2019 m. liepos 24 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Pradėtas Radviliškio miesto, Šeduvos ir Baisogalos miesto kapinių skaitmenizacijos procesas

2019 metais pradėtas Radviliškio miesto, Šeduvos ir Baisogalos miesto kapinių skaitmenizacijos procesas.

Radviliškio rajono savivaldybės taryba 2019 metais skyrė lėšų Kapinių valdymo sistemai, kuri leis kapinių prižiūrėtojams patogiai kaupti ir tvarkyti informaciją apie palaidotus žmones, naujas kapavietes, užtikrinti efektyvų ir paprastesnį leidimų laidoti išdavimo procesą. Sistemos privalumas – bus renkami duomenys apie prižiūrimas ir neprižiūrimas kapavietes.

Skaityti toliau...
Jonaviškiai apžiūrėjo Radviliškio plaukimo baseiną

Eugenijaus Sabučio, Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotojo, vadovaujama Jonavos rajono savivaldybės administracijos specialistų delegacija Radviliškyje domėjosi Radviliškio plaukimo baseino veikla, techniniais sprendimais. Juos domino viskas: nuo baseino vandens valymo įrengimų iki plaukų džiovintuvų įrengimo, nuo pastato projektavimo iki baseino administravimo.

Skaityti toliau...
Gražiausią vasaros mėnesį renkamos gražiausios rajono sodybos

Dvi savaitės, apie 60 sodybų ir gražiai tvarkomų teritorijų prie įmonių ir įstaigų, daugiabučių namų kvartalų dvylikoje seniūnijų. Toks įtemptas grafikas šiais metais sudarytas 2019 metų apžiūros-konkurso „Gražiai tvarkomos sodybos, gyvenvietės, aplinkos prie daugiabučių gyvenamųjų namų, įstaigų ir įmonių Radviliškio rajone“ komisijos nariams.

Skaityti toliau...
Radviliškyje filmuota laida apie 1919 metų įvykius Radviliškyje

Praėjusią savaitę Radviliškyje buvo filmuojama laida „Lietuvos priešai ir draugai“.

Laidos autorius istorikas prof. Valdas Rakutis papasakoti apie 1919 metų įvykius Radviliškyje pakvietė kraštietį istoriką Alvydą Tamošiūną.

Skaityti toliau...
Emocinės paramos tarnyba suaugusiesiems „Vilties linija“

„Vilties linija“ – emocinės paramos tarnyba suaugusiesiems, teikianti nemokamą, anonimišką emocinę paramą telefonu 116 123 bei laiškais 116123@viltieslinija.lt visos Lietuvos gyventojams.

Kiekvienas „Vilties linijos“ konsultantas ar savanoris vadovaujasi konsultanto etikos principais. Linija veikia visą parą, septynias dienas per savaitę. Skambučiai nemokami iš bet kurio tinklo.

Skaityti toliau...
Pagalbos moterims linija (PLM), nemokama anoniminė, emocinė parama moterims ir merginoms

Pagalbos moterims ir merginoms linija (PML) nemokamu linijos numeriu 8 800 66366 yra prieinama kasdien, bet kuriuo paros metu.

Pagalbos moterims ir merginoms linija yra anoniminė nemokama emocinės paramos telefonu bei laiškais programa. Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Skaityti toliau...
Radviliškiečiai rengiasi atstovauti Radviliškiui ir Lietuvai Portugalijoje

Pernai metais pirmą kartą Radviliškyje ir Lietuvoje vykęs 26-asis Europos žmonių festivalis, ilga, didelė ir graži Europos tautų šventė, šiais metais persikelia į Portugaliją.

Į Kantanjede (Cantanhede) miestelį Portugalijoje šiais metais dalyvaus atstovai iš 15 Europos šalių. Radviliškiui ir Lietuvai atstovauti vyks delegacija, sudaryta iš kultūros darbuotojų, sportininkų, savivaldos atstovų.

Skaityti toliau...
Vasara – mokomojoje plaukimo stovykloje Graikijoje

Tikras vasariškas džiaugsmas stovyklautojus iš Radviliškio plaukimo baseino lankytojus Syros saloje Graikijoje lydėjo visas dešimt dienų. Stovyklautojai ne tik ilsėjosi, bet ir kūrybiškai pramogavo, sportavo, pasiskirstę komandomis varžėsi įvairiose sportinėse, kūrybinėse užduotyse.

Skaityti toliau...
Savaitgalinė šeimų stovyklėlė Vėriškiuose subūrė šeimas

Vėriškių bendruomenės namuose vyko savaitgalinė šeimų stovyklėlė, kuriai vadovavo socialinė darbuotoja Inga Juodienė ir projekto „Šeima – šeimai“ vadovė Eglė Šveckienė. Stovykloje organizuoti meniniai ir pažintiniai užsiėmimai, dalytasi patirtimi, kaip turiningai leisti laisvalaikį su įvairaus amžiaus vaikais.

Skaityti toliau...
Lietuvos pataisos įstaigos skelbia iniciatyvą: „Knyga, išlaisvinanti iš minčių kalėjimo“

Lietuvos pataisos įstaigos skelbia iniciatyvą „Knyga, išlaisvinanti iš minčių kalėjimo“, kurios metu kviečiame visuomenę rekomenduoti nuteistiesiems knygas, galinčias padėti keisti požiūrį į gyvenimą.

Skaityti toliau...
Jaunasis motokrosininkas Eimantas Čepulis garsina Lietuvą ir Radviliškį

25 valstybės, 750 dalyvių - tokios yra „MX master kids”, vienos didžiausių pasaulyje vaikų varžybų, vykstančios Prancūzijoje. Dar kitaip jos vadinamos Vaikų motokroso pasaulio čempionatu. Lietuvos ir Radviliškio vardą šiose varžybose garsino „Achilo“ motoklubo mažasis kovotojas Eimantas Čepulis, Radviliškio rajono geriausiųjų 2018 metų sportininkų apdovanojimų ceremonijoje pagerbtas perspektyviausio jaunojo sportininko vardu.

Skaityti toliau...
Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“

Radviliškio rajono savivaldybės administracija (toliau – administracija) kviečia teikti paraiškas paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ (toliau – priemonė).

Skaityti toliau...
Aptartos būsimos Radviliškio rajono savivaldybės turizmo plėtros strategijos gairės

Radviliškio rajono savivaldybėje įvyko pasitarimas dėl rengiamos Radviliškio rajono savivaldybės turizmo plėtros strategijos gairių.

Turizmas ilgą laiką Radviliškio rajone buvo tarsi podukra: nėra vieningos strategijos, nėra bendro matymo. Susirinkusieji posėdyje diskutavo, ko reikia Radviliškio rajonui, kad jis būtų patrauklus turistui.

Skaityti toliau...
Turizmo, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų srityje dirbantys verslininkai, dėmesio!

Kviečiame  į susitikimą  dėl rengiamos Radviliškio rajono savivaldybės  turizmo plėtros strategijos.

Susitikimas vyks 2019 m. rugpjūčio 1 d. 13 val. buvusio Radviliškio malūno patalpose (Malūno g. 1B, Radviliškis)  Susitikime bus aptarta rengiama rajono turizmo strategija, išklausyti Jūsų pasiūlymai ir pageidavimai.

Skaityti toliau...
Karčemose įvyko Atvirasis rankų lenkimo turnyras Radviliškio rajono mero taurei laimėti

Liepos 13 d. nuo pat ryto Radviliškio rajono Karčemų miestelyje į atvirąjį rankų lenkimo turnyrą rinkosi sportininkai iš visos Lietuvos. Tvirtų rankų savininkai iš Klaipėdos, Mažeikių, Laukuvos, Kauno, Kuršėnų, Panevėžio, Skuodo ir Radviliškio susirungė, kuris stipresnis ir kuris vertas Radviliškio rajono mero taurės.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)