2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Padėkite jiems užaugti šeimojeSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybė, įgyvendindama 2014–2020 metų Perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų neįgaliesiems ir likusiems be tėvų globos vaikams 2014–2020 metų veiksmų planą, siekia kurti kompleksiškai teikiamų paslaugų sistemą. Sistema sudarytų kiekvienam likusiam be tėvų globos vaikui sąlygas augti saugioje ir jo raidai palankioje aplinkoje biologinėje, jos nesant – globėjų šeimoje.

Socialinės globos įstaigose vaikai negali sulaukti tiek dėmesio, reikalingo artimojo meilės ir rūpesčio, kiek galėtų gauti gyvendami šeimoje ir gaudami reikiamą pagalbą bendruomenėje. Dėl nepakankamų bendruomeninių paslaugų šeimai rajone daugeliui vaikų globos institucija iki šiol yra vienintelė išeitis. Situacija pamažu keistųsi pradėjus institucinę globą keisti šeimoje ir bendruomenėje teikiamomis paslaugomis. Siekdami sukurti institucinei globai alternatyvias bendruomenines paslaugas, užtikrinti darnią aplinką ir sąlygas kiekvienam likusiam be tėvų globos vaikui augti globėjų šeimoje, kviečiame apsispręsti ir pasiryžti tapti globėjais ir likimo nuskriaustiems vaikams padovanoti meilę, šilumą ir tikruosius namus.

Visus, neabejingus vaikų troškimui rasti ir turėti savo namus, besidominčius vaikų globa ar įvaikinimo klausimais, kviečiame kreiptis į Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrių (101 kab. (8 422) 69 027, skirmunda.jankeviciene@radviliskis.lt; algimantas.augulis@radviliskis.lt). Taip pat kviečiame Radviliškio rajono savivaldybės bendruomenes, turinčias drąsos prisiimti dalį atsakomybės už vaikų gerovę, kartu kurti namus, kad vaikai galėtų jaustis laimingi. Pagal šiuo metu turimą vaikų, apgyvendintų vaikų globos namuose „Nykštukas“, skaičių nuo 2018 metų Radviliškio rajono savivaldybėje turi būti įsteigti penki bendruomeniniai vaikų globos namai, kuriuose gyvens ne daugiau kaip po 8 vaikus. Prašome bendruomenes dalytis idėjomis, mintimis, patirtimi ir teikti pasiūlymus Radviliškio rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriui (110 kab. tel. (8 422) 69 033, 8 686 69 332, darius.brazys@radviliskis.lt) dėl bendruomeninių vaikų globos namų steigimo. Įgyvendinkime vaikų, gyvenančių globos namuose, didžiąją gyvenimo viltį rasti tikruosius namus.

Radviliškio rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: