2017 m. kovo 27 d., pirmadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kviečiame susitvarkyti apleistus, griūvančius pastatusSpausdinimo versija

Radviliškio miestas 2017 metais švenčia 450-ąjį gimtadienį. Tai – graži sukaktis. Žmogus savo jubiliejui pasipuošia, apsirengia gražiais rūbais, ir miestas ta proga taip pat sužydi, tarsi švenčia. Norėtųsi, kad taip atrodytų visiems, bet akies jau seniai nedžiugina mieste stovintys apleisti pastatai vaiduokliai, jau seniai šeimininko nematę. Tokių pastatų vaizdas šventiškai nenuteikia.

Kviečiame visus prisiminti savo turimus pastatus, pasirūpinti jais: jei nereikalingi – nugriauti, jei vis dar atlieka savo funkciją – patvarkyti nubyrėjusius kampus, atsilupusias skardas, paremontuoti, nudažyti ar bent jau uždengti dideliais plakatais.

Radviliškio rajono savivaldybės taryba yra patvirtinusi Radviliškio rajono savivaldybėje esančio nekilnojamojo turto, kuris yra apleistas, neprižiūrimas, nenaudojamas ar naudojamas ne pagal paskirtį, nustatymo ir tokio turto sąrašo sudarymo tvarkos aprašą. Jo nuostatos bus taikomos Radviliškio rajono savivaldybės tarybai gegužės mėnesį nustačius konkretų apleistam, neprižiūrimam, nenaudojamam ar naudojamam ne pagal paskirtį nekilnojamajam turtui taikytiną mokesčio tarifą. Kartu planuojama patvirtinti ir pirmąjį tokio turto sąrašą.

Tokių pastatų yra ne tik Radviliškyje, bet ir visame rajone. Kviečiame nekilnojamojo turto savininkus apsitvarkyti, kad pastatai negadintų bendro Radviliškio miesto ir rajono vaizdo, kad nekeltų pavojaus gyventojams, o seniūnijas skatiname sudarinėti tokių netvarkomų vietų sąrašus. Laiko tvarkytis yra.

Mūsų siekis – ne bausti, o skatinti efektyviai naudoti savo turtą, tvarkytis. Atsižvelgiama į tai, kad būtų užkirstas kelias nelaimingiems atsitikimams, kad būtų kuo geresnis bei estetiškesnis Radviliškio miesto ir rajono vaizdas, užtikrintas saugumas ir švara. Bendromis jėgomis galima sukurti gražaus ir tvarkingo Radviliškio miesto ir rajono įvaizdį.

Pasirenkime gražiai švęsti ne tik Radviliškio miesto jubiliejų, bet ir 2018-aisiais sutikti Lietuvos valstybės šimtmetį, o Europos šalių atstovams, atvykusiems į Radviliškį dalyvauti Europos žmonių festivalyje, parodyti gražų ir svetingą Radviliškį.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: