2017 m. lapkričio 19 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Jubiliejinis festivalis sukvietė 26 dainuojančių žmonių kolektyvusSpausdinimo versija

Jau penkioliktąjį lapkritį Alksniupių kultūros namuose nuskambėjo nuoširdžiausios dainos apie meilę, likimą, gimtinę vokalinių ansamblių festivalyje „Juodalksnių pavėsy...“. Nuo nedrąsios pradžios 2002 m. festivalis išsiplėtė ir tapo tradicine dainos švente. Šiais metais festivalyje dalyvavo 26 kolektyvai iš Šiaulių, Pakruojo, Naujosios Akmenės, Panevėžio, Joniškio ir Radviliškio rajonų. Dažnas jų festivalyje Alksniupiuose dalyvauja jau ne pirmus metus.

Svečius pasveikino Alksniupių vidutinio amžiaus šokių kolektyvas „Alksna“ (vadovė Diana Maciuvienė), o festivalio dalyvius ir žiūrovus savo atvykimu pagerbė ir pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Pakalniškių seniūnijos seniūnas Kęstutis Ulinskas, Radviliškio rajono savivaldybės  administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vladislava Virbickienė.

Vienas kolektyvas keitė kitą, stebindamas dainos skambumu ir sceninės aprangos gražumu. Baigiantis renginiui, visiems kolektyvams  buvo padėkota ir įteiktos pušaitės, kurias, kaip prizus, įsteigė Radviliškio rajono savivaldybės administracija. Nors koncertas truko keletą valandų, bet tikrai neprailgo, nes buvo šilta, jauku ir nuoširdu.

Daina skambėjo ne tik scenoje, bet ir žiūrovų salėje, kuri vos talpino visus norinčius. Ne tik dainos, bet ir vilnietės dailininkės Eglės Lėckaitės – Kuprėnienės akvarelės ir pastelės paroda džiugino akis. Pabuvus tokiame renginyje, ne vienas galėjo pamąstyti: kokią nuostabią dovaną gamta padovanojo žmogui – galimybę klausytis, galimybę kurti ir galimybę dainuoti.

Pasibaigus koncertui, šventė dar nesibaigė, daina ir šokis, nubraukę kasdienybės dulkes, suteikę galimybę pabūti pakylėtais virš kasdienybės dar ilgai visus lydėjo dalyvių vakaronėje.

Laima Didžbalienė,
Pakalniškių seniūnijos Alksniupių  kultūros namų vyriausioji specialistė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: