2018 m. rugsėjo 23 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Aptarti AB „Lietuvos geležinkeliai“ planai RadviliškyjeSpausdinimo versija

Rugsėjo 14 d. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis dalyvavo susitikime su į Radviliškio vagonų depą atvykusiais LR susisiekimo ministru Roku Masiuliu, LR Seimo nariais Algirdu Butkevičiumi, Aurimu Gaidžiūnu ir Algirdu Sysu ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ generaliniu direktoriumi Mantu Bartuška.

Susitikime A „Lietuvos geležinkeliai“ vadovas prisistatė bendrovės ilgalaikius 2023–2030 metų strateginius planus. Susitikime diskutuota apie galimybę Radviliškio vagonų depe ne tik remontuoti, bet ir atnaujinti bei gaminti vagonus. Radviliškio vagonų depas yra tas Radviliškyje veikiantis padalinys, kuris turi potencialą: čia stipri remonto bazė, 2018 m. 21 proc. padidėjusios vagonų remonto apimtys, 11 proc. didesnės pajamos.

M. Bartuška susitikimo dalyviams taip pat pristatė AB „Lietuvos geležinkeliai“ pertvarką pagal ES geležinkelių ketvirtąjį paketą. Pagrindinė įmonės vizija – iki 2030 metų tapti Centrinės ir Rytų Europos mobilumo ir logistikos lydere. Norint įgyvendinti šią viziją, būtina daug dėmesio skirti komercijai, aktyviai mažinti sąnaudas ir efektyviai konkuruoti su Latvijos vežėju. Labai svarbu ir rasti būdų efektyvinti įmonės padalinių veiklą, didinti darbuotojų kompetencijas ir užtikrinti jiems geresnes darbo sąlygas.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: