2017 m. vasario 26 d., sekmadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Mokyklos „Ateitis“ mokiniai toliau susipažįsta su Radviliškio rajono savivaldybės įstaigų veiklaSpausdinimo versija

Lauke spaudžiant šaltukui mokiniai vengia eiti net į kiemą susitikti su draugais, bet mokykla „Ateitis“ juk neįprasta, visai kitokia, o ir lankyti jos nereikia kasdien... Išaušus šaltam, bet saulėtam vasario 8 dienos rytui, į Radviliškio rajono savivaldybės didžiąją salę sugužėjo demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokiniai. Sugužėjo ir nepasigailėjo!

Pirmiausia mokiniai susitiko su Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja L. Pauriene. Sužinoję apie šio skyriaus darbą ir jo darbuotojų atliekamas funkcijas vaikų teisių apsaugos srityje, nepabūgę šalčio, mokiniai apsilankė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriuje. Čia juos pasitiko Sporto skyriaus vyr. specialistas M. Poškus, kuris papasakojo apie Sporto skyriaus veiklas, aparodė kiekvieną skyriaus valdomą kampelį bei pakvietė intensyviau sportuoti.

Kitas dienos tikslas buvo sužinoti apie Radviliškio rajono savivaldybėje teikiamą pedagoginę-psichologinę pagalbą vaikams ir jaunuoliams. Dėl šios priežasties apsilankyta Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Pedagoginėje-psichologinėje tarnyboje ir susitikta su tarnybos vedėju V. Kabliu.

Liūdniausias susitikimas įvyko Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Dienos užimtumo skyriuje. Čia mokiniai turėjo galimybę susitikti su likimo nuskriaustais, įvairias negalias turinčiais jaunuoliais, susipažinti su jų kasdienio gyvenimo ritmu ir veiklomis, pabendrauti su skyriaus darbuotojais.

Po įdomių dienos susitikimų abejingų visuomenės poreikiams mokinių neliko. Visi džiaugėsi naujomis žiniomis ir prasminga diena.

Urtė Kriaučiūnaitė,
demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokinė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: