2017 m. gruodžio 15 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Tarptautinę savanorystės dieną – apie savanorystės esmę, prasmęSpausdinimo versija

Nuo 1985 m., Jungtinių tautų organizacijos iniciatyva,  gruodžio 5 dieną pasaulis švenčia Tarptautinę savanorystės dieną, kuri skirta supažindinti visuomenę su savanorių veikla (savanoryste), jų tarnybomis ir skatinti žmonių norą dalyvauti savanoriškoje veikloje. Minint šią dieną Radviliškyje organizuotas paskaitų ciklas, kurį skaitė savanorė Neringa Kurapkaitienė.

Ji į savanorišką veiklą įsitraukė būdama 15 metų ir, gerai susipažinusi su savanorystės ypatumais, jau keliolika metų konsultuoja Lietuvos organizacijas, dėsto savanoriško socialinio darbo kursą M. Romerio universitete, su visa šeima savanoriavo Gvatemaloje.

Lizdeikos gimnazijoje organizuotoje atviroje pamokoje „Kiek kainuoja savanorystė?“ gimnazistai buvo supažindinti su savanorystės samprata, principais, formomis, diskutuota apie savanorystės vertę žmogui.

Artėjant Europos žmonių festivaliui vietos savivaldos, NVO, įstaigų ir organizacijų atstovai diskutavo apie tai, kaip pakviesti radviliškiečius savanoriauti festivalyje, kaip pasitelkti juos bendrai veiklai.

Paskaitoje „Savavanorystė – dovana miestui ir žmonėms“, kurioje dalyvavo Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai ir iš Grinkiškio seniūnijos atvykę senjorai, buvo kalbama apie savanorystės įtaką bendriesiems visuomenės reikalams, apie žmogaus poreikius, kuriuos tenkina savanoriška veikla. Senjorai tikino, kad savanoriauti gali ir nori visi, nes visi turi patirties tiek, kad gali ja dalytis.

Radviliškio  rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro

Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus informacija

Twitter MySpace LinkedIn Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis

Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: