2017 m. vasario 26 d., sekmadienis
Burbiškio dvare vyksta tradicinės tulpių žydėjimo šventės
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Jaunimo reikalų departamento atstovai domėjosi, kaip vykdoma jaunimo politikaSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybėje apsilankę Jaunimo reikalų departamento direktorius Vydūnas Trapinskas ir Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja Valda Karnickaitė domėjosi, kaip yra įgyvendinama  jaunimo politika Radviliškio rajone, ko galima siekti ir kokius tikslus būtina iškelti su jaunimu dirbantiems žmonėms.

 

Vasario 22 d. vykusiame susitikime dalyvavęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis sakė, kad skatinti jaunų žmonių savanorystę, motyvuoti juos veiklai, už kurią nėra gaunamas tradicinis atlyginimas, yra siektinas rezultatas. Susitikime aptarti jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu Radviliškio rajono savivaldybėje klausimai, Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo pirminės intervencijos projekto ,,Atrask save“ rodiklių pasiekimai, šio projekto efektyvumas, kalbėta, kaip bendradarbiauja institucijos, įgyvendinančios projekto veiklas.

Susitikime dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Vaitotas Jakavičius, Švietimo ir sporto paslaugų centro, suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė, Bendrųjų reikalų skyriaus vyresnioji specialistė, laikinai vykdanti jaunimo reikalų koordinatoriaus funkcijas, Ilona Gvazdžiauskienė, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Lina Ananjevienė, vietos JGI koordinatorė Eglė Ivanauskytė.

Susitikime taip pat aptartos jaunimo politikos įgyvendinimo Radviliškio rajono savivaldybėje aktualijos, diskutuota apie probleminių sričių įgyvendinimą, apie darbo su jaunimu formų plėtrą, pateikta pasiūlymų, kokiais būdais galima siekti jaunimo politikos stiprinimo Radviliškio rajono savivaldybėje.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Aktualu

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: