2019 m. balandžio 25 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Padėkota XV Specialiosios olimpiados vasaros žaidynių dalyviamsSpausdinimo versija

Šiandien Radviliškio rajono savivaldybėje padėkota trikovininkams Laurai Margevičiūtei, Laurynui Šauliui ir lengvaatlečiui Kasparui Vaičiuliui bei jų treneriams Daliui Lapašinskui ir Arūnui Bagdonui, sėkmingai dalyvavusiems Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje Abu Dabyje kovo 7–22 vykusioje XV Specialiosios Olimpiados vasaros žaidynėse.

„Ačiū jums už tai, kad  garsinate Lietuvos ir Radviliškio vardą pasaulyje, ačiū jums už pergales“, – visų Radviliškio rajono gyventojų vardu sportininkams dėkojo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir mero pavaduotojas Kazimieras Augulis.

Specialiosios olimpiados dalyviai išvakarėse buvo pagerbti ir Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės. Treneris A. Bagdonas  sakė, kad būtent Prezidentės dėka Specialios olimpiados judėjimui skiriama daugiau dėmesio. Treneris  sportininkų vardu padėkojo ir Radviliškio rajono savivaldybės vadovams už skiriamą dėmesį olimpiečiams, už paskatinimą toliau rezultatyviai sportuoti ir siekti naujų tikslų.

LR Prezidentūros kanceliarijos nuotraukos. Autorius – Robertas Dačkus

Kovo 8–21 dienomis vykusiose žaidynėse dalyvavo 7,5 tūkstančio atletų iš 190 valstybių. Lietuvai atstovavę 26 sportininkai varžėsi 7 sporto šakose: lengvosios atletikos, futbolo, plaukimo, stalo teniso, sunkiosios atletikos, bočios, irklavimo. Lietuvos delegacija iškovojo 28 medalius.

LR Prezidentūros kanceliarijos nuotraukos. Autorius – Robertas Dačkus

Jėgos trikovės atstovai Laurynas Šaulis ir Laura Margevičiūtė iškovojo net po keturis aukso medalius – nugalėjo varžovus visose rungtyse: pritūpimo su štanga, štangos spaudimo, štangos atkėlimo ir bendroje įskaitoje. Jėgos trikovės rungtyse svorio kategorijoje iki 52 kg Laura Margevičiūtė, aplenkusi 17 varžovių, nugalėjo visuose veiksmuose ir  surinko 295 kg bendrą sumą. Svorio kategorijoje iki 59 kg iš 16 atletų geriausiai pasirodė Laurynas Šaulis. surinkęs 455 kg bendrą sumą.

LR Prezidentūros kanceliarijos nuotraukos. Autorius – Robertas Dačkus

Kasparas Vaičiulis iš Šeduvos gimnazijos 200 m bėgimo rungtyje liko penktas, 400 metrų bėgimo rungtyje – ketvirtas, o komandinėje estafetės rungtyje (4 po 400 metrų) iškovojo trečiąją vietą ir pasipuošė bronzos medaliu.

LR Prezidentūros kanceliarijos nuotraukos. Autorius – Robertas Dačkus

Iš viso JAE vykusiose specialiosiose vasaros olimpinėse žaidynėse varžėsi 7,5 tūkstančio sportininkų iš 190 valstybių. Ši specialioji olimpiada buvo jau aštuntoji.

Kitos specialiosios vasaros olimpinėse žaidynės vyks 2023 metais Vokietijos sostinėje Berlyne. 2021 metais bus organizuojamos specialiosios žiemos olimpinės žaidynės, kurios vyks Švedijoje.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)