2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Bibliotekoje – Prūsijos žemių dvasiaSpausdinimo versija

Birželio 27 dieną Radviliškio viešosios bibliotekos konferencijų salė pasipuošė 65 ofortų ciklo paroda „Senoji Prūsa“, kurios autorius – kraštietis, dailininkas Arvydas Každailis.

Renginio metu buvo rodomas Lietuvos kino režisierių, operatorių Vytauto Damaševičiaus bei Juozo Matonio sukurtas filmas apie kraštietį, dailininką Arvydą Každailį

Nors pats darbų autorius renginyje nedalyvavo, visiems siųsdamas nuoširdžius linkėjimus, jis tą vakarą kitokiu būdu pabuvo su radviliškiečiais. Visa tai – dėka Lietuvos kino režisieriaus, operatoriaus, taip pat kraštiečio Vytauto Damaševičiaus bei jo ir  Juozo Matonio sukurto filmo apie Arvydą Každailį.

Parodos atidarymo vakaras prasidėjo V. Damaševičiaus prisiminimais apie pažintį su eksponuojamų kūrinių autoriumi, įžvalgomis apie ekspoziciją. Netrukus buvo rodomas svečio atvežtas filmas, kuris po žiupsnelį nutapė plačiai žinomo kūrėjo asmenybės paveikslą ir parodė jo darbus, pomėgius, veiklas.

Viešosios bibliotekos vyresnioji metodininkė Alma Miknienė bibliotekos vardu padėkojo svečiui už šį susitikimą, jo dalyviams paskirtą dėmesį bei laiką ir įteikė suvenyrų.

65 ofortų ciklo paroda Radviliškio viešojoje bibliotekoje veiks iki liepos 12 dienos.

Radviliškio viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: