2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškis intensyviai ruošiasi kitąmet vyksiančiam Europos žmonių festivaliuiSpausdinimo versija

Į Radviliškį 2018 m. liepos 21–28 d. sugūžės apie 800 svečių iš visos Europos. Nors iki pirmą kartą Lietuvoje rengiamo festivalio liko daugiau nei 10 mėnesių, Savivaldybės sudaryta komisija intensyviai ruošiasi jau dabar. Rengiami apgyvendinimo, maitinimo planai, varžybų vietos ir grafikai, festivalio erdvės, kuriose visą paskutinę liepos savaitę šurmuliuos festivalio dalyviai.

Pagrindine festivalio erdve taps laisvalaikio ir poilsio parkas, latvių namelyje bus įkurtas informacinis centras. Festivalyje numatomos rungtys: krepšinis, futbolas, petankė, plaukimas, paplūdimio tenisas ir linksmosios rungtys. Svečiai iš Europos prisistatys savo šalies pasirodymuose, leis paskanauti nacionaliniais šalių patiekalais, vaidins gatvės teatre, kurio tema „Pasaka mumyse“, taip pat džiugins tapybos ir fotografijos pasirodymais.

2017 m. spalio 19–21 d. į Radviliškį atvyksta visų šalių atstovai apžiūrėti ir įvertinti kaip Radviliškis ruošiasi artėjančiam festivaliui. Iki tol lietuvių ir anglų kalbomis turi būti parengtas miesto žemėlapis, numatytos svarbiausios festivalio vietos, taip pat turi būti pristatytos varžybų organizavimo, kultūrinių pasirodymų techninės specifikacijos. Šalių atstovai apžiūrės mokyklas, sporto areną, plaukimo baseiną ir visas kitas erdves, kuriose kitų metų liepą gyvens ir sportuos festivalio dalyviai.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Savaitraščio „Radviliškio naujienos" nuotraukos

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: