2019 m. sausio 21 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kviečiame teikti kandidatūras Žmogaus teisių apdovanojimui gauti Spausdinimo versija

2018 metais Švedijos ambasada Vilniuje kartu su Lietuva šventė Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį. 2018 metų gruodžio 10 dieną sukako 70 metų Jungtinių Tautų Žmogaus teisių deklaracijai. Ta proga ambasada kartu su partneriais įsteigė Žmogaus teisių apdovanojimą. Juo norima pagerbti ir paskatinti asmenį, kovojantį už žmogaus teises, lygybę ir nediskriminavimą.  

Apdovanojimą norime įteikti asmeniui už reikšmingą indėlį į Žmogaus teisių situacijos gerinimą Lietuvoje. Šio žmogaus darbas ir iniciatyvos turėtų būti skirtos gerinti ir ginti moterų ir mergaičių, LGBTQ bendruomenės narių, vaikų ir pagyvenusių asmenų, etninių, rasinių ir religinių mažumų ir neįgaliųjų teises.

Nugalėtojas/-a bus paskelbtas 2019 metų vasario 16 dieną. Žmogaus teisių apdovanojimo nugalėtojui bus įteiktas prizas – ekspertinė kelionė į Švediją, sudaryta pagal individualius interesus, apsilankymai pasirinktose institucijose bei nevyriausybinėse organizacijose (anglų kalbos žinios nebūtinos).   

Apdovanojimų partneriai: Lietuvos Respublikos ambasada Švedijoje, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba, Lietuvos savivaldybių asociacija.

Kviečiame organizacijas, savivaldybes ir pavienius asmenis nominuoti Žmogaus teisių apdovanojimo vertus kandidatus. Prašome argumentuoti, už kokius poelgius, veiksmus, nudirbtus darbus ar vykdytas iniciatyvas nominantas siūlomas. Nominacijų iki 2019 m. sausio 13 d. Pasibaigus kandidatūrų priėmimo terminui, Švedijos ambasada Lietuvoje organizuos žmogaus teisių ir lygių galimybių srityje dirbančių ekspertų komisijos posėdį, kuriaame, apsvarsčius visus gautus pasiūlymus, bus išrinktas nugalėtojas/-a.

Lietuvos savivadybių asociacijos informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: