2018 m. sausio 20 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus naujienos
Akcija „Pasidalinkim“ Vinco Kudirkos progimnazijoje

Kažkoks išminčius yra pasakęs: „Yra trys dovanų rūšys: geros dovanos, blogos dovanos ir knygos“. Matyt, ne veltui knygos išskiriamos iš visų dovanų.

Jau septintą kartą „Knygų Kalėdos“ kvietė dovanoti knygas bibliotekai. Šių metų šūkis –  Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms.

Skaityti toliau...
Paskirta bazinė mokykla

Informuojame, kad Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. sausio 11 d. įsakymu Nr. A-37 „Dėl bazinės mokyklos skyrimo“ bazine mokykla paskirta Radviliškio Lizdeikos gimnazija (adresas – Vaižganto g. 29, 82148 Radviliškis, tel. (8 422) 52 560, el. p. zidruna.onaitiene@gmail.com, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Židrūna Onaitienė).

Skaityti toliau...
Į Druskininkus – sūraus amato išbandyti

Baisogalos gimnazistai dalyvauja projekte „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“. Šį kartą I–III gimnazinių klasių mokiniai vyko į Druskininkuose veikiančią „Druskos studiją“. SŪRUS AMATAS - tai linksma atrakcija ir edukacija su druska skulptoriaus Tauro Česnulevičiaus kūrybinėse dirbtuvėse. Kodėl druska? Ogi todėl, kad  kurorto pavadinimas sūrus, kad tik mieste yra Druskonio ežerėlis, be to, pirmasis liaudies gydytojas čia buvo Sūrutis, o žmonės, kurie vertėsi „sūria veikla“, buvo vadinami tiesiog druskininkais.

Skaityti toliau...
Akcija „Atmintis gyva, nes liudija" – Baisogalos mokyklos-darželio Skėmių skyriuje

Sausio 12 dieną Baisogalos mokyklos-darželio Skėmių skyriuje vyko akcija „Atmintis gyva, nes liudija". Languose sužibo žvakutės, prisiminti praeities įvykiai, skambėjo vaikų skaitomi posmai Tėvynei.

Skaityti toliau...
Studijų ir karjeros diena Lizdeikos gimnazijoje

Žmogaus gyvenime vienas iš svarbiausių dalykų yra teisingas profesijos pasirinkimas, tačiau labai dažnai jauni žmonės iš tiesų dar nežino, kuo norėtų būti ir su kokia sritimi sieti tolesnę savo veiklą. Todėl labai svarbu mokykloje sudaryti sąlygas ugdytis karjeros kompetencijas, kad mokinys sėkmingai pasirinktų tolesnę mokymosi kryptį, profesiją arba darbinę veiklą. Karjeros planavimo mokytojų Agnės Samulienės ir Danutės Sakalauskienės iniciatyva Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje jau antrą kartą organizuojama Studijų ir karjeros diena, skirta studijų programų, stojimo sąlygų ir mokymosi galimybių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje pristatymui.

Skaityti toliau...
2018 metų brandos egzamino aktualijos

Šalies abiturientai iki vasario 24 dienos turi pasirinkti, kuriuos brandos egzaminus laikys šiemet, o iki sausio 16 dienos turi apsispręsti dėl menų ir technologijų mokyklinių brandos egzaminų pasirinkimo ir raštu apie tai informuoti savo mokyklos administraciją, primena Nacionalinis egzaminų centras (NEC). Šių metų pagrindinė brandos egzaminų sesija prasidės balandžio 4 d. užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamino kalbėjimo dalimi ir baigsis birželio 22 d. chemijos valstybiniu brandos egzaminu.

Skaityti toliau...
Indija – šalis, kuri nepalieka abejingų

Jau trečią kartą Lizdeikos gimnazijos mokiniai ir juos lydintys mokytojai lankėsi Naujojo Delio miesto Šv. Marko privačioje vidurinėje mokykloje Indijoje.  Tai kultūrinių mainų ,,Tarpkultūrinis bendradarbiavimas: Lietuva – Indija“ projekto, kuris vykdomas už asmenines lėšas, tęsinys. Ryšiai buvo užmegzti per UNESCO asocijuotų mokyklų tinklą, kuriam priklauso abi mokyklos. Šio vizito tikslas – aplankyti mokyklą, kultūrinius objektus, dalyvauti pamokose ir renginiuose, susipažinti su šeimos tradicijomis (mokiniai gyveno šeimose), su indų mokiniais paanalizuoti, kuo lietuvių kalba artima sanskritui.

Skaityti toliau...
Pociūnėlių moksleiviui – I vieta rašinio konkurse „Ką mes žinome apie mūsų gyvenvietės senąsias kapines“

2017 m. gruodžio 28 d. Šiaulių universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultete paaiškėjo rašinio konkurso ,,Ką mes žinome apie mūsų gyvenvietės senąsias kapines“ rezultatai. Šiame konkurse Pociūnėlių pagrindinės mokyklos devintokas Ovidijus Buivydas laimėjo I vietą už rašinį ,,Senosios Pociūnėlių kapinės – unikali miestelio vieta“. Rašinio konkursas organizuotas pagal Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą ,,Senųjų Radviliškio rajono kaimo kapinių apskaita (inventorizavimas) ir istoriniai tyrimai“, vykdomą Šiaulių universiteto tyrėjų grupės.

Skaityti toliau...
Narkotikų ir psichotropinių medžiagų tyrimo rezultatai Radviliškio rajono mokyklose

Mokyklos aplinkoje vaikas praleidžia didžiąją dalį savo dienos, todėl labai svarbu, kad ji būtų saugi. 2017 metų balandžio–lapkričio mėn. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras Radviliškio rajono ugdymo įstaigose atliko Narkotinių ir psichotropinių medžiagų tyrimą (aplinkos testus). Šio tyrimo tikslas – ištirti Radviliškio rajono mokyklų aplinkas dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų paplitimo jų aplinkose. Aplinkos testai – metodas, kurio pagalba galima aptikti narkotinių ar psichotropinių medžiagų pėdsakus aplinkoje. Tokios narkotinės medžiagos: susmulkintos kanapių dalys, heroino, kokaino, amfetamino milteliai pagal savo kilmę ir formą, išorės požymius yra birios, lengvai pasiskleidžiančios aplinkoje, todėl šių medžiagų mikrodalelės gali patekti ant įvairių objektų paviršių.

Skaityti toliau...
Prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas

2018 metų sausio 27 dieną, kaip ir kasmet, KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete vyks Nacionalinis prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, kuriame kviečiami dalyvauti 9–12 klasių moksleiviai. Kaip ir kasmet, gabiausieji šalies moksleiviai savo matematines žinias ir analitinį mąstymą išbandys spręsdami KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto dėstytojų parengtas užduotis. Išsprendę uždavinius, jaunieji matematikai galės dalyvauti įdomiose pramogose: protų mūšyje, linksmojoje daugiakovėje.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: