2019 m. kovo 23 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškiečių pergalės Bauskės neįgaliųjų sporto šventėjeSpausdinimo versija

Kovo 16 dieną 11 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių dalyvavo tradicinėje, jau 15-ojoje pavasarinėje Bauskės  neįgaliųjų sporto šventėje. Lietuvai atstovavo keturios komandos - Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubo „Atgaiva“, Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos, Pasvalio rajono neįgaliųjų draugijos ir Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos komandos.

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos komandai sekėsi labai gerai. Parsivežta 20 medalių: 7 aukso, 9 sidabro ir 4 bronzos. Labai gerai sekėsi Irenai Dumskienei. Ji pasipuošė 2 aukso ir vienu bronzos medaliais. Česlovas Turčinskas užėmė vieną pirmą ir dvi antras vietas. Petras Rudžianskas pelnė vieną aukso ir du sidabro medalius. Gitana Čepienė iškovojo aukso ir sidabro medalius. Romaldas Nyderis užėmė pirmą ir trečią vietas. Vanda Astrauskienė buvo taikliausia tarp moterų smiginio rungtyje ir pasipuošė aukso spalvos medaliu. Stasys Astrauskas užėmė tris antrąsias vietas, o Angelė Šimatonienė pelnė vieną sidabro ir du bronzos medalius.

Latvijoje, kaip ir Lietuvoje, populiaru žaisti bočios žaidimą. Įtemtos šios sporto šakos kovos vyko ir sporto šventėje Bauskėje. Šį kartą lietuviai buvo stipresni ir užėmė visas prizines vietas. Čempionai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos vyrų komanda (S. Astrauskas, P. Rudžianskas ir Č. Turčinskas) užėmė antrąją vietą, finale nusileidę Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos komandai. Tretieji liko Pasvalio rajono neįgaliųjų draugijos komandos vyrai.

Transportą nuvykti į Bauskę Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijai suteikė Radviliškio rajono savivaldybė. Varžyboms pasirengta vykdant „Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą“ projektą.

Irena Vilniuvienė,
Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: