2018 m. lapkričio 21 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškiečiai, susirinkę į Aušros aikštę, išvydo šviesų, muzikos ir vandens spektaklįSpausdinimo versija

Šiandien Radviliškyje, atnaujintoje centrinėje miesto Aušros aikštėje visuomenei pristatytas grojantis ir šviečiantis fontanas. Didžiulė minia radviliškiečių, susirinkusi pasigrožėti nauju reginiu, neslėpė susižavėjimo ir džiaugėsi atsinaujinančiu ir gražėjančiu Radviliškiu.

Spalio mėnesį visų smalsumą žadino viešojoje erdvėje vis pasirodydavusios žinutės apie Radviliškio miesto Aušros aikštės fontano bandymus, o šiandien visi radviliškiečiai turėjo puikią progą pamatyti, kaip šis fontanas veiks šiltuoju metų sezonu. Susirinkę Aušros aikštėje jie stebėjo generalinę repeticiją, fontano bandymus prieš žiemos sezoną. Vėliau fontanas bus parengtas žiemos sezonui, o veikti pradės pavasarį, kai aukščiau pakils saulė ir nebebus grėsmės sušalti jautriems fontano mechanizmams.

Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis taip pat pasidžiaugė gražiu reginiu. „Radviliškis gražėja. Atnaujinta pagrindinė Radviliškio miesto aikštė, kurioje planuojama organizuoti įvairius renginius. Tikimės, kad ši aikštė bus mėgstamiausia radviliškiečių poilsio vieta. Norėtųsi, kad ši aikštė taptų traukos centru, gyva vieta, kurioje visos radviliškiečių kartos: tiek senjorai, tiek mažieji radviliškiečiai, leis laisvalaikį, bendraus ir džiaugsis gyvenimu. Šiandien džiaugiamės šiuolaikiška, modernia ir patrauklia viešąja erdve, saugesniu eismo organizavimu, patogiu automobilių parkavimu Radviliškio miesto centre. O labiausiai džiugina žmonių atsiliepimai – teigiami, pozityvūs ir siūlantys naujas idėjas. Nežadame sustoti. Radviliškio miestas gražės nuo centro tolyn į pakraščius. Jau yra planų atnaujinti Vasario 16-osios gatvę, miesto parko erdves, kitus nuo miesto centro nutolusius  mikrorajonus. Po truputį, bet užtikrintai  tvarkomas miestas turi būti patrauklus ir patogus gyventi“ׅ, – sakė jis.

Fontane šiandien suprogramuota 11 dainų: tarp jų – visiems pažįstamos melodijos, lietuvių, užsienio atlikėjų dainos. Kasmet  dainų sąrašas ilgės, jis bus pildomas populiariomis melodijomis.

Planuojama, kad fontano šokiu pagal populiarias melodijas bus galima gėrėtis kasdien nuo 14 iki 22 valandos, švenčių dienomis –iki 23 valandos. Užsisakyti savo mėgstamą dainą iš pateikto sąrašo bus galima trumpąja žinute. Planuojama, kad fontanas nemokamai kiekvieną pusvalandį sugros vieną dainą iš savo repertuaro.

Aušros aikštė ir šalia esančios Gedimino, Maironio bei Dariaus ir Girėno gatvės sutvarkytos vykdant projektą „Radviliškio miesto Aušros aikštės rekonstravimas Aušros a. 10, Radviliškis“. Šio projekto  rangos sutarties kaina yra 2 999 000 Eur, ši suma susideda iš dviejų dalių: 1,1 mln. Eur iš Savivaldybės biudžeto skirta Aušros aikštės atnaujinimui, o 1,9 mln. Eur (Lietuvos automobilių kelių direkcijos lėšos) skirta susisiekimo daliai (Gedimino, Maironio, Dariaus ir Girėno gatvių dalių atnaujinimui). Radviliškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu projektas „Radviliškio miesto Aušros aikštės rekonstravimas Aušros a. 10, Radviliškis“ įgyvendinamas Kelių priežiūros ir plėtros fondo ir Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Statybos darbų rangos sutartis 2016 m. liepos 19 d. pasirašyta su JVG AB „Panevėžio statybos trestas“/UAB „Šiaulių plentas“.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: