2018 m. spalio 17 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Baisogalos kultūros centre su Virginijumi Savukynu diskutuota apie kultūrąSpausdinimo versija

2017 metų pradžioje Baisogalos kultūros namų darbuotojai sumanė ir užregistravo renginį „Dovana Lietuvai“. 2018 m. rugsėjo 28 d. jau Baisogalos kultūros centro kolektyvas pakvietė žurnalistą Virginijų Savukyną į diskusiją „Kultūros ištakos ir raida istorinių įvykių šviesoje“. Juk, pasak Vydūno, „Kultūra yra žmoniškumo prado įsigalėjimas mums žinomame pasaulyje“.

Į kultūros centrą rinkosi Radviliškio rajono kultūros darbuotojai, bibliotekininkai, bendruomenių atstovai, medikai, LSMU gyvulininkystės instituto darbuotojai, verslininkai, Baisogalos gyventojai. Visiems labai knietėjo išgirsti žurnalisto, televizijos ir radijo laidų vedėjo, antropologo, žiniasklaidos ir viešųjų ryšių eksperto Virginijaus Savukyno požiūrį į kultūros reikšmę, įtaką žmonijos vystymuisi, kovą tarp dirbtinio ir žmogiškojo intelekto, kultūrinio gyvenimo ateitį,  santykį tarp profesionalaus ir mėgėjų meno, žmonijos kūrybinių galių ugdymą, kultūros darbuotojo užduotį, mažinant susvetimėjimą ir socialinę atskirtį, bendruomeniškumo skatinimą. Ši diskusija labai aktuali ir pačiu laiku, nes Baisogala – 2019 metų mažoji kultūros sostinė.

Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis apdovanojo Virginijų Savukyną Radviliškio rajoną reprezentuojančiomis dovanomis, o Baisogalos kultūros centro direktorė Justė Juškaitė įteikė skėtį ir palinkėjo bet kokiu oru keliauti per Lietuvą ir ieškoti perliukų istorijos detektyvams.

Baisogalos kultūros centro informacija

Nuotraukos – S. Mikučio

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: