2019 m. gegužės 20 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Radviliškyje vykusiame petankės čempionate triumfavo Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos komandos

Gegužės 17 dieną Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centras su partneriais – Šiaulių petankės sporto klubu ir Lietuvos petankės federacija – Radviliškyje organizavo pirmąjį petankės turnyrą. Jame dalyvavo visi norintieji senjorai ir žmonės su negalia.

Skaityti toliau...
Skanios mitybos mokymai pedagogams – raktas į sveiką visuomenės mitybą

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras suorganizavo „Skanios mitybos mokymus“ V. Kudirkos progimnazijos pedagogams, kuriuos vedė subalansuoto maisto akademijos „Pirmas šaukštas įkūrėja“ Rita Šilenskienė.

Skaityti toliau...
Socialinėms paslaugos gerinti – Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro vykdomi projektai

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras (toliau – Centras) nuo 2013 m. gegužės 16 d. su Europos socialinio fondo agentūra pasirašė projekto Nr. 08.41-ESFA-V-418-02-002 ,,Integralios socialinės globos ir slaugos pagalbą į namus“ sutartį. Projekto tikslas – teikti kokybišką integralios socialinės globos ir slaugos pagalbos į namus paslaugą neįgaliems, senyvo amžiaus asmenims bei konsultacinę pagalbą juos prižiūrimiems artimiesiems.

Skaityti toliau...
Radviliškio ligoninės vadovo konkurso laimėtojas – Vaidas Smalinskas

Konkursas VšĮ Radviliškio ligoninės direktoriaus pareigoms įvyko 2019 m. gegužės 16 d. Jame dalyvavo vienas kandidatas – Vaidas Smalinskas, kuris ir laimėjo Radviliškio ligoninės vadovo konkursą.

Skaityti toliau...
Plėtojami tarptautiniai ryšiai – galimybė naujai pažvelgti į savo rajoną ir pasidalyti patirtimi

Neseniai praūžusi Tulpių žydėjimo šventė Burbiškio dvare į Radviliškio rajoną sukvietė ir Radviliškio rajono savivaldybės tarptautinio bendradarbiavimo partnerius iš Latvijos Bauskės rajono, Lenkijos Gniezno ir Kadzidlo, Ukrainos Umanės miesto, Sakartvelo Chašurio miesto, Baltarusijos Minsko rajono, Nesvyžiaus ir Horkų.

Skaityti toliau...
EQUASS Assurance kokybės sertifikatas – Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centrui

2017-09-11 Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras (toliau – Centras) su VšĮ Valakupių reabilitacijos centru pasirašė sutartį dėl ES lėšomis finansuojamo projekto ,,Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ įgyvendinimo. Įgyvendinant projektą, EQUASS Assurance (The European Quality in Social Services) kokybės vertinimo sistema buvo diegiama Centro teikiamai socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo paslaugai. Dalyvaujant EQUASS diegimo procese, Centro direktorė ir darbuotojai dalyvavo mokymuose, kuriuose įgijo žinių apie įstaigų kokybės valdymą, EQUASS principus bei reikalavimus, gilinosi į socialinių paslaugų rezultatų rodiklių matavimą ir vertinimą.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono policijos komisariatas vykdo prevencines priemones

Gegužės 10 d. įvyko tarpinstitucinis pasitarimas su Radviliškio rajono policijos komisariato viršininku Linu Valiumi bei Radviliškio rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyriausiuoju tyrėju Aivaru Kardašiumi, kuriame aptartos galimybės dėl prevencinių priemonių nepilnamečiams suaktyvinimo.

Skaityti toliau...
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Radviliškio Viltis“ kviečia apžiūrėti jų naujus namus ir prisidėti prie veiklos savanoriaujant

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Radviliškio Viltis“ 2019 m.  gegužės 17 d. 14 val. kviečia į atvirų durų dieną S. Daukanto g. 33, Radviliškyje.  Naujuose savo namuose  drauge su Radviliškio rajono savivaldybės vadovais  bus kalbama apie  asmenų, turinčių intelekto sutrikimų, integraciją į bendruomenę, pagalbos būdus šeimos nariams.

Skaityti toliau...
2019 m. gegužės 30 d. vyks Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis

2019 m. gegužės 30 d. Radviliškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje 13.00 val. vyks Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Tarybos komitetų posėdžiai

Skaityti toliau...
Tulpės Burbiškio dvare žydėjo devynioliktąjį kartą

Gegužės 11–12 d. Burbiškio dvare (Radviliškio rajonas) vyko devynioliktoji Tulpių žydėjimo šventė. Kaip ir įprasta, radviliškiečiai sulaukė gausaus svečių būrio. Tarp jų pasidžiaugti švente atvyko Europos Parlamento nariai Vilija Blinkevičiūtė, Vytenis Andriukaitis, Seimo nariai Algirdas Butkevičius, Aurimas Gaidžiūnas, Vytautas Juozapaitis, Audrys Šimas, Petras Nevulis, savivaldybės tarptautinio bendradarbiavimo partneriai iš Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Sakartvelo, Baltarusijos, Burbiškio dvarą Radviliškio ir visos Lietuvos žmonėms padovanojusio Adomo Baženskio sūnūs Andžejus ir Jurgis su šeimomis.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)