2018 m. rugsėjo 25 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Miežaičių kaimo bendruomenė vasarą palydėjo su draugaisSpausdinimo versija

Šiais metais Miežaičių kaimo bendruomenė pateikė paraišką projektui „Gyvenkime linksmiau, aktyviau, įdomiau“, kurio tikslas – telkti Miežaičių kaimo bendruomenės narius, stiprinti kaimo gyventojų sveikatingumą, bendruomeniškumą, plečiant įvairaus amžiaus bendruomenės narių bei kaimo gyventojų laisvalaikio praleidimo formas. Gauta 300,00 Eur finansavimas. Prie projekto įgyvendinimo bendruomenė pridėjo 100,00 Eur savų lėšų.

Į projekto veiklą stengatasi įtraukti bendruomenės jaunimą, kuris šiemet aktyviai prisidėjo prie bendruomenės veiklos, dalyvavo įvairiose sportinėse varžybose. Šiuo projektu siekta kuo daugiau Miežaičių ir aplinkinių kaimų gyventojų įtraukti į visuomeninę ir kultūrinę veiklą, žmonės skatinti sportuoti ir sveikai gyventi.

Bendruomenės narių, jaunimo išvyka paplaukioti su baidarėmis Dubysos upe buvo puikus būdas aktyviai, turiningai praleisti laisvalaikį. Plaukdami baidarėmis Dubysa, bendruomenės nariai mėgavosi vaizdingais upės slėniais, apžiūrėjo Lyduvėnų geležinkelio tiltą bei išbandė savo jėgas ir išmonę praplaukiant akmeningąjį upės slenkstį ties Zakeliškių malūnu. Projekto dalyviai turėjo galimybę atitrūkti nuo kasdienybės, palikti namuose slegiančius rūpesčius, blogą nuotaiką bei išbandyti savo fizines jėgas naujoje veikloje, džiaugtis kartu praleistu laiku. Įgyvendintas projektas davė teigiamų rezultatų – bendruomenės nariai įsitikino, kad naujos veiklos vienija ir suburia kaimo gyventojus.

Paskutinį vasaros savaitgalį bendruomenės aktyvas kartu su draugais organizavo ekskursiją į Jūrmalą Latvijoje. Nors diena ir nebuvo karšta, aplankytas pajūris, pasigrožėta sutvarkytu paplūdimiu. Sustota prie kurorte puikiai prigijusio ilgaamžiškumo simbolio – bronzinio vėžlio. Pasivaikščiota centrine Jūrmalos gatve, kurioje didžiausią įspūdį daro senieji mediniai namai. Jie  akį traukia savo grakštumu, elegantiškumu, romantiniu stiliumi su gausybe bokštelių, verandų, medžio raižinių. Aplanktytas ir miesto centre esantis puikus miško parkas „Dzintars“, kuriame tarp aukštų pušų įrengtas nuotykių parkas „Tarzanas“. Įlipta į 33 m aukščio apžvalgos bokštą, iš kurio matyti Rygos daugiaaukščiai, o iš bokšto žvelgiant į Jūrmalą beveik nieko nematyti, viską gaubia pušys. Namo grįžta pailsėjus nuo kasdienio skubėjimo.

Ekskursiją organizuoti padėjo bendruomenės narė I. Blinstrubienė, Mėnaičių kaimo bendruomenės pirmininkė M. Trinkienė. Ačiū visiems dalyvavusiems ir  prisidėjusiems prie bendruomenės organizuojamų veiklų. Tikimės, kad ir toliau stiprėsime kaip bendruomenė ir drauge patirsime dar daug gražių nuotykių.

Miežaičių kaimo bendruomenės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: