2017 m. rugsėjo 23 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kompiuteriukai vaikamsSpausdinimo versija

Kompiuteriukų paramos fondas – tai labdaros ir paramos fondas įsteigtas idėjos „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams“ finansavimui. Fondas kviečia visus prisidėti įgyvendinti idėją „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams“. Vaikams padovanotų BBC micro:bit kompiuteriuką.

Tai įrenginys, kuriuo pradėti programuoti yra ypač paprasta. Mes norime visiems Lietuvos penktokams padovanoti po kompiuteriuką ir juos paskatinti domėtis technologijomis. Vieno kompiuteriuko kainą sudaro kompiuteriukas (apie devynis eurus), keli baziniai jo priedai (apie 2 eurus) ir šiek tiek administravimo kaštų (maždaug 1 euras), iš viso: 12 eurų. Radviliškiui reikia surinkti 344 kompiuteriukus, dabar jau yra surinkta: 52.00.

Savivaldybė yra svarbi mūsų projektui institucija. Didžioji dalis Lietuvos mokyklų priklauso savivaldybėms, jos skiria pinigus jų materialiniam aprūpinimui bei nustato daugelį mokyklų veiklos tvarkų.

Vaikų kūrybiškumui pasireikšti reikalinga saugi ir jiems atvira erdvė, kurioje jie galėtų rasti visas tinkamas darbui priemones ir programuoti kompiuteriukus.

Tam tinka bet kokia vieta, kur šilta, saugu, yra kur atsisėsti prie kompiuterio su internetu. Tokia vieta gali būti biblioteka, dienos centras, mokyklos bibliotekos skaitykla, informatikos klasė.

Paramos rezultatus galite rasti čia: http://www.kompiuteriukai.lt/parama/rezultatai/.

Paremti gali tiek privatūs, tiek juridiniai asmenys, informaciją kaip paremti galima rasti čia: http://www.kompiuteriukai.lt/parama/.

Pristatymas (PDF formatas)

Jei turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais: Laurynas Simaitis 86 82 66550 laurynas.simaitis@gmail.com.

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: