2018 m. rugsėjo 25 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Mokslo ir žinių diena Baisogalos gimnazijojeSpausdinimo versija

Šiemet netradiciniu laiku ir netradicinėje erdvėje (pastaroji renovuojama) susibūrė Baisogalos gimnazijos bendruomenė į Mokslo ir žinių dienos šventę, kurią pradėjo Lietuvos Respublikos ir gimnazijos himnais.

Kaip visada, visus šiltai sveikino gimnazijos direktorė R. Juškevičienė ir viešėję svečiai – LR Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, kuris padovanojo šūsnį knygų gimnazijos bibliotekai, jo padėjėjas K. Dambrauskas, Radviliškio rajono savivaldybės Statybų skyriaus vedėjas Gintautas Vičas, padovanojęs gimnazijai simbolinį skambų varpelį, Baisogalos seniūnijos seniūno pavaduotoja A. Vaičiurgienė, naujasis Baisogalos parapijos klebonas A. Urbelis.

Dalis gimnazijos mokinių – Dainų šventės dalyvių, sportinių varžybų nugalėtojų, vasarą aktyviai atstovavusių gimnazijai, buvo apdovanoti kelione, o šauniausia praėjusių mokslo metų klasė Iag  - 100 eurų čekiu ir pyragu. Žodis buvo suteiktas ir abiturientams bei jų klasės vadovei S. Jurkėnienei. Gimnazijos vyriausieji mokiniai tradiciškai perdavė penktokams simbolinį pieštuką. Visus smagiai nuteikė šokėjų, kuriems vadovauja mokytoja J. Kačiukevičienė, dovanota lietuviška polka. Dar akimirka kita šurmuliuojančiame kieme, trumpas susitikimas su klasės vadovais ir didelių darbų pradžios nuotaika.

Birutė Gedžiuvienė, Baisogalos gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: