2018 m. kovo 19 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Dešimtą kartą rinksime iškiliausią krašto moterį, kuriai atiteks „Moteris saulė 2017” titulasSpausdinimo versija

„Šiaulių televizija” tęsia gražią tradiciją ir jau dešimtus metus organizuoja metų moters rinkimus „Moteris Saulė”. „Moteris Saulė 2017” bus paskelbta iškilmingame renginyje kovo 8-ąją, Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga.

„Moteris Saulė 2017” rinkimų tikslas – paskatinti ir išreikšti padėką Šiaulių apskrities moterims, kurios per praėjusius metus padarė daugiau nei joms priklausė pagal profesiją ar pareigas. Savo asmeniniu indėliu prisidėjo prie savo krašto garsinimo mokslo, kultūros, sporto, švietimo, socialinio vystymo bei kitose srityse, aktyvia visuomenine veikla ugdė pilietiškumą, gerumą, filantropiją.

Rinkimų organizatoriai – „Šiaulių televizija” – kviečia visas įmones, įstaigas, organizacijas savo kolektyvuose atrasti kuo daugiau moterų, kurios kaip saulės gerais darbais  šildo aplinkinius, kurių atsidavimas savo kraštui, savo žmonėms beribis ir neišmatuojamas, kurios skleidžia gerumą neprašomos.

Rinkimuose į „Moteris Saulė 2017” titulą kviečiame dalyvauti moteris iš visos apskrities: Akmenės, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono savivaldybių.

Pretendentes į šį titulą gali siūlyti Šiaulių apskrityje veikiančos NVO, įmonės, įstaigos, organizacijos ir individualūs asmenys užpildę kandidatės pristatymo anketą ir ją pateikę organizatoriams iki 2018 m. sausio 22 d. adresu Liejyklos g. 10, Šiauliai; arba el. paštu: reklama@stv.lt, info@stv.lt, informacija tel.: 8 615 22 221.

Rinkimų tvarką ir pretendenčių anketos formą pridedame, o taip pat jas rasite www.stv.lt.

Organizatoriai

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: