2017 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio mieste – naujas seniūnas Ernestas MončauskasSpausdinimo versija

Radviliškio miesto seniūnijai vadovauti pradėjo naujas seniūnas Ernestas Mončauskas. Šiandien, pirmąją seniūno darbo dieną, seniūnijos darbuotojams jį pristatė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė. „Pirmąją darbo dieną linkiu naujajam seniūnui svajonių ir entuziazmo toms svajonėms įgyvendinti“, – sakė J. Margaitienė, paklausta, ko palinkėjo naujajam Radviliškio miesto seniūnui. Administracijos vadovė jam įteikė  rašiklį su Radviliškio rajono savivaldybės simbolika, kad seniūnas savo darbo užrašuose pasižymėtų būdus, kaip pagerinti miesto žmonių kasdienę aplinką.

„Tikiuosi išlaikyti miestą gražų ir dar labiau jį pagražinti, tęsti pradėtus darbus ir įgyvendinti naujas idėjas – toks mano tikslas. Svarbu, kad komanda būtų stipri, palaikytų ir padėtų“, – sakė E. Mončauskas.

Ernestą Mončauską daugelis radviliškiečių žino kaip karatė sporto klubo „Rytų kovotojas“ steigėją ir vadovą. Jo vadovaujame klube besitreniruojantys vaikai dalyvauja daugelyje Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų, parsiveža nemažai medalių ir apdovanojimų. „Manau, kad kaip sporto klubo vadovas dirbsiu ir toliau, tik vaikų nebetreniruosiu. Dabar jau visa galva nersiu į miesto reikalus“, – sakė E. Mončauskas.

E. Mončauskas 2008 m. baigė Šiaulių universitetą, įgijo  sporto bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Dirbo Sidabravo gimnazijoje ir Pašušvio pagrindinėje mokykloje  kūno kultūros mokytoju, turi vadovavimo, ES projektų vykdytojo, renginių organizavimo patirties. Jo hobiai – medžioklė, sportas.  

Konkursas Radviliškio miesto seniūno pareigoms įvyko 2017 m. liepos 17 d., jame dalyvavo du kandidatai. E. Mončausias kitą kandidatą aplenkė surinkęs 3,6 konkursinio balo daugiau.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: