2017 m. rugsėjo 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
„Prašyti pagalbos – ne gėda!“Spausdinimo versija

Saulėtą šeštadienio popietę Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Radviliškyje organizavo edukacinę-pramoginę šventę radviliškiečių šeimoms „Prašyti pagalbos – ne gėda!“.

„Esame čia, kad padrąsintume kreiptis pagalbos, kai jos reikia. Žinoma, geriausia, kai gali kreiptis pagalbos į draugus, į vyrą ar žmoną, į vaikus, į tėvus, bet to kartais nepakanka. Laikai, šeimos ir visuomenės irgi keičiasi. Viskas specializuojasi, vis daugiau dalykų ima daryti savo srities specialistai. Taip pat – ir teikti pagalbą šeimoms. Norime, kad kiekviena šeima, susidūrusi su kokia nors problema, nebijotų kreiptis pagalbos, paslaugų, kurias organizuoja savivaldybės“, – kalbėjo renginyje dalyvavęs socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėjas prof. Romas Lazutka.

Renginio dalyvius ir svečius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis. Radviliškis gali didžiuotis aktyviu ir glaudžiu savivaldybės bei nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimu. Radviliškiečiams jau teikiama psichosocialinė pagalba (individualios ir grupinės konsultacijos smurtinio elgesio asmenų šeimoms), taip pat siūlomos sociokultūrinės paslaugos, pozityvios tėvystės mokymai, šeimos įgūdžių ugdymas, pavežimo ir vaikų priežiūros paslaugos.

Renginyje dalyvavo žinomi pramogų pasaulio atstovai: renginio vedėjas Rolandas Vilkončius, aktorius Giedrius Arbačiauskas, muzikantas Aras Vebėris, dainininkė Eglė Jakštytė ir kt.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: