2017 m. lapkričio 19 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kviečia „Šiaulių knygų mugė 2017“Spausdinimo versija

Lapkričio 18 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka vėl kviečia miesto gyventojus ir svečius į Šiaulių knygų mugę. Šiais metais Knygų mugė dar gausesnė leidinių, renginių ir... kupina muzikos. Knygų naujienas pristatys 25 šalies ir miesto leidyklos bei 7 autoriai. Pasiūlysime turiningą kultūrinę ir edukacinę programą, parengtą kartu su partneriais – kultūros ir švietimo įstaigomis, Šiaulių „Aušros“ muziejumi. Staigmena dalyviams – žinomų muzikantų ir kolektyvų pasirodymas knygų mugėje.

 

Renginio atidarymas 11 val. Dalyvaus Šiaulių knygų mugės globėjas, miesto meras Artūras Visockas, LR Seimo narys, bibliotekos globėjas dr. Stasys Tumėnas, bibliotekos direktorius profesorius Bronius Maskuliūnas. Gros Šiaulių pučiamųjų orkestras (vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis).

Pakviesime į susitikimus su ypatingais svečiais. Dalyvaus Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, teatro ir kino aktorius Regimantas Adomaitis ir knygos „Smėlio pilys: Regimantas Adomaitis“ autorė menotyrininkė dr. Daiva Šabasevičienė, ornitologas, tinklaraštininkas, fotografijų albumo „Metai: gamtos fotografo dienoraštis“ autorius Marius Čepulis. Vaikus neabejotinai pradžiugins susitikimas su „Tele-bim-bam“ vadove, vaikų dainų kompozitore ir knygų autore Neringa Čereškevičiene, o vyresnius lankytojus – grupės BIX siela ir lyderis Saulius Urbonavičius-Samas.  

Taip pat vyks jaunųjų menininkų forumas, naujausių bibliotekos leidinių sutiktuvės, dviejų konkursų nugalėtojų apdovanojimas, skanių knygų degustacija, meno ir spaudinių parodos, Lietuvos kino studijos vaidybinių filmų „Jausmai“ ir „Sadūto tūto“ bei bibliotekos sukurto dokumentinio filmo apie menininką Gerardą Bagdonavičių peržiūra, įvairios edukacinės veiklos jaunimui.

Knygų mugę skambiai baigs performansas „FonoGrafijos“, atliekamas šiauliečio perkusininko Gintauto Gascevičiaus.  

Visa programa bibliotekos interneto svetainėje www.savb.lt.

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji bibliotekos informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: