2019 m. gegužės 25 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Skanios mitybos mokymai pedagogams – raktas į sveiką visuomenės mitybąSpausdinimo versija

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras suorganizavo „Skanios mitybos mokymus“ V. Kudirkos progimnazijos pedagogams, kuriuos vedė subalansuoto maisto akademijos „Pirmas šaukštas įkūrėja“ Rita Šilenskienė.

Mokymuose susirinkusieji ne tik galėjo lektorei užduoti jiems rūpimus klausimus, bet ir praktiškai išbandyti, kaip galima greitai, skaniai ir, svarbiausia, sveikai pasigaminti pusryčius, pietus ar vakarienę. Gaminti naminiai varškės sūreliai, pusryčių košė, sveikuoliški sumuštinukai, daiginti avinžirniai, kotletukai su daržovėmis ir kt.

„Maistas – tai malonumas, tema bendravimui, reikalų sprendimo atributas, emocijų išraiška... Deja, bet nedaugelis mūsų supranta, kad maistas – tai vaistas arba nuodas mažomis dozėmis. Valgyti sveikai – nereiškia neskaniai. Išmokime džiaugtis su visa šeima geru, subalansuotu maistu ir pamirškime dietas, kalorijų skaičiavimus. Juk laimė būti sveikam suprantama tik tada, kai ji prarandama. Medicinos ir farmacijos mokslininkai ieško stebuklingos piliulės nuo šio amžiaus ligų, o iš tikrųjų raktas nuo sveikatos skrynelės atsiduria kasdien jūsų rankoje. Išmokite juo naudotis ir atrakinkite ją. Mėgaukimės maisto teikiama nauda, skoniais ir būkime sveiki“, – sako subalansuotos mitybos akademijos „Pirmas šaukštas“ įkūrėja Rita Šilenskienė.

Lektorė priminė pedagogams, kad būdami tėvais ar bendruomenės nariais esame pavyzdys savo šeimose, bendruomenėje, ypač jaunajai kartai, tad būtina parodyti jiems, kaip galima sveikai ir skaniai valgyti. Tam nereikia didelių pastangų, svarbiausia virtuvėje apgalvoti žingsnį į priekį ir į viską žvelgti kūrybiškai.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)