariuomenės įkūrimo 100-osios metinėsSpausdinimo versija

Lapkričio 25 d. Lietuvos kariuomenės įkūrimo Šimtmečio Baisogaloje prasidėjo šventomis Mišiomis Baisogalos Švč. Trejybės bažnyčioje.

Po maldų už Lietuvos laisvės gynėjus, sugiedoję Lietuvos himną, renginio dalyviai rinkosi į Baisogalos kultūros centrą. Baisogalos kuopos trys jaunieji šauliai – Kornelija Kriaučiūnaitė, Renaldas Kriaučiūnas ir Faustėja Ivanovaitė – visų akivaizdoje pasižadėjo vykdyti jaunojo šaulio užduotis, būti savo šalies patriotai ir tarnauti Lietuvai. Pasižadėjimus priėmė buvęs kuopos vadas Rimantas Narbutis. Jaunuosius šaulius pašventino Baisogalos parapijos klebonas kunigas Arūnas Urbelis.

Renginyje apsilankiusi ir šaulius pagerbusi Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė pasveikino visus Lietuvos kariuomenės šimtmečio proga, džiaugėsi jaunųjų bšaulių aktyvia veikla, akcentavo, kad kariuomenės ir mūsų visų bendras tikslas yra išsaugoti Taiką. Ji pasveikino naująją laikinąją Baisogalos kuopos vadę Giedrę Nakutienę ir įteikė jai atminimo suvenyrą.

Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis įteikė kuopos vadei Giedrei Nakutienei ir jauniesiems šauliams Liudai Kotrynai Antanavaitei, Gretai Gaučaitei, Nedui Goerskiui ir Viktorijai Civikaitei Padėkos raštus už aktyvią veiklą šaulių organizacijoje, linkėjo visiems taikos, pakvietė padėti gėles prie Nepriklausomybės paminklo ir tylos minute pagerbti kritusių už Lietuvos laisvę atminimą.

Baisogalos gimnazijos mokiniai, darželio auklėtiniai ir kultūros centro skaitovai bei dainų atlikėjai Giedrė Nakutienė, Edvardas Bielokopitovas ir Paulius Kablys pakvietė į muzikinę poetinę kompoziciją, skirtą Lietuvos kariuomenės įkūrimo šimtmečiui. Scenarijaus autorė – Baisogalos gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Birutė Gedžiuvienė.

Po šiltai sutikto pasirodymo, energingai ir linksmai prisistatė jau metus gyvuojantis šratasvaidžio klubas „Juodvarniai“. Klubas vienija kariškius, šaulius, gaisrininkus ir visus norinčius, kurie sulaukė dvylikos metų. Aišku, nepilnamečiai turi turėti tėvelių sutikimus. Klubo nariai supažindino su snaiperio, kulkosvaidininko, šturmo grupės atstovų ekipuote ir ginklais, pademonstravo, kaip veikia kai kurie ginklai ir kaip jais naudotis. Patiems įdėmiausiems klausytojams, teisingai atsakiusiems į klausimus, įteikė dovanėlių. Klubo nariai nuoširdžiai bendravo ir individualiuose pokalbiuose.

Bendromis pastangomis Baisogaloje prasmingai paminėtas Lietuvos kariuomenės šimtmetis.

Baisogalos kultūros centro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:
Notice: Undefined index: singleupdate in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/cron_tab.php on line 11 Notice: Undefined index: single_update in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/cron_tab.php on line 13 Notice: Undefined index: debug in /home/w6060/domains/radviliskis.lt/public_html/index.php on line 500