2018 m. kovo 19 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kovo 11-ąją Aukštelkuose skambėjo padėkos geriausiemsSpausdinimo versija

Kovo 11-ąją, švenčiant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Aukštelkų seniūnijoje buvo pagerbti nusipelnę Aukštelkų kraštui žmonės. Jau tradicija tapusi, 14 metus skaičiuojanti apdovanojimų popietė šiemet buvo šiek tiek kitokia, jausmingesnė, iškilmingesnė, skirta Lietuvos šimtmečiui. Šventėje dalyvavo ir aukštelkiškius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybėse meras Antanas Čepononis, Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonas Tadas Rudys bei daugelis kitų. Šventę pradėjo Aukštelkų moterų ansamblis bei šokėjos.

Apdovanojimas „Už rūpestį ir meilę Aukštelkų kraštui“ atiteko seniūnei Almai Kubilinskienei. Ji neskaičiuoja savo laiko, nes jį dalijo kitiems, o jame tilpo: meilė, stiprybė, drąsa, ištikimybė savo kraštui ir žmonėms, juokas, paslėptos ašaros, ramybė, laimė, tikėjimas .Tikėjimas Nepriklausomos Lietuvos ateitimi. Pagerbti Aukštelkų krašto ūkininkai Elena ir Feliksas Steponavičiai, Onutė ir Viktoras Zierigiai, Morta ir Leonas Savickai, Ilona ir Laimonas Radėnai, Virginija ir Vaidotas Šleiniai, Ieva ir Dainius Šiurnės, Oksana ir Benas Elzbergai, Renata ir Tadas Rupšiai. Už meilę Lietuvai apdovanojimas įteiktas Orintai Vaizgutaitei ir Algiui Slavinskui, Stasui Folertui, kurie neleistų įvykti didžiausiai nelaimei. Pagerbti seniūnaičiai Janijolija Rimeikienė, Sigitas Nakutis, Jonas Varnagis, Algis Slaviskas,  jiems įteikti  apdovanojimai „100 atliktų darbų“.

Pagerbti daug nuveikę savo kraštui gyventojai, verti „Metų žmogaus“ apdovanojimo: Genovaitė Baliutienė, Ada Genienė, Stanislovas Gavėnas, Jadvyga Liutkevičienė, Algirdas Petrauskas. Dosniausia moterimi paskelbta ir „Metų rėmėjo“ apdovanojimu apdovanota Sigita Gabalienė.

Daug metų gražiomis sodybomis, idėjomis bei darbais puošdami Lietuvą džiugina Alma ir Vygintas Stričkos, Birutė Elena ir Albinas Šarauskai, Birutė ir Vytautas Bulzgiai. Apdovanojimas „Mielas darbas – geras darbas“ atiteko verslininkams Eugenijui Veršnickui ir Sigitui Krivickui. Apdovanojimu „Už sporto propagavimą“ pagerbtas Andrius Grabauskas ir Ilona Radėnienė. Apdovanojimas „Geras žmogus – didis žmogus“ atiteko Rimantui Kubilinskui.

Šventę pagyvino kalbos premijos laureatė Violeta Bakutienė, Šiaulių valstybinio dramos teatro aktorius Vladas Baranauskas. Muzikine programa džiugino Šiaulių dainų muzikos mokyklos akordeonistų orkestras, vadovaujamas kraštiečio Lino Onaičio, kvintetas, atlikėja Ugnė Gočelkytė.

Daugiau akimirkų iš renginio galite pamatyti čia.

Aukštelkų seniūnijos informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: