2017 m. liepos 28 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Radviliškiečiai atstovauja Lietuvai Europos žmonių festivalyje

Per 50 šokėjų, dainininkų, muzikantų, sportininkų garsina Radviliškį Europoje. Šį kartą Prancūzijoje, La Chataigneraie miestelyje drauge su 13 Europos šalių atstovais primena pasauliui, kad gyventi taikiai, dainuojant, sportuojant, bendraujant yra dovana, kurią turime saugoti.

Skaityti toliau...
Stiprinamas dėmesys vairuojantiems dviračius

Rajono policijos pareigūnai vykdo Lietuvos kelių policijos, ERGO draudimo grupės Lietuvoje ir „Velomaratono“ iniciatyva organizuojamą akciją, kuria siekiama atkreipti dėmesį į vis dažnėjančius dviračiais važiuojančių asmenų daromus kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Skaityti toliau...
Pociūniečių pažintis su Anykščių kraštu

Kelionės, kelionės... Kas jų nemėgsta? O ypač vasarą, kada atsiveria patys gražiausi gamtos vaizdai. Nepaprastai džiaugiamės, kad laimėję projektą „Keliaukime po Lietuvą", kurį finansavo Radviliškio rajono savivaldybė, turėjome galimybę aplankyti Anykščius.

Skaityti toliau...
LRT laidoje „Gimtoji žemė“ – Radviliškio miesto jubiliejinė šventė

Kviečiame pasižiūrėti reportažą apie tai, kaip Radviliškis sutiko 450-ąjį miesto jubiliejų.

Skaityti toliau...
Apdovanojimai „Kryptis Lietuva“: siūlykite idėjas, kaip susigrąžinti svetur gyvenančius lietuvius

Vyriausybės kanceliarija organizuoja apdovanojimus „Kryptis Lietuva“ ir kviečia visuomenę teikti iniciatyvas, kuriomis užsienio lietuviai skatinami sugrįžti ir dirbti Lietuvoje arba jiems padeda lengviau integruotis sugrįžus po daugelio metų, praleistų svetur. Apdovanojimuose kviečiamos dalyvauti biudžetinės ir viešosios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės, verslo įmonės ir privatūs asmenys.

Skaityti toliau...
Informacija apie Minaičių bunkerio lankymą (PAPILDYTA)

Informuojame, kad dėl iš anksto nenumatytų darbų ir nepalankių oro sąlygų Minaičių memoriale remonto darbai bus vykdomi iki 2017 m. liepos 31 d. Minaičių bunkeryje-muziejuje (Partizanų g. 8, Minaičių k. Grinkiškio sen., Radviliškio r. sav.) lankytojai bus nepriimami.

Grinkiškio seniūnijos informacija

Skaityti toliau...
Radviliškio miesto vietos veiklos grupė įsijungia į Lietuvos miestų vietos veiklos grupių tinklo steigimą

2015 m. įsteigtos Lietuvos miestų vietos veiklos grupės šiuo metu vykdo įvairiapusiškas socialines programas ir projektus. Norint kompleksiškai ir iš esmės spręsti ir pažinti Lietuvos miestų vietos veiklos grupėse iškylančias veiklos problemas ir veiklos trikdžius, 2017 m. birželio mėn. beveik Lietuvos viduryje, Ukmergėje, susirinkę Lietuvos miestų vietos veiklos grupių atstovai nusprendė, inicijuoti Lietuvos miestų vietos veiklos grupių tinklo kūrimą.

Skaityti toliau...
Kviečiame atsiliepti šeimas, kurios 2017 metais švenčia Auksines vestuves

Informuojame, jog Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrius 2017 metų rugpjūčio 18 dieną Burbiškio dvare organizuoja Auksinių vestuvių šventę poroms, kurioms 2017 metais sukanka 50 metų, kai jie gyvena santuokoje.

Skaityti toliau...
Apsinuodijimai įkandus ar įgėlus

Vasarą gamtoje suaktyvėja įvairūs vabzdžiai. Neretai pasitaiko, kad žmonės į gydymo įstaigas kreipiasi dėl vapsvų, širšių, bičių ar skruzdėlių įgėlimų.

Skaityti toliau...
Radviliškyje planuojama sukurti architektūrinį ansamblį, įprasminantį Radviliškio kraštui svarbius įvykius

Savivaldybėje susirinkę Radviliškio miesto garbės pilietis Augenijus Jurgauskas, istorikas, kraštietis Zenonas Vasiliauskas, architektas Arūnas Jelinskas, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justė Venckutė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Artūras Valuckas, Radviliškio miesto seniūno pavaduotoja Vigilija Dževečkienė aptarė būsimo architektūrinio ansamblio tremtiniams ir kovotojams už laisvę atminti koncepciją, diskutavo apie jam parinktą vietą, apie pasirinktus įamžinti įvykius ir juose dalyvavusius žmones.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Liepa
    2017     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: