2018 m. kovo 23 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kovo 11-osios proga šeduviai apjuosė Laisvės aikštęSpausdinimo versija

Šeduviai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo įdomiai ir kūrybingai.

Susirinkę į Šeduvos kultūros ir amatų centrą, šeduviai apžiūrėjo  Sigito Mikučio parodą „Gimę Laisvės dieną“, kurioje įamžinti Radviliškio rajono gyventojai, gimę vasaio 16-ąją, paskui žiūrėjo Šeduvos kultūros ir amatų centro mėgėjų teatro spektaklį – J.Šnapščio-Margalio „Leiskit į Tėvynę“ (režisierė Izolina Stanulienė), klausėsi Liudo Mikalausko atliekamų dainų.

Vėliau visi šventės dalyviai išėjo į Šeduvos Laisvės aikštę ir dalyvavo akcijoje „Vienybės juosta sujunkime Šeduvą“. Juostą, padabintą įvairiausiais lietuvių tautiniais raštais ir spalvomis, kūrė visa Šeduvos bendruomenė – ir senjorai, ir mažiausieji darželinukai, ir Šeduvos gimnazijos mokiniai, ir jų tėvai. Medžiaginės juostos ilgis – 120 metrų, popierinės – 20 metrų. Juostą pynė Šeduvos neįgaliųjų draugijos nariai, Šeduvos globos namų, Šeduvos pirminės sveikatos priežiūros centro, Šeduvos jaunimo erdvės, Šeduvos gimnazijos, Butėnų, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo cenro Šeduvos skyriaus, Šeduvos kultūros ir amatų centro  bendruomenės,  Pagyvenusių žmonių klubo „Šeduvos svajokliai“ nariai, vaikų teatro „Laumžirgiai“ kolektyvas, šeduvė Birutė Vingienė.

Vienybės juosta Šeduvos Laisvės aikštė juosiama jau ne pirmą kartą. 2017 metais Kovo 11-ąją juosta buvo  48,7 metro. Juostos pynimas jau tapo tradicija, vienijančia visą bendruomenę, skatinančia patriotiškumą.

Daugiau fotografijų galite pamatyti čia.

Radviliško rajono savivaldybės informacija
Fotografijos S Mikučio

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: