2018 m. liepos 23 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Savęs ieškojimo savaitė Pakiršinio vaikų dienos centreSpausdinimo versija

Unikalumas – kiekvieno iš mūsų prigimtinė savybė, o unikalus reiškia išskirtinis, vienintelis, nepalyginamas. Be savo unikalumo suvokimo negalime pasitikėti savimi ir jaustis pilnaverčiais, negalime būti kūrybiški ir drąsūs saviraiškoje, nes nuolat į kažką lygiuojamės arba išskiriame save iš kitų. Tuomet siekiame būti kažkuo, kas traukia dėmesį, kažkuo, kuo nesame bei prarandame savo unikalumą, nes jo neišreiškiame, o bandome atkartoti kažką kitą.

Kiekvienas žmogus yra didžiausias gamtos stebuklas ir niekada nebuvo nė vieno žmogaus, kuris turėtų tokius pat protą, širdį, akis, ausis, rankas ar plaukus. Niekas negali vaikščioti, kalbėti, judėti ir galvoti lygiai taip pat, todėl norėdami suprasti savo išskirtines t. y. unikalias savybes visą savaitę Pakiršinio kaimo VD centro mažieji lankytojai su didžiuliu susidomėjimu ieškojo skirtumų savo išvaizdoje, elgesyje, analizavo savo prigimtines charakterio savybes, ieškojo sau patinkančios veiklos, kantriai mokėsi kaip galima kasdienę veiklą paversti atrakcija ir atvirkščiai, kaip noras kažko išmokti gali tapti malonumu ir mėgstama veikla, ir nebūtinai ta veikla skirta tik berniukams ar tik mergaitėms, o filmukų žiūrėjimas – ramia laisvalaikio praleidimo forma po sunkios darbo dienos.

Neeikvokime jėgų, bandydami tapti panašiais į kitus, supraskime, kad visos problemos, nedrąsa ir nepasitikėjimas tėra didžiulės užslėptos galimybės.

Informaciją parengė:
RPBSPC Pakiršinio Vaikų dienos centro socialinė darbuotoja A. Utkienė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: