2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
RPBSPC projektas „Mes kartu“ renginyje „Prašyti pagalbos – ne gėda!“Spausdinimo versija

2017 m. rugsėjo 16 d. Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro (toliau – RPBSPC) direktorė Rita Pranė Vilimaitė kartu su atestuota GIMK (globėjų ir įtėvių mokymas ir konsultavimas) socialine darbuotoja Samanta Lapinskaite dalyvavo renginyje „Prašyti pagalbos – ne gėda”. Tai yra socialinis ir prevencinis renginys, skirtas 10-ies Lietuvos miestų gyventojams, vykdantis kompleksinių paslaugų šeimai programą ir skatinantis spręsti šeimose kylančias problemas. Renginyje buvo galima ne tik pasiklausyti gražaus koncerto ar pažiūrėti gražių vaidinimų, tačiau taip pat išgirsti garsių žmonių istorijų ir patyrimų, pasikonsultuoti su įvairių sričių specialistais bei sužinoti į ką kiekvienu klausimu šeimos gali kreiptis.

RPBSPC centro tikslas buvo plačiau papasakoti ir pakonsultuoti apie vaiko globą šeimoje, kaip vyksta globos ir įvaikinimo procesas, kokius žingsnius reikia padaryti norint tapti globėjais arba įtėviais, kur reikia kreiptis norint daugiau sužinoti apie globą ir įvaikinimą. 2016 m. rugsėjo mėnesį startavusio ir toliau tęsiamo centro projekto „Mes kartu“ dėka buvo galima ne tik pakonsultuoti norinčius, tačiau taip pat buvo išdalintos skrajutės ir lankstinukai su svarbia informacija apie globą ir įvaikinimą, atšvaitai, maišeliai, puodeliai su projekto inicialais.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras ir toliau tęsia projektą „Mes kartu“ ir kviečia visus besidominčius globa ar įvaikinimu kreiptis į Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistus arba RPBSPC atestuotus GIMK socialinius darbuotojus. Jie suteiks visą reikiamą informaciją apie globą ir įvaikinimą.

RPBSPC atestuota GIMK socialinė darbuotoja Samanta Lapinskaitė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: