2017 m. gegužės 30 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Apdovanoti gabiausi rajono abiturientaiSpausdinimo versija

Šeimos labdaros ir paramos fondas, padedamas Radviliškio rajono gimnazijų, organizavo tradicinį geriausio, šauniausio ir išmintingiausio gimnazisto konkursą. Paskutinio skambučio šventėse nugalėtojus apdovanojo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė ir Šeimos labdaros ir paramos fondo valdybos pirmininkė Skaidra Dišlė.

Šauniausiais ir geriausiais gimnazistais šiemet pripažinti Dovydas Dzežulskis iš Grinkiškio gimnazijos, Joelis Verdingas ir Karolina Lukšytė iš Lizdeikos gimnazijos, Natalija Marudina iš Sidabravo gimnazijos, Ugnė Norvaišaitė iš Šeduvos gimnazijos, Gvidas Šniolis iš Šiaulėnų Marcelio Šikšnio gimnazijos ir Mangirdas Vedeckas iš Vaižganto gimnazijos. Jiems padovanota po 150 eurų.

Šeimos labdaros ir paramos fondas visuomet padeda tiems, kuriems reikalinga parama, daugiavaikėms šeimoms ir sunkiai gyvenantiems žmonėms.

Fondo atstovai tikisi, kad ir ateityje pavyks tęsti šią akciją, kuomet  paskatinami vaikai, kurie savo darbu, noru ir ryžtu siekia labai gerų mokymosi rezultatų. 

Šeimos labdaros ir paramos fondo informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: