2019 m. kovo 21 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kviečiame dalyvauti Pakalniškių seniūnijos Raudondvario ir Pociūnų seniūnaitijų seniūnaičių rinkimuoseSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės Pakalniškių seniūnija skelbia Pakalniškių seniūnijos Raudondvario ir Pociūnų seniūnaitijų seniūnaičio rinkimus, kurie vyks:

 • Raudondvario seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai – 2019-01-30;
 • Pociūnų seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai – 2019-01-31.

Informuojame, kad Pociūnų seniūnaitijoje gyvena ne daugiau kaip 500 gyventojų, todėl Seniūnija organizuos gyventojų susirinkimą, kuriame rinkėjas balsuos atviru balsavimu už kiekvieną kandidatą į seniūnaičius.

Informuojame, kad Raudondvario seniūnaitijoje gyvena daugiau kaip 500 gyventojų, todėl Seniūnija organizuos gyventojų apklausą, kurią vykdys Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Pakalniškių seniūnijos Raudondvario seniūnaitijos seniūnaičio rinkimų organizavimo ir vykdymo komisija. Apklausoje dalyvaujantis rinkėjas, pateikęs asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, pasirašys konkretaus kandidato į seniūnaičius apklausos lape pagal savo deklaruotą gyvenamąją vietą.

Seniūnaitį renka šios seniūnaitijos gyventojai, turintys teisę rinkti Radviliškio rajono savivaldybės tarybą ir deklaravę šios seniūnaitijos teritorijoje savo gyvenamąją vietą.

Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos, asmuo į seniūnaičius gali išsikelti pats.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

Seniūnaičiu negali būti renkamas asmuo, kuris:

 • įstatymų nustatyta tvarka pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo ir turi neišnykusį ar nepanaikintą teistumą;
 • yra įstatymų nustatyta tvarka uždraustos organizacijos narys;
 • yra savivaldybės tarybos narys, savivaldybės administracijos direktorius, savivaldybės kontrolierius, savivaldybės administracijos valstybės tarnautojas;
 • teismo pripažintas neveiksniu tam tikroje srityje.

Kandidatas į seniūnaičius turi pateikti seniūnijai:

 • sutikimą (pagal aprašo 1 priedą);
 • pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą;
 • gyvenimo aprašymą (CV);
 • vieną 3x4 cm nuotrauką.

Kandidatas į seniūnaičius dokumentus gali pateikti:

 • Į Raudondvario seniūnaitijos seniūnaičio rinkimus nuo 2019-01-14 iki 2019-01-22 17.00 val. adresu Jaunimo g. 4, Raudondvario k., Pakalniškių sen., 5 kabinete;
 • Į Pociūnų seniūnaitijos seniūnaičio rinkimus  nuo 2019-01-15 iki 2019-01-23 17.00 val. adresu Jaunimo g. 4, Raudondvario k., Pakalniškių sen., 5 kabinete.

Informacija apie seniūnaičio rinkimus teikiama tel. (8 422) 44 441.

Teisės aktai, reglamentuojantys Pakalniškių seniūnijos Raudondvario ir Pociūnų seniūnaitijų seniūnaičių rinkimus:

Pakalniškių seniūnijos informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: