2017 m. gegužės 30 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Norintiems atsikratyti slegiančios įtampos ar nerimo pristatyta TFT terapijaSpausdinimo versija

Nerimas, stresas, pyktis, emocinės traumos – tai neišvengiama mūsų gyvenimo dalis. Tik ar turime nuolat gyventi slegiami nemalonių, nevaldomų minčių? Ne veltui sakoma, kad visos ligos nuo nervų. Džiugu, kad žmonės bando įvairias priemones ir būdus, kaip pagerinti savo psichinę sveikatą, domisi, skaito, dalyvauja įvairiuose mokymuose, taiko įgytas žinias praktiškai, stengiasi mažiau vartoti vaistų, jei tik įmanoma išsiversti be jų.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras pakvietė gyventojus susipažinti su nesudėtinga, lengvai išmokstama, tačiau efektyvia TFT technika, kuri padeda net ir tuomet, kai niekas kitas nebeveikia.

Sertifikuota TFT ALGO praktikuojanti specialistė Rasa Židonienė paskaitoje klausytojus supažindino su šia praktika-terapija, papasakojo jos atsiradimo istoriją, atvejus, kurie tik patvirtino apie veiksmingumą, išgijimą.

Kas yra TFT terapija? Tai – greita pagalba sau, pamatuojami rezultatai, pritaikoma bet kokio amžiaus žmonėms, ji labai efektyvi, dirbant su daugeliu problemų ar neigiamų emocijų, efektyviai padeda be skausmo ar būtinybės dar kartą išgyventi praeities problemas.

TFT technika – tai bilsnojimo (tapingo) technika, kai pirštų galiukais suaktyvinami tam tikri meridianiniai taškai ant veido ir viršutinės kūno dalies. Taškų suaktyvinimas veikia problemos šaknis – balansuoja kūno energetinę sistemą ir leidžia per kelias minutes atsikratyti daugelio neigiamų emocijų.

Lektorė kantriai ir supratingai pristatė daugeliui iki šiol negirdėtą terapiją, praktiškai parodė ir kartu su klausytojų auditorija pratimus pakartojo net keletą kartų. Praktiniuose užsiėmimuose kiekvienas galėjo išmokti atsikratyti tam tikros baimės ar fobijos, nerimo, įtampos. Tikimės, kad atlikdami TFT terapijos veiksmus tolimesniame gyvenime, renginio dalyviai sugebės padėti sau, artimiesiems, išsaugos gerą psichinę sveikatą.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: