2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Paskaita apie vaikų priežiūrą ir smurtą artimoje aplinkoje – Šaukoto seniūnijos socialinės rizikos šeimomsSpausdinimo versija

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro darbuotojų iniciatyva paskaita apie vaikų priežiūrą ir smurtą artimoje aplinkoje, savižudybių prevenciją  suorganizuota Šaukoto seniūnijos gyventojams. Šaukoto seniūnijos socialinio darbo organizatorė Lina Pužaitienė ir Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja darbui su socialinės rizikos šeimomis Virginija Poškuvienė pasikvietė Radviliškio policijos komisariato vyresniąją tyrėją Iloną Sernovienę, kuri skaitė paskaitą apie vaikų priežiūrą, smurtą šeimoje ir jaunų žmonių pasitraukimą iš gyvenimo.

Į paskaitą buvo pakviestos Šaukoto seniūnijos socialinės rizikos apskaitoje esančios šeimos ir kiti Šaukoto miestelio gyventojai. Deja, paskaitoje  dalyvavo nedaug klausytojų, bet tikimasi, kad kiekvienas mažas žingsnis tinkama kryptimi padės nueiti ilgą kelią į žmonių širdis ir bus pasiekta, kad smurto artimoje aplinkoje ir savižudybių sumažės.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro informacija

 

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: