2017 m. balandžio 29 d., šeštadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
„Zuikio margutis“ – Šeduvos kultūros ir amantų centreSpausdinimo versija

Balandžio 22 d. Šeduvos kultūros ir amatų centre nuskambėjo IV vaikų ir jaunimo liaudiškos muzikos festivalis „Zuikio margutis“, sukvietęs septynis kolektyvus iš visos Lietuvos.

 

Festivalį pradėjo Radviliškio muzikos mokyklos kanklininkių ansamblis, vadovaujamas Irenos Lipinskienės. Šauniai pasirodė ir Šeduvos gimnazijos vaikų folkloro ansamblis „Malūnėlis“ (vad. I. Rutkauskienė ir A. Meškauskienė).

Vaikai šoko ir kartu dainavo su Tytuvėnų kultūros centro Šedbarų skyriaus vaikų liaudiškų instrumentų muzikavimo studija (vad. Stasys Butkus), Kauno rajono Batniavos kultūros centro vaikų liaudiškos muzikos kapela „Karklynėlis“ (vad. Regina Aleknienė), Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus Sirutiškio vaikų liaudiškos muzikos kapela „Siručiukai“ (vad. Henrikas Docius), Panevėžio rajono Smilgių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Smilgenė“ (vad. Audrius Dervinis), bei Kelmės meno mokyklos vaikų liaudiškos muzikos kapela (vad. Gerimantas Rukas). Didelius ir mažus žiūrovus džiugino renginio vedėja „Zuikienė“ (Livita Tvarevičienė) su savo didele zuikių šeimyna (vaikų teatras „Laumžirgiai“). Per koncerto pertraukas vaikai rideno kiaušinius, žaidė smagius žaidimus, varžėsi dėl prizų.

Po koncerto visi dalyviai vaišinosi „Zuikienės“ kepta kiaušiniene ir karšta arbata.

Labai džiaugiamės, kad šis nuotaikingas festivalis patinka ne tik vaikams, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms, apjungia jaunąją šeduvių kartą.

Šeduvos kultūros ir amatų centro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: