2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškiečių pergalės Bauskės sporto šventėjeSpausdinimo versija

Lietingą šeštadienio rytą važiavome į Bauskę. Dar Pasvalyje draugams iš Bauskės pažadėjome dalyvauti jų tradiciniame renginyje, nors žinojome, kad varžybos bus vykdomos stadione (sporto salė šiuo metu remontuojama). Bauskiečiai rado sprendimą – dalis rungčių vyko manieže, kita dalis aikštelėje virš stadiono žiūrovų tribūnų. Mūsų komandai atstovavo 10 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių ir pirmininkė J. Bredulskienė. Iš Lietuvos atvyko Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos atstovai, Kuršėnų sporto klubo ,,Atgaiva“ ir Pasvalio r. neįgaliųjų draugijos sportininkai.

Buvo organizuota nemažai sportinių rungčių: 30 m. bėgimas, šuolis į tolį, smiginis, Bočios žaidimas, baudinių spyriai į vartus, lėkščių mėtymas į taikinius, kamuoliukų metimas, rutulio stūmimas. Stengėmės dalyvauti ten, kur leido mūsų galimybės ir sveikatos būklė. Rezultatais esame labai patenkinti-parsivežėme 18 medalių. Bočios žaidime komanda nugalėjo.

Namo parsivežėme 8 aukso, 3 sidabro ir 7 bronzos medalius. V. Kostiukevič užėmė 4 prizines vietas- 3 trečias ir vieną antrą. I. Vilniuvienė pasipuošė dviem aukso ir vienu bronzos medaliu. B. Tamonienė parsivežė po vieną visų spalvų medalį. J. Bredulskienė užėmė pirmą ir trečią vietas. Č.Turčinskas pelnė vieną sidabro ir vieną bronzos medalį. V. Astrauskienė, G. Čepienė, P. Rudžianskas ir S.Astrauskas parsivežė po aukso medalį.

Pasiruošimas ir kelionė į Bauskės sporto šventę organizuota vykdant Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą.

Irena Vilniuvienė,
Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: