2018 m. kovo 19 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Mėgėjų teatrų šventė Alksniupiuose subūrė mėgėjų teatro entuziastus Spausdinimo versija

Kovo 10 d. Alksniupių kultūros namuose įvyko respublikinė mėgėjų teatrų šventė „Rampų šviesoje – 2018“.

Tradiciniame, jau ne pirmus metus vykstančiame festivalyje žiūrovai pamatė šešis spektaklius. Išradingą ir labai melodingą spektaklį „Kolumbo gimtadienis“ pagal Juozą Erlicką parodė Radviliškio miesto kultūros centro teatro studija „TEATRO ABC“ (suaugusieji), režisierė Rasa Atkočiūnienė.

Maloniai nudžiugino ir gilų įspūdį paliko kaimynų iš Pakruojo rajono pasirodymas. Rozalimo suaugusiųjų teatras įtaigiai ir labai išradingai pristatė kraštiečio, dailininko Stasio Eidrigevičius poemą „Giedanti gaidžio galva“ (režisierė Danutė Juškienė).

Radviliškio r. Alksniupių „PILNATIES“ teatras žiūrovams parodė filosofinę dramą pagal Napoleoną Hilą ir Vydūną „Pergudrauti velnią“ (režisierė Laima Didžbalienė). Tai spektaklis apie tai, kad žmones, turinčius baimių, lengva valdyti.

Žiūrovus sudomino Alytaus Šaulių namų teatro spektaklis – komedija pagal Slavomiro Mrožeko kūrybą „Serenada“ (režisierė Alma Purvinytė). Šios režisierės darbai visada stebina ir džiugina aktualumu, scenine kultūra ir netikėtumais.

Biržų kultūros centro Papilio skyriaus teatras „Vaidintojų grupė“ žiūrovams pristatė komediją pagal J. Grušą „Žmogus planuoja“ (režisierė Vita Vorienė).

Radviliškio r.  Šniūraičių mėgėjų teatras suvaidino komedija pagal Edmundą Untulį „Kažin kas geriau – meilė ar milijonas per pusę?“ (režisierė Audronė Motiejūnienė).

Ši šventė jau turi tradicijas, tad kasmet atvyksta vis kiti kolektyvai, o juos stebi ne tik vietos, bet ir iš aplinkinių kaimų, miestelių atvykę teatro mylėtojai. Nuoširdūs teatrų pasirodymai nepalieka abejingų.

Parengta pagal Laimos Didžbalienės informaciją

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: