2017 m. lapkričio 18 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Žygis „Partizanai, jų kova už mūsų laisvę"Spausdinimo versija

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga (LSDJS) Lietuvos šimtmečiui paminėti organizuoja nacionalinį žygį „Partizanai, jų kova už mūsų laisvę“, kurio metu taip pat išgirsime istorinius pasakojimus. Norime Jus pakviesti į šį renginį ir kartu su įvairiomis socialinėmis grupėmis pražygiuoti partizanų takais, susipažįstant ir patiriant jų kovą už mūsų visų laisvę.

Renginys vyks lapkričio 18 dieną (šeštadienį) nuo 10 val. Mėnaičių kaimas, Radviliškio raj. Šiaulių apskritis, pradedant Prisikėlimo apygardos štabo bunkeriu, baigiant Užpelkių miško kautynių ir partizanų žūties vieta. Žygio maršrutas apie 16 km, tačiau, esant poreikiui, autobusas norinčius gali paimti nuėjus 10 km (vietų skaičius ribotas). Iš galutinės maršruto stotelės dalyviai taip pat bus parvežti į pradžios tašką.

Istorinėmis žiniomis apie partizanų gyvenimą, išgyvenimo istorijas ir kelius, įterpiant būtent šio regiono, kuriame žygiuosime, vietas, dalinsis archeologas, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto doktorantas, Lietuvos laisvės kovos įamžintojų sąjūdžio narys Žilvinas Montvydas. Ginkluotosios rezistencijos kovos – daugybės gyvybių pareikalavęs, tačiau lietuvių stiprybę ir siekį atkurti nepriklausomą valstybę įrodęs laikotarpis, žadinantis meilę Tėvynei kiekvieno mūsų širdyje.

Į žygį ir iš jo važiuos autobusai iš Vilniaus per Jonavą bei Kauną, taip pat autobusas iš Šiaulių, todėl nurodžius transporto būtinybę, nereikės rūpintis, kaip atvykti į renginio vietą. Primename, kad vietų skaičius autobuse ribotas. Registracijai pasibaigus informuosime apie transportą ir kitas žygiui reikalingas detales.

Žygio programa

10:20- 10:50 registracija
10:50 -11:00 pasiruošimas žygiui
11:00 - 11:10 sveikinimas ir žygio pristatymas
11:10 - žygio startas su istoriku Žilvinu Montvydu
14:00 - 14:30 poilsis
18:00 - žygio pabaiga
18:00 - 19:00 Šaulių sąjungos savanorių vakarienė

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: