2017 m. birželio 28 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pasiūlyk idėją tema „JAUNŲ ŽMONIŲ IŠ ATOKESNIŲ VIETOVIŲ ĮTRAUKTIS“ Europos Jaunimo savaitės renginyje Idėja+Spausdinimo versija

Turi puikią idėją, kaip sėkmingai skatinti jaunų žmonių iš atokių vietovių įtraukimą Radviliškio savivaldybėje? O galbūt tokią idėją jau įgyvendini?  Jei idėja yra aktuali ne tik tau, bet ir kitiems jauniems žmonėms ir vietos bendruomenei, tuomet pasidalink ja su kitais ir taip uždėk idėjai pliusą!

Europos jaunimo savaitę Radviliškio savivaldybėje vyksiančiame renginyje „Idėja+“ jaunimas pristatys savo idėjas, kurios prisidėtų prie sėkmingo jaunų žmonių iš atokių vietovių įtraukimo ir aktualių problemų sprendimo būdų. Labiausiai įkvepiančios idėjos autorius bus pakviestas į nacionalinį Europos jaunimo savaitės renginį 2017 m. gegužės 5 d. Vilniuje, kur visi nugalėtojai galės susipažinti su pačiomis „kiečiausiomis“ idėjomis iš visų Lietuvos savivaldybių. Trys laimėtojai gaus pažintinę kelionę į Briuselį!

Jaunimas pristatys savo idėjas pagrindine „Idėja+“ tema „JAUNŲ ŽMONIŲ IŠ ATOKESNIŲ VIETOVIŲ ĮTRAUKTIS“. Tavo idėja ir jos pristatymas turi būti autentiškas, t. y. sukurtas tavo paties arba tavo komandos. Pristatyti gali jau įgyvendintą veiklą, jos rezultatus ar poveikį arba idėją, kuri dar nebuvo įgyvendinta, bet gali būti įgyvendinta tavo vietos bendruomenėje ar savivaldybėje. Pristatymas turi būti originaliai pateiktas (pvz.: pristatymą gali iliustruoti trumpu vaizdo įrašu, nuotraukomis, kitokiu vizualiu, garso pristatymu, galima naudoti skaidres ir t.t). Idėjos pristatyme gyvai gali dalyvauti ne daugiau kaip trys 13–30 metų žmonės.

Idėjos vertinimo kriterijai:

Idėjos realumas:

  • aiškus tikslas;
  • veiksmų planas
  • numatytas poveikis (prasmingas ir vertingas, apimantis kuo didesnį tikslo grupės skaičių).

Idėjos unikalumas:

  • iššūkio sprendimo būdas turėtų skirtis nuo iki tol jūsų savivaldybėje taikytų priemonių ar būdų šiai problemai spręsti (tai gali būti kitų miestų ir šalių patirtis, kurią jūs sėkmingai pritaikytumėte, ar visiškai nauja idėja).

Kalbėtojas savo kalba turi įkvėpti. Ji turi sudominti, patraukti net ir tuos, kuriems tema yra visiškai svetima. Tikime, kad idėjų „įgarsinimas“, pasidalinimas jomis yra vertybė. Savo įgyvendinta idėja gali įkvėpti kitus, būti pavyzdžiu.

Radviliškyje „Idėja+“ renginys planuojamas gegužės 3 d., 14 val. Radviliškio kultūros centre, registracija iki balandžio 27 d. vyksta čia.

„Idėja+“ renginį Radviliškyje organizuoja AJC „Jaunimo erdvė“

Europos jaunimo savaitės (EJS) ambasadorė – Justina Šereivaitė

EJS ambasadoriaus kontaktai:
El. paštas justina.sereivaite@gmail.com
Tel. nr. 8 645 85 885
Facebook: Jaunimo erdvė

www.jtba.lt

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: