2017 m. spalio 19 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Paminėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių dienaSpausdinimo versija

1990 m. gruodžio 14 d. Jungtinių tautų asamblėja spalio 1-ają  d. paskelbė Tarptautine pagyvenusių žmonių diena. Besidžiaugiantys auksiniu savo gyvenimo rudeniu senjorai spalio 1 d. Radviliškio miesto kultūros centre susirinko į jiems skirtą šventinį koncertą.

Spalio pirmoji –  ne tik Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, bet ir pirmoji mokslo metų diena Trečiojo amžiaus universitete.

Į šventę senjorų pasveikinti atvyko Radviliškio  rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė. Ji sveikino senjorus su jų diena, pasidžiaugė dideliu būriu Trečiojo amžiaus universiteto studentų. Administracijos direktorė susirinkusiesiems linkėjo visada likti optimistais ir pozityviai žiūrėti į gyvenimą.

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė taip pat pasveikino senjorus, pakvietė prisijungti prie Trečiojo amžiaus universiteto ir linkėjo gražaus bei turiningo gyvenimo. Šventėje dalyvavo ir Radviliškio rajono trečiojo amžiaus universiteto rektorė Nijolė Nėjienė. Ji papasakojo apie universiteto veiklą, studijas ir nuveiktus darbus.

Po sveikinimo kalbų senjorams gerą optimizmo dozę suteikė lektorės Nijolės Laurinčiukienės paskaita „Optimizmas ir rūpinimasis savimi – tikrasis senjorų turtas“.

Po šmaikščios ir prasmingos paskaitos susirinkę pagyvenę žmonėms Radviliškio miesto kultūros centro meno kolektyvai padovanojo smagų koncertą. Koncerte dalyvavo dainavimo studijos ,,Džia-Da“ jaunimas (vad. Aurelija Meškauskienė), linijinių šokių kolektyvas ,,Iliuzija“ (vad. Roma Baškevičienė), liaudiškų šokių kolektyvas ,,Patrepsėlis“ (vad. Vida Gilienė), Radviliškio miesto kultūros centro mišrus choras (vad. Kęstutis Pakštas) ir liaudiškos muzikos kapela ,,Seni pažįstami“ (vad. Sigitas Jagminas).

Po smagaus koncerto senjorai buvo pakviesti į miesto kavines nemokamam puodeliui kavos.

Radviliškio miesto kultūros centro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: