2018 m. sausio 16 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Grinkiškyje paminėti tragiškieji Sausio 13-osios įvykiaiSpausdinimo versija

Į tragiškųjų Sausio 13-osios įvykių minėjimą susirinkę grinkiškiečiai   dalyvavo ir atminimo lentų 1919–1920 m. Nepriklausomybės kovų Grinkiškio valsčiaus Vyties kryžiaus kavalieriams ir savanoriams atidengimo ceremonijoje. visus Grinkiškio bendruomenės žmonės, susirinkę prie Laisvės paminklo, giedojo Lietuvos Valstybės himną, prisiminė Sausio 13-osios įvykius.

Savo prisiminimais apie šią skaudžią Lietuvos žmonės dieną  pasidalijo Grinkiškio seniūnijos seniūnė Giedrė Bložienė ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėjas Vytautas Simelis.

Grinkiškio seniūnijos kultūros specialistės V. Šepronienė ir L. Lydykaitienė pagarsino 1919–1920 metų Nepriklausomybės kovų Grinkiškio valsčiaus Vyties kryžiaus kavalierių ir savanorių pavardes, o jų atminimą visi susirinkusieji pagerbė tylos minute. „Sarvos“ kolektyvas (vadobė V. Šepronienė) padainavo dainų apie Lietuvą, o Grinkiškio J. Poderio gimnazijos moksleiviai (mokytoja A. Blėdienė) šiai dienai atminti parengė meninę programą.

Grinkiškio pramogų ir šokių salės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: