2018 m. gegužės 26 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Į Radviliškį birželio 2 dieną kviečia šeimų ralis „100 metų – 100 kilometrų už Lietuvą“Spausdinimo versija

Jei mėgstate keliauti automobiliais, jei domitės gimtąja Lietuva, jei rūpi išnarstyti kiekvieną įdomesnį kampelį, pavažinėti nežinomais keliais ir atrasti nepažintą Radviliškio kraštą – kaip tik Jums birželio 2 d. Radviliškio rajone organizuojamas šeimų ralis „100 metų – 100 kilometrų už Lietuvą“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Jums prireiks tik šaunios komandos ir techniškai tvarkingo automobilio. Šeimų ralis „100 metų – 100 kilometrų už Lietuvą“ – galimybė važiuojant automobiliu, laikantis kelių eismo taisyklių, geriau pažinti savo kraštą, su šeima ar draugais aktyviai praleisti laisvalaikį, lavinti vairavimo įgūdžius.

 

„Man pačiam labai patinka aktyvus laisvalaikis, todėl džiaugiuosi, kad atsiranda tokio pat laisvalaikio mėgėjų, entuziastų ir aktyvių organizatorių, kurie pasiūlo puikių laisvalaikio praleidimo būdų. Sporto klubo „Erdėja“ vyrai Edgaras Šedys ir Robertas Zauka Radviliškio rajono žmonėms priminė apie automobilių sportą, ne kartą organizavo  automobilių slalomo varžybas tiek vasarą, tiek žiemą ant ledo, o dabar pasiūlė automobiliais pakeliauti po Radviliškio kraštą. Ir ne bet kaip, o sprendžiant įvairias užduotis, susipažįstant su vietos bendruomenėmis, aplankant įdomius turistinius, istorinius objektus“, – sakė Antanas Čepononis, kalbėdamas apie būsimą ralį.

Sporto klubo „Erdėja“ įkūrėjai E. Šedys ir R. Zauka kuria intrigą. Trasos iš anksto neišduoda. „Trasa – paslaptis. Su ja dalyviai susipažins tik prieš pat startą, gavę iš anksto mūsų parengtą kelio knygą. Trasoje numatyti devyni sustojimai prie Radviliškio rajono lankytinų objektų. Sustojimo vietose žygio dalyvių lauks iš anksto parengtos užduotys, kurioms atlikti bus skiriama labai nedaug laiko – nuo 2 iki 15 minučių, priklausomai nuo užduoties“, – sakė jie.

Visi žygio dalyviai važiuoja pagal nustatytą maršrutą,  pasiekę kiekvieną trasoje pažymėtą objektą, atlieka tam tikrą užduotį ir, gavę antspaudą ir taškų už atliktą užduotį, rieda toliau. Dešimt daugiausiai balų trasoje surinkusių ekipažų patenka į finalinį etapą ir varžosi slalomo rungtyje su specialia šiai rungčiai organizatorių paruoštu automobiliu. Laimėtoju pripažįstamas dalyvis, įveikęs visą maršrutą ir surinkęs daugiausiai taškų po finalinės rungties.

Dalyvaujančios komandos bus skirstomos į atskiras grupes:

  • Svečiai;
  • Radviliškio rajono gyventojai.

Automobiliu ir jo technine būkle rūpinasi patys dalyviai! Dalyvių skaičius ekipaže – mažiausiai 2, daugiausia –  kiek sėdimų vietų turi automobilis.

Žygio programa

Birželio 2 d.

9.00–10.00 – dalyvių registracija Radvilų g. Radviliškyje (prie Lietuvos Sąjūdžio stadiono).
10.00–10.10 – dalyvių susirinkimas (organizatoriai suteikia dalyviams informaciją apie žygį, svarbiausius varžybų momentus).
10.10–10.20 – varžybų atidarymas.
10.30 – startas.
10.30–14.30 – važiavimas varžybų maršrutu (startas ir finišas numatytas Radviliškyje). Varžybų trasa –111 km, numatomas trasos įveikimo greitis – 2 val. 15 min. Papildomai skiriamas laikas (45 min.) įveikti užduotis kiekviename iš dešimties taškų. Iš viso trasa turėtų būti įveikta per 3 val.
13.30–14.30 – finišas Radvilų g. Radviliškyje (prie Lietuvos Sąjūdžio stadiono).
13.30–16.00 – finalinė autobolo rungtis. Šioje rungtyje dalyvauja visi finalą pasiekę ekipažai – į vartus automobiliu įmušti didelį paplūdimio kamuolį. Pozicija, iš kurios bus mušamas kamuolys, ekipažams atiteks burtų keliu. Jei prieš burtų traukimą bus pasirinkta į vartus kamuolį įmušti atbuline automobilio eiga – už šią rungtį bus skiriama dviguba taškų suma.
16.30–17.30 – superfinalo dalyvių slalomo rungtis. Dešimt daugiausiai balų trasoje surinkusių ekipažų patenka į finalinį etapą ir varžosi slalomo rungtyje su specialiai šiai rungčiai organizatorių paruoštu automobiliu, kuriam ant galinės ašies yra pritvirtintas specialus prietaisas su ratukais, apsunkinantis automobilio valdymą.
17.30–18.00 – dalyvių apdovanojimai.

Visi dalyviai bus apdovanoti žygio atminimo medaliais. 1–3 vietų nugalėtojai Svečių ir Radviliškio rajono gyventojų grupėse bus apdovanoti organzatorių ir rėmėjų įstaigtais prizais. Absoliučiam varžybų nugalėtojui bus įteiktas specialusis ralio prizas – Radviliškio rajono savivaldybės mero taurė. Planuojama apdovanoti ir jauniausiąjį, ir vyriausiąjį, ir tiksliausiai maršrutą įveikusį, ir labiausiai klaidžiojusį ekipažus.

Dalyvio mokestis ir registracija

  • Komandos moka 20 Eur dalyvio mokestį.
  • Paskubėkite registruotis čia;
  • Varžybų taisyklės čia;
  • Visa informacija apie renginį čia.

Žygio organizatorai: Radviliškio rajono savivaldybė ir sporto klubas „Erdėja“.

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: