2018 m. rugsėjo 23 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Vilniuje apdovanotos rajoną garsinančios pedagogėsSpausdinimo versija

Iškilmingame „eTwinning“ nacionalinių apdovanojimų 2018" renginyje Vilniuje gausus būrys Radviliškio rajono pedagogių buvo pagerbtos už 2017–2018 mokslo metais kokybiškai vykdytus projektus.

Radviliškio rajono komanda

Europos Komisijos inicijuotos programos „eTwinning“ nacionaliniais kokybės ženkleliais apdovanotos D. Valavičienė iš Vinco Kudirkos progimnazijos, A. Poškienė, V. Kasarauskienė, L. Paškevičienė, V. Čepienė, E. Lapinskienė, J. Sabutienė iš Šeduvos gimnazijos, I. Onaitienė, I. Pudžiuvėlienė, R. Skestenienė iš Šeduvos lopšelio-darželio bei G.Likpetrienė iš Radviliškio dailės mokyklos. Plačiau skaitykite čia.

Konkurso Geriausia Lietuvos eTwinning mokykla nugalėtojai

Džiugu, kad net du projektai laimėjo „Geriausios Lietuvos „eTwinning“ mokyklos 2018“ konkurse“. Vinco Kudirkos progimnazijos mokytojos D. Valavičienės projektas „EmOTE – Exploring Our Talents togEther“ tapo nugalėtoju 16–20 metų mokinių kategorijoje ir Radviliškio dailės mokyklos mokytojos G. Likpetrienės projektas „Forget me not“ - „eTwinning“–ambasadorių kategorijoje. Šių mokyklų mokiniai pakviesti į kūrybinę stovyklą Vilniuje, o mokytojos–į baigiamąją „eTwinning“ konferenciją Varšuvoje.

Taip pat didžiuojamės, kad dviem rajono ugdymo įstaigoms suteiktas ženklelis „Programos “eTwinning mokykla 2018–2019“. Tai Šeduvos lopšelis-darželis bei Šeduvos gimnazija, kurių mokytojų bei vadovų komandoms buvo suteiktas pripažinimas tarptautiniu mastu už jų dalyvavimą „eTwinning“ programos veikloje, atsidavimą ir pastangas.

Renginio metu klausėmės koncerto. Toliau vyko puikūs dviejų dienų mokymai apie projektinės veiklos meistriškumą nuostabiame poilsio komplekse „Vilnius Grand Resort“.

Radviliškio dailės mokyklos mokytoja, „eTwinning“ programos ambasadorė Gražina Likpetrienė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: