2017 m. spalio 19 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pasveikinti policijos darbuotojaiSpausdinimo versija

Šiandien, spalio 2-ąją, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir mero pavaduotojas Kazimieras Augulis policijos darbuotojus pasveikino Angelų sargų dienos proga. Ši diena kaip profesinė policijos darbuotojų diena atkurta nuo 1990 metų.

„Dėkoju už jūsų darbą visų Radviliškio rajono žmonių vardu. Vykdomos policijos reformos atgarsiai labai matosi čia, salėje, kuri anksčiau būdavo pilnutėlė, o dabar nemažai tuščių vietų, bet jūsų veikla rajono gyventojai nesiskundžia: jie mato patruliuojančius ekipažus, į įvykius operatyviai reaguojančius policininkus, efektyvų tiriamąjį darbą, bendradarbiavimą su bendruomenėmis. Dėkoju jums už tai, kad užtikrinate rajono gyventojų saugumą“, – sakė A. Čepononis ir drauge su mero pavaduotoju Šiaulių AVPK Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Eglei Rimavičei įteikė mero Padėkos ženklelį „Už nuopelnus savivaldai“.

Mero padėkos raštai  už pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą įteikti Šiaulių AVPK Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Irmai Luščikienei, Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui Raimondui Januškai, to paties skyriaus vyriausiajai patrulei Odetai Elenauskaitei.

Kolegas profesinės šventės proga pasveikino Šiaulių AVPK Radviliškio rajono policijos komisariato viršininkas Linas Valius. Jis palinkėjo komisariato darbuotojams neprarasti optimizmo, šypsotis ir toliau dirbti žmonių labui ir įteikė trečio laipsnio atminimo ženklą už ištarnautus metus Šiaulių AVPK Radviliškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjai Laimai Petravičienei.

Sveikinimo žodžius ir padėką už bendradarbiavimą profesinės šventės proga policijos komisariato darbuotojams pareiškė Šiaulių apygardos probacijos tarnybos direktorius Regimantas Mikaliūnas ir probacijos skyriaus Radviliškio rajono savivaldybės teritorijoje vyresnioji specialistė Vilma Banevičienė. Jie už efektyvų bendradarbiavimą su probacijos pareigūnais įteikė Padėkos raštus Radviliškio rajono savivaldybės policijos komisariato darbuotojams Lukui Gronskiui, Aivarui Kardašiui ir Svajūnui Kaklauskui.

Už profesionalią ir laiku suteikiamą pagalbą, už bendradarbiavimą policijos komisariato darbuotojams padėkojo ir Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorė Rita Pranė Vilimaitė.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: