2019 m. balandžio 25 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
2019 m. geužės 6 d. vyks Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis

2019 m. geugžės 6 d. Radviliškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje 13.00 val. vyks Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Skaityti toliau...
Skelbiama kandidatų atranka „Radviliškio rajono jaunimo apdovanojimams 2018“

Radviliškio rajono jaunimo apdovanojimų tikslai:

  • skatinti jaunimo aktyvumą mokslo, meno, sporto, kultūros, verslo, pilietiškumo srityse;
  • pastebėti ir įvertinti aktyvius ir pilietiškus jaunuolius, kurie savo veikla garsina Radviliškio rajoną.
Skaityti toliau...
Smulkiojo ir vidutinio verslo komisija skyrė paramą aštuonioms rajono įmonėms

Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisija šiais metais rinkosi į antrą posėdį svarstyti susikaupusių įmonių prašymų dėl finansinės paramos skyrimo.

Skaityti toliau...
Minima Pasaulinė imunizacijos savaitė. Pasiskiepykime ir sukurkime kolektyvinį imunitetą

Siekiant skatinti skiepijimus ir apsaugoti visų amžiaus grupių asmenis nuo pavojingų ar mirtinų ligų, paskutinę balandžio savaitę yra minima Pasaulinė imunizacijos savaitė. Imunizacija kasmet padeda išsaugoti milijonus gyvybių ir yra plačiai pripažinta viena iš sėkmingiausių ir ekonomiškiausių sveikatos intervencijų pasaulyje. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis,  pasaulyje vis dar yra beveik 20 milijonų neskiepytų ir nepakankamai skiepytų vaikų.

Skaityti toliau...
Policijos atstovai padėkojo mero pavaduotojui Kazimierui Auguliui už bendradarbiavimą

Balandžio 24 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Ramūnas Sarapas ir Radviliškio rajono policijos komisariato viršininkas Linas Valius padėkojo kadenciją baigiančiam Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojui Kazimierui Auguliui už aštuonerius metus trukusį vaisingą bendradarbiavimą.

Skaityti toliau...
Akcija „DAROM 2019“ 12-ąjį kartą visus kvies susitvarkyti aplinką

Visi Lietuvos gyventojai kviečiami aktyviai dalyvauti 12-ąjį kartą organizuojamoje akcijoje „DAROM 2019“, kuri balandžio 27 d. vyks visoje Lietuvoje.

Radviliškyje balandžio 27 d. bus tvarkoma Antaniškių miško teritorija ir jo prieigos. Kviečiame prisijungti įstaigas ir organizacijas.

Laukiame visų 10 val. buvusios girininkijos kieme. Turėkite pirštines.

Skaityti toliau...
Kviečiame išrinkti Radviliškio rajono Metų mediką

Balandžio 27-oji – Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Nors šios dienos paminėjimo ištakos siekia beveik šimtmetį – 1918-uosius metus, oficialiai ji įteisinta tik 2004-aisiais. Lietuvos medicinos darbuotojų šventė skirta šalies medikams – gydytojams, slaugytojams bei visiems, savo gyvenimą paskyrusiems sveikesnės visuomenės kūrimui. Šia proga primą kartą Radviliškio rajone medicinos darbuotojų iniciatyva organizuojami „Metų mediko“ rinkimai.

Skaityti toliau...
Į pagalbą vaikams „Vaikų linija“

Vaikų linija“ – emocinės paramos tarnyba vaikams ir paaugliams, teikianti nemokamą ir anonimišką pagalbą telefonu bei internetu. Organizacija įkurta 1997 m. Emocinę paramą vaikams ir paaugliams teikia daugiau nei 250 konsultantų, kurių didžioji dalis – specialius mokymus baigę savanoriai. „Vaikų linijos“ misija: telefonu ir internetu teikti pagalbą vaikams ir paaugliams, priimant juos tokius, kokie jie yra. Kartu ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus bei skatinti vaikus bei paauglius padėti sau ir vieni kitiems. Didinti suaugusių sąmoningumą, paaiškinant, dėl ko kenčia vaikai, bei supažindinant juos su būdais, kaip vaikams padėti.

Skaityti toliau...
Akcija „Gerumo mainai“ nudžiugino vienišus senolius

Pradėjus ruoštis Velykoms, visi  ima rūpintis šventėmis, planuoti šventinius susitikimus ir renginius, o daliai žmonių tai metas, kai jie kaip niekada stipriai pajunta esą toli nuo visuotinio šurmulio ir džiaugsmo. Tai vieniši,  senyvo amžiaus žmonės, neturintys artimųjų ar bičiulių, kurie galėtų juos aplankyti, sušildyti dėmesiu.

Skaityti toliau...
Kviečiame panaršyti – elektroninis leidinys, skirtas Lietuvos regionams

Lietuvos statistikos departamentas išleido elektroninį leidinį, skirtą Lietuvos regionams. Leidinys suteikia galimybę iš arčiau pažvelgti į apskritis ir jas sudarančias savivaldybes.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)