2017 m. vasario 26 d., sekmadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vasario 16-ąją Aukštelkuose apdovanoti Aukštelkų seniūnijos gyventojaiSpausdinimo versija

2017 m. vasario 16 d. Aukštelkuose paminėta  Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Auktelkiškiai, prisimindami kovotojus už laisvę, prie paminklo uždegėme atminimui skirtas žvakes, o paminklą papuošėme gėlių vainiku. Susirinkusius šventės svečius sveikino Aukštelkų seniūnijos seniūnė Alma Kubilinskienė, nuoširdžiausius sveikinimus perdavė LR seimo narys Vytautas Juozapaitis ir Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Į Lietuvos valstybės atkūrimo šventę susirinko bendruomenės nariai, seniūnaitijų seniūnaičiai ir svečiai.

 

Šventėje įteiktos nominacijos labiausiai nusipelniusiems Aukštelkų seniūnijos gyventojams. Renginyje buvo įteiktas 21 apdovanojimas. „Metų globėju“ tituluotas Radviliškio Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios dekanas Tadas Rudys. apdovanojimą „Už meilę Lietuvai“ gavo Krašto apsaugos savanorė Orinta Vaizgutaitė. „Metų Žmogus“ titulą pelnė Povilas Škikūnas, vyriausias Aukštelkų kaimo gyventojas už nuopelnus Aukštelkams ir Aukštelkų kraštui. Apdovanojimas „Metų spindesys“ atiteko aktyviai bendruomenės narei Elenai Klėtkienei. „Metų močiutė“ – Aldona Sivickienė, labai dažnai džiaugiasi savo namuose mylimais anūkais. „Metų rėmėja“ – Sigita Gabalienė, niekada neatsisakanti pagaminti savo kepinių ir paremti Aukštelkų seniūniją įvairiomis progomis.

Skanumynus ji gamina bendruomenių jubiliejams, įkurtuvėms, pažintinėms ir edukacinėms programoms, juos papuošia atsižvelgdama į progą. „Metų džentelmeno“ vardu apdovanotas Algirdas Poškus iš Arimaičių kaimo. „Krikščioniškųjų vertybių puoselėtojas“ – Stanislovas Gavėnas, aktyviai dalyvaujantis seniūnijos ir bendruomenės gyvenime, renginiuose, šventėse, šiai progai skyręs savo kūrybos eiles. Jubiliejaus proga apdovanoto „Metų gimtadienio“ titulu Kalnelio Gražionių vaikų ir jaunimo užimtumo centro Dienos centro vaikai Lietuvai skyrė dainą „Nupiešiu Lietuvą“. Apdovanojimas „Metų pagalba“ atiteko aktyviems Arimaičių bendruomenės nariams Aleksandrui ir Janinai Kairiams ir Kalnelio Gražionių bendruomenės sportininkui ir aktyvistui Mantui Andruliui už pagalbą seniūnijai. Titulas „Metų Ūkininkė“ atiteko Almai Stonienei iš Sedūnų kaimo.

Apdovanojimą „Jaunasis ūkininkas“ pelnė aktyvus, įgyvendinantis vis drąsesnes svajones ir vis didesnius darbus Donatas Šnapštys. „Paslaugiausia seniūnijos gyventoja“ pavadinta Diana Mikulėnienė, buvusi Arimaičių seniūnaitijos seniūnaitė. Titulas „Metų Mokinys“ atiteko labai aktyviai, dalyvaujančiai įvairiose olimpiadose ir konkursuose, iš visų mokomųjų dalykų įvertintai aukščiausiais balais Gotai Kižauskaitei. „Metų skaitytoju“ tapo Mažaičių kaimo gyventojas, aktyviausias Aukštelkų bibliotekos skaitytojas Aleksas Jurgaitis,  2016 m.  perskaitęs 63 knygas. Nominacija „Metų šeima“ atiteko pavyzdingiausiai Jurgitos ir Aurimo Gelumbauskų šeimai.  „Metų sportininku“ pavadintas aktyvus šaulys, policijos rėmėjas ir savanoris Algis Slavinskas. Titulas „Aktyviausia bendruomenės šeima“ atiteko Linai ir Gintarui Daukšams. „Meno kultūros veikėju“ išrinktas Aukštelkuose gyvenęs Rokas Petrauskas, kuris savo darbais garsina  Aukštelkų kraštą. „Metų Drąsa“ – Rokas Kolovskis, Palangoje padėjęs nelaimės ištiktam žmogui. „Grožio puoselėtojai“ – Vitalija ir Arvydas Savickai, šį nuopelną pelnė už gražiai tvarkomą sodybos aplinką, kurioje anksčiau gyveno Salomėja Bastienė. Ji labai stengėsi puoselėti savo sodybą, aukštelkiečiai prisimena, kaip joje žydėdavo daug rožių. Dabar šiame name gyvena jos dukra Vitalija su šeima, kurie tęsia šitą mamos tradiciją. Už iniciatyvą suburti ne tik gatvės gyventojus, bet ir visų Aukštelkų žmones įžiebiant Kalėdų eglutę savo kieme apdovanoti Vigintas ir Alma Stričkos. Už įgyvendintą projektą „Spindinčios Kalėdos Aukštelkuose“ apdovanota Aukštelkų kaimo bendruomenė.

Šventės proga apdovanotuosius ir renginio svečius sveikino, skyrė eiles ir atliko skambias dainas Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė Nomeda Bėčiūtė, skambėjo Romenos ir Mangirdo atliekamos dainos. Renginyje šoko Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos ketvirtų klasių tautinių šokių kolektyvas, šokio meno vaikus moko mokytoja Lina Lesickienė.

Daugiau akimirkų iš renginio galite pamatyti čia.

Aukštelkų seniūnijos informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: