2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Mero pavaduotojas Kazimieras Augulis: „Investuoti į kaimiškąsias vietoves reikia protingai“ Spausdinimo versija

Grinkiškio ir Baisogalos seniūnijose apsilankęs Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis teigia, kad investicijos į kaimiškąsias vietoves reikalingos, bet būtina labai tiksliai numatyti prioritetus, kam ir kodėl jos reikalingos. „Grinkiškis – nemažas miestelis, jo gyventojams centralizuotas nuotekų valymas tikrai reikalingas: ir gamta mažiau teršiama, ir gyventi  galima patogiau.

Svarbiausia – investuoti protingai, ten, kur yra potencialo, kur yra planų vystyti verslą, kur kuriasi žmonės. Nereikia švaistyti lėšų ten, kur nieko nėra: nei verslumo, nei tradicijų bendruomenei susiburti. Tai būtų tarsi kelio į niekur pradžia“,– sakė jis.

Mero pavaduotojas apžiūrėjo Pakiršinyje vykdomus kelių remonto darbus, pasidomėjo, kaip vykdoma kelio Grinkiškis–Vaitiekūnai rekonstrukcija, kelio per Geručius rekonstrukcijos planais, apsilankė Pakiršinyje įsikūrusiame Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centre.

„Kai kur seniūnams trūksta šeimyniškumo“, – pastebėjo mero pavaduotojas, apžiūrėdamas apleistą angarą  prie Pakiršinio dvaro.  Angare kažkada buvo puiki sporto salė, kurioje ir sportavo, ir šventes organizavo pakiršiniečiai. Šiuo metu – tai sandėliu paverstos patalpos, kuriose savo inventorių saugo Pakiršinyje veikiantis Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centras.

Jo vadovė Elžbieta Karaliūtė prasitarė matanti ir kitokių šio didžiulio sandėlio panaudojimo galimybių, tik tam, kad jame būtų pradėta kokia nors veikla, būtina suremontuoti stogą. „Juk čia reikia tik nedidelio skardos gabalo, kad į vidų nelytų, nepustytų ir lapų neprineštų, o vėliau juk  Pakiršinio bendruomenė net kokį nors verslą galėtų čia vystyti: pavyzdžiui,  sraiges, pievagrybius auginti“ׅ, – sakė ji.

Tokie vizitai po kaimiškąsias Radviliškio rajono vietoves – savivaldybės vadovų tradicija. Vykdami į vieną ar kitą renginį, radę laisvą minutę jie kiekvieną kartą suka tai į vieną, tai į kitą kaimą, miestelį ar gyvenvietę, apžiūri, kaip vykdomi suplanuoti darbai, pabendrauja su įstaigų, įmonių ar organizacijų vadovais, darbuotojais, tos vietos gyventojais.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: