2017 m. spalio 19 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kviečiame į konferenciją „Geras valdymas vietos savivaldoje: veiksmingumo ir gerovės visuomenės link“Spausdinimo versija

Šiaulių universiteto Viešojo administravimo katedra sveikina Savivaldybės politikus, darbuotojus, bendruomenę su Savivaldos diena ir linki puoselėti bei plėtoti Europos vietos savivaldos chartijos idėjas!

Artėjant Savivaldos dienai kviečiame dalyvauti kasmetinėje tarptautinėje konferencijoje Šiaulių universitete „Geras valdymas vietos savivaldoje: veiksmingumo ir gerovės visuomenės link“.

Konferencijos laikas – 2017 m. spalio 13 d.

Konferencija vyksta Šiaulių universiteto bibliotekoje, Vytauto g. 84, Šiauliuose.

Šiais metais konferencijoje gausiai dalyvauja mokslininkai iš JAV, Pietų Korėjos, Gruzijos, Čekijos Respublikos, Slovėnijos, Lenkijos, Latvijos, Turkijos, Graikijos, Vengrijos, Bulgarijos ir Lietuvos. Pirmąją konferencijos dieną mokslininkai, tyrėjai diskutuos metodologines savivaldos tyrimų aktualijas seminare, kuris organizuojamas kartu su Šiaulių universiteto Tyrėjų kompetencijų tinklu RENET. Nuotoliniu būdu įžvalgomis dalinsis mokslininkai iš Lietuvos, JAV, Lenkijos, kviečiami nuotoliniu būdu jungtis Pabaltijo universitetų tyrėjai. Antroji konferencijos diena - išskirtinė galimybė sužinoti apie pasaulio savivaldos aktualijas. Džiaugiamės stiprėjančiu ryšiu su bendradarbiaujančiu Omahos (JAV) miestu  - pranešimus skaitys net du mokslininkai iš Nebraskos universiteto Omahoje. Laukia intriguojantis mokslininko iš Pietų Korėjos Prof. Yung-Chul Lee pranešimas apie sumanaus ir "besitraukiančio" miesto valdymą. Mokslinė diskusija apie vietos savivaldos raidą vyks 4 sekcijose anglų bei 2 sekcijose lietuvių kalba.  

Kviečiame dalyvauti tiesiogiai arba jungtis internetu https://ac.liedm.net/renet/.

Išsami konferencijos programa ir daugiau informacijos čia.

Šiaulių universiteto informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: