2018 m. balandžio 26 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Beinoravoje 2018 metais bus statomi vandens kokybės gerinimo įrenginiai, sprendžiami miestelio melioracijos klausimai, tvarkomas kelias per Ožaičių kaimą Spausdinimo versija

„Šių metų susitikimų su gyventojais seniūnijose tikslas – ne tik pristatyti nuveiktus darbus, bet ir žiūrėti į ateitį, numatyti naujus darbus, įgyvendinti naujus uždavinius. Kadangi ataskaitas pristatinėjame kiekvieną pavasarį, matome, ką buvome pažadėję ir ką padarėme per  praėjusius metus, jaučiame gyventojų nuotaikas, išklausome jų norus. Šiais metais svarbus klausimas – kaimo keliai. Kartu su seniūnais prieš susitikimus su gyventojais  važiuojame patys pavasarinio polaidžio, miškovežių ir ūkininkų transporto sugadintais keliais ir žiūrime, ką galima padaryti.

Labai liūdna, kad kelio Ožaičiai–Vadaktai atkarpa nuo Vadaktų iki Gonkelių kapinių, pernai puikiai sutvarkyta, šį pavasarį vėl sugadinta miškovežių“, – sakė Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, susitikęs su Sidabravo seniūnijos gyventojais. Susitikimuose su gyventojais dalyvavo ir mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, ir Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, ir UAB „Radviliškio vanduo“ vyriausiasis inžinierius Mindaugas Gapšys.

Susitikime su Vadaktų gyventojais sulaukta gyventojų pageidavimo nugriauti didžiulį negyvenamą namą prie bažnyčios, kuris gadina miestelio kraštovaizdį. Dėl jo nugriovimo yra kalbėtasi su viena iš paveldėtojų, šiuo metu ieškoma dar dviejų šio turto bendrasavininkių. Vadaktų gyventojai taip pat pageidavo prie miestelio kapinių įrengti biotualetą.

Sidabravo miestelio gyventojai domėjosi pasikeitusia komunalinių atliekų tvarkymo sistema, mokesčio apskaičiavimo metodika. Dotiškių gatvės gyventojai  pageidavo geresnio apšvietimo, kurį jiems šiais metais įrengs seniūnija. Kalbėta apie Pergalės, Dotiškių, Skapiškio ir Naujosios gatvių sankryžos  melioraciją.

„Taip, melioracijos gyvenamosiose vietovėse klausimas opus. Kai apvažiuosime visas seniūnijas ir bus sudėlioti prioritetai, bus skiriama lėšų didžiausioms problemoms spręsti“, – sakė meras.

Šiais metais bus tvarkoma  kelio Ožaičiai–Vadaktai atkarpa per Ožaičių kaimą, o Beinoravos kaime iki liepos 1 d. bus įrengti vandens kokybės gerinimo  (nugeležinimo) įrenginiai.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: