2017 m. birželio 23 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Mobilusis laiškininkas atvykstaSpausdinimo versija

Jau gegužės 30 dieną Radviliškio rajone darbą pradeda vadinamieji mobilieji laiškininkai. Nuo šiol kaimiškųjų vietovių gyventojai galės patys pasirinkti patogiausią būdą, kaip ir kur pasinaudoti pašto paslaugomis. Ar jau žinote, kaip į namus išsikviesti laiškininką?

Netrukus Radviliškio rajone pradėsiantys dirbti mobilieji kaimo laiškininkai bus pirmieji visoje šalyje.

Laiškininkai, kaip įprastai, kasdien į namus atvyks atnešti laiškus ir siuntas, laikraščius, pensijas ar socialines išmokas, tačiau bus aprūpinti moderniomis darbo priemonėmis, kurios kasdienes pašto paslaugas leis suteikti greičiau ir patogiau. Didžiausia naujovė – atsirasianti  galimybė išsikviesti laiškininką į namus, kad šis suteiktų pageidaujamų pašto paslaugų. Kulniuoti į paštą nebereiks.

Tarnybinius automobilius vairuosiantys laiškininkai užsuks net ir pas atokiausiai gyvenančius Radviliškio rajono kaimų žmones.

Kaip bus teikiamos pašto paslaugas?

Darbą pradėsiantys mobilieji laiškininkai žmonėms suteiks galimybę patiems pasirinkti patogiausią ir priimtiniausią būdą pasinaudoti reikiamomis pašto paslaugomis.

Nuo šiol į Jūsų namų duris laiškininkas pasibels ne tik tomis dienomis, kai jo krepšyje gulės prenumeruotas laikraštis, adresuotas laiškas ir turima išmokėti socialinė išmoka, bet ir tada, kai prireikus išsiųsti ar atsiimti pašto siuntą gaus Jūsų specialų iškvietimą telefonu. Norėdami išsiųsti laišką arba siuntą, t. y. pasinaudoti pašto paslaugomis, mobilųjį laiškininką į namus išsikviesti galėsite paskambinę bendruoju Lietuvos pašto informacijos numeriu 8 700 55 400 arba parašę laišką elektroniniu paštu info@post.lt.

Taip pat laiškininkas galės būti iškviečiamas ir pristatyti siuntą pakartotinai. Pavyzdžiui, jeigu pristatant registruotąjį laišką ar siuntinį Jūsų nebuvo namuose, laiškininkas paliks informacinį lapelį apie nepristatytą siuntą. O Jums jį radus ir paskambinus minėtuoju telefonu, laiškininkas į namus atvyks ir antrąsyk.  

Naujais darbuotais pasipildžiusi Skambučių centro komanda, kuri priims Jūsų skambučius, jau laukia pirmųjų užsakymų. Priminsime, kad paskambinus tel. 8 700 55 400 reikia spausti „1“ – „Paslaugos privatiems klientams“, o tada – „2“ – „Mobilusis laiškininkas“. Operatorius užregistruos iškvietimą ir informuos, kada laiškininkas apsilankys Jūsų namuose. Laiškininko atvykimas į namus nieko nekainuos.

Žmonės įprato, kad į namus atvykus laiškininkui galima susimokėti mokesčius ar įsigyti prekių. Aptarnaujant ar teikiant pašto paslaugas namuose, išmokant socialines išmokas, kaip ir dabar žmonėms bus galima pasinaudoti ir kitomis Lietuvos pašto paslaugomis.

Taip pat pašto bei finansinės paslaugos ir toliau bus teikiamos stacionariai – paslaugų teikimo vietose. Tai bus dažniausiai prie seniūnijos pastato, kur numatytu laiku antradieniais – šeštadieniais Jūsų lauks laiškininkas.

Seniūnija, kur dirba mobilieji laiškininkai

Mobiliojo laiškininko paslaugų teikimo vietos adresas

Paslaugų teikimo laikas (antradieniais–eštadieniais)

Radviliškio r. savivaldybė

Pakalniškių

Algirdo g. 20, Alksniupių k.,

9:30–9:45

Aukštelkų

Taikos g. 12, Aukštelkai,

11:00–11:15

Sidabravo

Pergalės g. 20, Sidabravas,

13:30–13:45

Skėmių

Alyvų g. 5, Skėmių k.,

11:30–11:45

Šaukoto

Šiaulėnų g. 27, Šaukotas,

10:30–10:45

Šiaulėnų

Dvaro g. 2, Šiaulėnai,

14:30–14:45

Tyrulių

Liepų g. 11, Tyruliai,

12:00–12:15

Radviliškio

Pušų g. 37, Kutiškių k.,

15:00–15:15

Informaciją apie laiškininko pastovėjimo vietą ir teikiamas paslaugas taip pat rasite ant pašto dėžutės, seniūnijoje iškabintuose plakatuose, internete - www.lietuvospaštas.lt arba paskambinę 8 700 55 400.

Laiškininkas, atsižvelgus į kiekvieno gyventojo poreikius, bus pasiekiamas trimis skirtingais būdais: įprastai, kaip ir dabar, pristatant į namus spaudą, laiškus ar socialines išmokas, taip pat laiškininko paslaugų teikimo vietoje bei telefonu išsikvietus laiškininką į namus, norint išsiųsti arba atsiimti siuntą.

Kaimo žmonėms – naujos galimybės

Išsikviesti mobiliuosius laiškininkus Radviliškio rajone į namus galės Alksniupių, Aukštelkų, Sidabravo, Skėmių, Šaukoto, Šiaulėnų ir Tyrulių paštų aptarnaujami gyventojai. Baisogalos, Grinkiškio, Šeduvos ir Radviliškio miestų paštuose gyventojai bus aptarnaujami įprastai.

Dėl diegiamų naujovių žmonėms įprastos kasdienės paslaugos galės būti suteiktos kur kas patogiau, kokybiškiau ir tapti prieinamesnės nei iki šiol. Netrukus atokiau gyvenantys, vyresnio amžiaus ar ligoti bei judėjimo negalią turintys žmonės turės vienodas ir visiems prieinamas galimybes pasinaudoti pašto paslaugomis.

Informacinė skrajutė (PDF formatas)

AB „Lietuvos paštas“ informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: