2019 m. gegužės 25 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pradeda posėdžiauti naujos sudėties komitetaiSpausdinimo versija

Gegužės 21 dieną į komitetų posėdžius rinksis naujos sudėties Radviliškio rajono savivaldybės tarybos komitetai. Komitetai ir jų sudėtis patvirtinta 2019 m. gegužės 6 d. vykusiame Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai dirbs penkiuose komitetuose: Kontrolės; Biudžeto, ekonomikos ir ūkio reikalų; Investicijų ir kaimo reikalų; Socialinių reikalų, sveikatos ir teisėtvarkos; Kultūros, švietimo ir sporto. Komitetai tokie pat, kaip ir praėjusioje kadencijoje, tik Investicijų ir kaimo plėtros komiteto pavadinimas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario Vytauto Krikščiūno pasiūlymu pakoreguotas į Investicijų ir kaimo reikalų.

Patvirtintos ir komitetų sudėtys. Biudžeto, ekonomikos ir ūkio reikalų komiteto nariai: Kęstutis Dainius, Skaidra Dišlė, Vaidas Smalinskas, Jonas Povilaitis, Kazimieras Račkauskis. Investicijų ir kaimo reikalų nariai: Andrius Grabauskas,  Sigitas Nakutis, Vytautas Krikščiūnas,  Gediminas Lipnevičius, Jurgis Baublys, Saulius Luščikas. Socialinių reikalų, sveikatos ir teisėtvarkos komiteto nariai: Eugenijus Pranevičius, Tomas Januševičius, Irena Palionienė, Mindaugas Pauliukas, Zita Žvikienė, Vilma Aleknienė, Vida Janulaitienė. Kultūros, švietimo ir sporto komiteto nariai: Justinas Kvėglys, Paulius Kablys, Kęstutis Dambrauskas, Jonas Pravilonis, Eglė Ivanauskytė. Kontrolės komiteto nariai: Eugenijus Pranevičius, Kęstutis Dambrauskas, Kazimieras Račkauskis, Zita Žvikienė.

Posėdyje Savivaldybės tarybos narė Zita Žvikienė pateikė pareiškimą, kad Savivaldybės tarybos nariai Jurgis Baublys, Zita Žvikienė, Saulius Luščikas darbą Savivaldybės taryboje tęs susivieniję į Darbo partijos ir socialdemokratų frakciją. Frakcijos seniūnė – Zita Žvikienė.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Gediminas Lipnevičius pateikė pareiškimą, kad Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai Gediminas Lipnevičius ir Vilma Aleknienė, atstovaujantys visuomeninį rinkimų komitetą „Už geresnį gyvenimą visiems“ Radviliškio rajono savivaldybės taryboje sudaro mažumos opozicinę grupę. Grupės seniūnas – Gediminas Lipnevičius. Jis pristatė ir šios grupės veiklos kryptis.

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narė Eglė Ivanauskytė pateikė pareiškimą, kad Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai Eglė Inavauskytė, Kazimieras Račkauskis, Vida Janulaitienė ir Jonas Pravilonis veiklą savivaldybės taryboje tęs susivieniję į Socialdemokratų frakciją. Frakcijos seniūnė – Eglė Ivanauskytė.

Eglė Ivanauskytė taip pat perskaitė daugumai nepriklausančių Socialdemokratų frakcijos narių Eglės Inavauskytės, Kazimiero Račkauskio, Vidos Janulaitienės ir Jono Pravilonio bei Darbo partijos ir socialdemokratų frakcijos narių Jurgio Baublio, Zitos Žvikienės, Sauliaus Luščiko pareiškimą dėl šių frakcijų kartu sudaromos Radviliškio rajono savivaldybės tarybos mažumos – opozicijos.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)