2019 m. birželio 25 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Informacija apie Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ veiklos organizavimo pokyčius dėl atliekamų kapitalinio remonto darbųSpausdinimo versija

Įgyvendinant Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamą projektą „Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ vaikų ugdymo grupių infrastruktūros modernizavimas ir aprūpinimas priemonėmis“, nuo 2019 m. birželio 3 d. prasidėjo Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ A ir B korpusų II aukštų kapitalinio remonto darbai. Statybos darbų teritorija saugiai atitverta statybininkų transporto judėjimui, iškabinti informaciniai užrašai apie draudimą įeiti. Vaikai, lankantys lopšelį-darželį birželio mėnesį, turi atskirą saugų įėjimą į įstaigos kiemą, patalpas ir žaidimų aikšteles.

Visi ugdytinių tėvai išsamiai informuoti apie vykdomus remonto darbus įstaigoje. Kiekvienos ugdytinių grupės tėvams sukurtoje facebook paskyroje yra pateikta išsami informacija apie saugų kelią į lopšelį-darželį ir užtikrinamą vaikų saugumą įstaigoje, kol vyksta remontas.  

Nuo liepos 1 d. lopšelį-darželį lankantys vaikai su lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ darbuotojais vasaros laikotarpiui persikels į Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ patalpas.

Jei remonto darbai nesibaigs iki 2019-08-31, keturios vaikų grupės (tėvai informuoti kurios) laikinai bus iškeltos ir ugdymo procesą nuo 2019-09-02 pradės Vaižganto progimnazijos patalpose. Kiekvienas tėvas asmeniškai informuotas, kurią grupę jo vaikas lankys ir yra parašęs sutikimą raštu, kad, esant būtinybei - jei iki 2019 m. rugpjūčio 31 d. nepasibaigtų darželio kapitalinės rekonstrukcijos darbai, nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. jų vaikas lankytų jungtinę grupę, veikiančią  Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ patalpose, arba lankytų grupę, kuri bus įsikūrusi Radviliškio Vaižganto progimnazijos patalpose (adresu Vaižganto g. 29, Radviliškis) tol, kol lopšelyje-darželyje pasibaigs remontas. Grupėse, veiksiančiose Vaižganto progimnazijos patalpose, su vaikais dirbs tos pačios auklėtojos ir auklėtojų padėjėjos, vaikai bus maitinami lopšelyje-darželyje paruoštu maistu.

Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)