2017 m. lapkričio 24 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Daugiabučių namų modernizavimas
Daugiabučių namų modernizavimo eiga pagal patvirtintą Radviliškio rajono savivaldybės energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programą 2013-2017 metais

Daugiabučiai namai, kurie buvo atrinkti pagal energinio efektyvumo didinino daugiabučiuose namuose programos keliamus reikalavimus ir dalyvavo renovacijos programos I etape

Skaityti toliau...
Radviliškyje atnaujinti dar du daugiabučiai namai

Atnaujinti daugiabučiai namai, esantys Naujojoje g. 2 ir Dariaus ir Girėno g. 60, puoš Radviliškio miestą, o tikrąją ir realią renovacijos naudą gyventojai, gyvenantys atnaujintuose Radviliškio miesto daugiabučiuose namuose, pajus po ateinančio šildymo sezono, kai sąskaitose už šildymą atsispindės šilumos energijos sunaudojimas prieš renovaciją ir po renovacijos. Namuose įrengta moderni šildymo sistema, o Naujosios g. 2 namo butuose – ir oro vėdinimo sistema (rekuperatoriai).

Skaityti toliau...
Radviliškyje atnaujintas dar vienas daugiabutis namas

Daugiabutis namas Radviliškyje, Maironio g. 5, baigtas renovuoti. Toks statybos darbus priimančios komisijos narių sprendimas priimtas po ilgai trukusių diskusijų su šio namo gyventojais, kurie susitikime su komisijos nariais išsakė nemažai pastabų dėl renovacijos darbų kokybės. Visi gyventojų nusiskundimai užfiksuoti, pasirašyti garantiniai susitarimai su darbus vykdančia įmone dėl trūkumų pašalinimų.

Skaityti toliau...
Radviliškyje atnaujintas dar vienas daugiabutis namas

Dar vieną atnaujintą daugiabutį namą Radviliškyje, esantį Vaižganto g. 58 C, drauge su statybos darbus priimančios komisijos nariais apžiūrėjo Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis. Jis pasidžiaugė aktyviais ir iniciatyviais žmonėmis, kurie imasi tvarkyti savo namus. „Tikiuosi, kad ne tik gražiu namo fasadu bus patenkinti žmonės, bet ir pagerėjusia gyvenimo kokybe, mažesnėmis sąskaitomis už šildymą“, – sakė jis.

Skaityti toliau...
Renovuojami Radviliškio rajono daugiabučiai namai

Įgyvendinant daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą, didinant jų šilumos energijos vartojimo efektyvumą įgyvendinant projektą „Daugiabučių namų modernizavimo skatinimas, II etapas“, Radviliškio rajono savivaldybėje šiuo metu yra vykdomi renovacijos darbai šiuose daugiabučiuose namuose: Progimnazijos g. 19, Šeduvos mstl., Dariaus ir Girėno g. 60, Maironio g. 5, Vaižganto g. 58 C, Radviliškio mieste.

Skaityti toliau...
Atnaujinti dar du daugiabučiai namai Radviliškio mieste

Radviliškio mieste – dar du atnaujinti namai. Nuo šiol Radviliškio miestą puoš atnaujintas daugiabutis namas Naujojoje g. 8 ir daugiabutis namas Radvilų g. 23.

Skaityti toliau...
Baigta trijų daugiabučių namų Radviliškyje renovacija

Naujojoje gatvėje Radviliškyje baigti renovuoti trys daugiabučiai namai. Drauge su statybos darbus priimančios komisijos nariais atnaujintus namus apžiūrėjo Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Savivaldybės administracijos direktorė Jolana Margaitienė.

Skaityti toliau...
2014 m. spalio mėnesį baigtas renovuoti daugiabutis namas, esantis Taikos g. 10, Baisogalos mstl.
Skaityti toliau...
Renovacijos darbai

Baisogala, Taikos g. 10,- Pateiktas pranešimas apie Statybos užbaigimą rugsėjo 22 dienai.

Radviliškis, Radvilų g. 23- Bus teikiama pakartotinai Statybos leidimui gauti per Infostatybą.

Naujoji g. 4, 6 - Pradėti šildymo sistemos darbai.

Naujoji g. 8, 10  - Atliekami fasado ir cokolio šiltinimo darbai, bei pradėta šildymo sistemos darbai. Šiltinami stogai.

Šeduva, Progimnazijos g. 19 - per CPO katalogą apsiūlymų negauta. Teikiama pirkimui per CVP.

Radviliškis, Dariaus ir Girėno g. 60- perkami rangos darbai per CPO katalogą.

Radviliškis, Aušros a. 3- nepritarta Investiciniam planui.

Radviliškis, Maironio g.5- Pateikta dokumentai dėl finansavimo Šiaulių bankui.

Viso: I Etapas- 9 namai.

Skaityti toliau...
Baisogaloje apžiūrėtas pradėtas atnaujinti daugiabutis namas

Baisogaloje prie pirmojo Radviliškio rajone pagal savivaldybės programą pradėto renovuoti Taikos gatvės 10 daugiabučio namo susirinkę namo gyventojai, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos, Būsto energijos taupymo agentūros, Aplinkos ministerijos, Radviliškio rajono savivaldybės, projektuotojų, rangovų, administratoriaus atstovai, techninis prižiūrėtojas apžiūrėjo vystančius darbus, pasikalbėjo su gyventojais apie tai, ko jie tikisi iš renovacijos, atsakė į jiems rūpimus klausimus.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: