2018 m. lapkričio 21 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio TAU dalyvavo penktajame Trečiojo amžiaus universitetų chorų ir ansamblių festivalyjeSpausdinimo versija

Jau ketvirtąjį kartą, sukviesti Medardo Čoboto TAU, lapkričio 10 dieną į penktąjį Trečiojo amžiaus universitetų (TAU) chorų ir ansamblių festivalį „Jei daina širdy – esame jauni!“ susirinko beveik 300 dainos mylėtojų iš 15-kos Trečiojo amžiaus universitetų.

Radviliškio r. Trečiojo amžiaus universiteto moterų ansamblis

Šiame festivalyje dalyvavo ir Radviliškio r. TAU moterų ansamblis, vadovaujamas ilgametės muzikos pedagogės Zenonos Zakienės. Šis kolektyvas susikūrė 2015 m. spalio mėnesį, kuris suvienijo mėgstančias muziką, bendravimą, keliones moteris. Choras dažnai koncertuoja Trečiojo amžiaus universiteto šventėse, kitų rajone veikiančių organizacijų renginiuose.

Medardo Čoboto TAU rektorė dr. Zita Žebrauskienė

Lietuvos kariuomenės įgulos karininkų ramovės salėje visą popietę skambėjo nuoširdžios, jautrios lietuvių liaudies ir lietuvių kompozitorių dainos, kurias gyvai atliko Senjorų chorų ir ansamblių festivalio dalyviai. Festivalio kolektyvus ir žiūrovus, gausiai susirinkusius į šį gražų renginį, pasveikino MČ TAU rektorė dr. Zita Žebrauskienė. „Mes, susirinkę šioje salėje iš visos Lietuvos, mylim dainą, kuri mus, lietuvius, lydi nuo gimimo iki gyvenimo saulėlydžio. Daina palengvindavo mūsų tėvų rugiapjūtę ir kitus sunkius darbus, įkvėpdavo laisvės siekį. Sveikinu visus senjorus, atvežusius savo skambiausias dainas iš Pamario krašto, Žemaitijos ir Aukštaitijos, Dainavos krašto ir Sūduvos. Tegul daina padeda mums visada išlikti jauniems“, – sakė ji.

TAU ansamblių vadovai (antra iš dešinės Radviliškio r. TAU moterų ansamblio vadovė Zenona Zakienė)

Pirmieji festivalyje pasirodė renginio šeimininkai – MČ TAU Muzikos fakulteto moterų choras „Varsa“. Populiariomis dainomis „Einu per žemę“, „Tykus buvo vakarėlis“ festivalį užbaigė Radviliškio TAU moterų vokalinis ansamblis. Renginio pabaigoje, scenoje susibūrus visų kolektyvų vadovams, nuskambėjo visų atlikėjų ir žiūrovų dainuojama J. Tiškaus ir A. Saulyno daina „Mes išliksim jauni“, jau tapusi senjorų festivalių ir įvairių kitų susibūrimų himnu. Nacionalinės TAU asociacijos pirmininkė Z.

Festivalio dalyviai

Žebrauskienė kolektyvų vadovams įteikė padėkos raštus ir dovanas.  

Radviliškio trečiojo amžiaus universiteto informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: