2017 m. vasario 26 d., sekmadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Grinkiškiečiai ir šiauėlniškiai drauge paminėjo Vasario 16-ąjąSpausdinimo versija

Vasario 16-ji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. Tai diena, kuri jungia dabartį su praeitimi, tai pagarba savo tautos istorijai. Šios šventės išvakarėse Grinkiškio pramogų ir šokių salėje prasmingai paminėta ši reikšminga Lietuvai data. Pilnutėlėje salėje savo nuotaikingą programą parodė Šiaulėnų kultūros namų meno kolektyvai (vadovai K. Norys, D. Dveilis). Skambėjo eilės ir dainos apie Lietuvą, gimtinę, Tėvynę, meilę, buvo trankiai ir linksmai šokama.

 

Vasario šešioliktąją Grinkiškio pramogų ir šokių salės meno kolektyvai (vadovai V. Šepronienė ir D. Dveilis) koncertavo Šiaulėnų kultūros namuose.

Drauge su šiaulėniškiais Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną šventė grinkiškiečiai: moterų šokių kolektyvas „Gija“, mišrus ansamblis „Sarvaׅ“, muzikantai, solistė M. Kšanaitė, kuriai gitara akompanavo G.Semionovaitė. Skambėjo posmai ir dainos apie Lietuvą, gimtinę, meilę, buvo šokami liaudiški šokiai.

Žiūrovai tiek Grinkiškyje, tiek Šiaulėnuose saviveiklininkus sutiko šiltais ir nuoširdžiais plojimais. Prie kavos puodelio kolektyvai ir jų vadovai nuoširdžiai pabendravo, ir tikisi, kad šitokių bendrų pasibuvimų bus dar ne kartą.

Virginija Šepronienė,
Grinkiškio pramogų ir šokių salės specialistė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: