2017 m. lapkričio 22 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus naujienos
Radviliškio bibliotekininkės dalyvavo Šiaulių knygų mugėje

Lapkričio 18 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka vėl sukvietė miesto gyventojus ir svečius į Šiaulių knygų mugę. Šiais metais knygų mugė buvo labai turtinga: gausi renginiais, pristatomais leidiniais bei naujomis knygomis. Skaitytojus pradžiugino knygų naujienos, kurias pristatė net 25 šalies bei miesto leidyklos ir 7 autoriai, taip pat lankytojus masino paruošta turininga kultūrinė ir edukacinė programa.

Skaityti toliau...
Koncertas-pamoka „Klasika kitaip“ Pociūnėliuose

Lapkričio 17 d. Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo koncerte-pamokoje „Klasika kitaip“. Šią netradicinę muzikos pamoką mūsų mokykloje surengė Ramūnas Styra – iš Danijos Karalystės atvykęs muzikos pedagogas, vargonininkas, koncertmeisteris, dirbantis muziko darbą vienoje iš liuteronų evangelikų bažnyčių.

Skaityti toliau...
Piešinių paroda „Piešiu Lietuvai“

Gražios ir ramios vėlyvojo rudens dienos padovanojo galimybę Šiaulėnų miestelio bendruomenei, gyventojams, mokiniams, svečiams susipažinti su mažiausiųjų kūryba.

Šiaulėnų miestelio aikštėje surengta kūrybinių darbų paroda „Piešiu Lietuvai“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Skaityti toliau...
Baisogaliečiai atstovaus rajonui kvadrato varžybose

Lapkričio 15 d. Baisogalos sporto klube „Auridana“ vyko Lietuvos moksleivių rajoninės kaimo vietovių mokyklų mokinių kvadrato varžybos. Dalyvavo po keturias  mergaičių ir berniukų komandas. Baisogaliečiams atstovavo 17 šeštokų ir 4 penktokai.

Skaityti toliau...
Ištiesk tolerancijos ranką!

Baisogalos gimnazijoje paminėta Tarptautinė tolerancijos diena, kuri tradiciškai minima lapkričio 16 dieną.  Per 1000 mokyklų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų šiemet atsiliepė į tradicinį Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos kvietimą kūrybiškai paminėti šią datą ir prisijungė prie šiemetinės pilietinės iniciatyvos „IŠTIESK TOLERANCIJOS RANKĄ“.

Skaityti toliau...
Tyrėjo diena Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje

„Mokymasis be mąstymo beprasmis. Mąstymas be mokslo – kenksmingas“, – teigė įžymus mąstytojas Konfucijus. Siekdami sudominti mokinius gamtos ir tiksliaisiais mokslais, jų įvairove,  skatindami mokinių mąstymą, siejant teoriją  su praktinėmis užduotimis, Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokytojai lapkričio 9 dieną organizavo tiksliųjų  ir gamtos mokslų  konferenciją „Tyrėjo diena - 5“.

Skaityti toliau...
Mokyklos „Ateitis“ mokiniai domėjosi socialine parama rajono gyventojams

Lietingą 2017 m. lapkričio 15 d. rytą, mes, Radviliškio rajono savivaldybės demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis” moksleiviai, niūrią nuotaiką keliančio oro nepabūgome ir susirinkome Radviliškio rajono savivaldybėje susipažinti su socialinės paramos rajono gyventojams sritimi. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus socialinių išmokų specialistė Lina Ananjevienė išsamiai pristatė skyriaus veiklą. Pristatymo metu daug sužinojome apie skyriaus darbuotojų atliekamas pagrindines funkcijas ir teikiamą socialinę paramą Radviliškio rajono žmonėms.

Skaityti toliau...
„Sveikatos akademija“ Baisogaloje

Pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija „Sveikatos akademija“ Baisogalos mokykloje-darželyje jau tapo tradicija. Ji rengiama nuo 2011 metų kas antri metai. Iš rajoninio renginio jau peraugo į respublikinį.

Skaityti toliau...
Pamokos netradicinėje aplinkoje – Pociūnėlių mokiniams

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokytojai stengiasi dirbti taip, kad ugdymo procesas būtų šiuolaikiškas, mokiniams įdomus ir naudingas. To siekiama vedant pamokas netradicinėje aplinkoje. 1–5 klasių mokiniams ir Pociūnėlių vaikų dienos centro „Spindulėlis“ vaikams tokios pamokos lapkričio 16 d. vyko Kaune.

Skaityti toliau...
Knygos mylėtojų klubo „Beržė“ popietėje – pasakojimai apie Ukrainos šalies dvasią

Ukraina! Šis žodis jau ne vienerius metus skamba visame pasaulyje. Šią šalį palaiko beveik visos didžiosios valstybės. Kol kiti tyliai sėdi namuose, stebi ir seka įvykius Ukrainoje, mūsų klubo narė, aistringa keliautoja Danguolė Dabašinskienė sumanė iš arti pasidomėti, kas gi tie ukrainiečiai, kurie nepabūgo grėsmės ir stojo kovoti už savo laisvę. Ir nuvažiavo! Ir pamatė! O savo įspūdžiais pasidalijo su mumis.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: